1
|
Borys Kowcuń
|
Pleszew
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
-
|
|
2
|
Emilia Kwidzińska
|
Luzino
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
3
|
Anna Kochowicz-Müller
|
Toruń
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
4
|
Beata Romanowska
|
poznań
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
5
|
Sebastian Karpiński
|
Wyżyny-Zachód
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
RK Athletics Warszawa
|
Paid
|
6
|
Daniel Ogórkiewicz
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
7
|
Wiesława Pierzchała
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kijowe babki
|
Paid
|
8
|
Dawid Sapuła
|
Lublin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F80
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
9
|
Tomasz Marczak
|
Aleksandria I
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
10
|
Bożena Lisiecka
|
Miaty
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
11
|
Jadwiga Przybysz
|
Miaty
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
12
|
Amelia Michalak
|
Lipia Góra
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
13
|
Justyna Michalak
|
Lipia Góra
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
14
|
Błażej Bakiera
|
Piaski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
-
|
|
15
|
Anna Skibińska
|
Zielona Łąka
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
16
|
Sławomir Sawrycz
|
Jelenia Góra
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
M1
|
-
|
Paid
|
17
|
Justyna Milewska
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
18
|
Michał Milewski
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
19
|
Izabela Dolatowska
|
Piaski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
AKTYWNE
|
Paid
|
20
|
Barbara Krawczykowska
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
21
|
Anna Drozdek
|
Malczyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Malczyce Maszerują
|
Paid
|
22
|
Monika Rędzio
|
Malczyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
23
|
Łukasz Gorzel
|
Ciechocinek
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M16
|
-
|
Paid
|
24
|
Łukasz Majewski
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
25
|
Martin Pietrzykowski
|
Chocz
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
26
|
Igor Pietrzykowski
|
Chocz
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
27
|
Patrycja Pietrzykowska
|
Chocz
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
28
|
Tomasz Rajek
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
29
|
Magdalena Rajek
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
30
|
Karolina Główczewska
|
Nowy Dwór Wejherowski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
31
|
Borys Mazurek
|
PLESZEW
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
32
|
Sylwia Adamek
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
33
|
Paweł Małecki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
34
|
Erwina Wilusz
|
Iwonicz Zdrój
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
35
|
Marcin Adamek
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
36
|
Blanka Adamek
|
Pleszew
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
37
|
Wiktoria Naczk
|
Lębork
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
38
|
Marzena Klabacha
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Studio Figura Ostrów Wielkopolski Strzelecka 103
|
Paid
|
39
|
Urszula Majchrzak
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Studio Figura Ostrów Wielkopolski Strzelecka 103
|
Paid
|
40
|
Elżbieta Kłakulak
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
41
|
Bolesław Drygała
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
42
|
Jakub Szwałek
|
Pleszew
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
-
|
Paid
|
43
|
Wioletta Iwaniak-Paterka
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
44
|
Przemysław Paterka
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
45
|
Agata Paterka
|
Pleszew
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
46
|
Miłosz Adamek
|
Pleszew
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
-
|
Paid
|
47
|
Lena Adamek
|
Pleszew
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
-
|
Paid
|
48
|
Grzegorz Mstowski
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
49
|
Ewa Mader-Wnęk
|
Kłodzko
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
50
|
Katarzyna Kolmetz
|
Sasino
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
51
|
Joanna Sajnaj
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Studio Figura Ostrów Wielkopolski Strzelecka 103
|
Paid
|
52
|
Hanna Krajewska
|
Piła
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
|
53
|
Andrzej Smolarski
|
Piła
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Kijomaniacy Chodzież
|
|
54
|
Elżbieta Gałkowska
|
Tuczno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
55
|
Aurelia Chałupnik
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Studio Figura Ostrów Wielkopolski Strzelecka 103
|
Paid
|
56
|
Agnieszka Polak
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Studio Figura Ostrów Wielkopolski Strzelecka 103
|
Paid
|
57
|
Dorota Jopek-Gajny
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Studio Figura Ostrów Wielkopolski Strzelecka 103
|
Paid
|
58
|
Marzena Kamińska-Sokół
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
59
|
Grażyna Kietrys
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
60
|
GRAŻYNA KUŹMIŃSKA
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
61
|
Danuta Rychlewska-Słodowa
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
62
|
Zbigniew Cudak
|
Borowno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
63
|
Bartłomiej Dębski
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
64
|
Aleksandra Paduch
|
Łódź
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
65
|
Jolanta Widelska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
66
|
Sławomir Kozera
|
Łódź
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
LZS/CBL Justynów
|
Paid
|
67
|
Anna Pluto-Prądzyńska
|
Słupsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
68
|
Mariola Orłowska
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Studio Figura Ostrów Wielkopolski Strzelecka 103
|
Paid
|
69
|
Renata Leks
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
70
|
Agnieszka Sosnowska
|
Przyrów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
ONWF
|
Paid
|
71
|
Piotr Siwak
|
Rudna
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
72
|
Kacper Pluto-Prądzyński
|
Słupsk
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M10
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
73
|
Karolina Morka
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
74
|
Kacper Pluto-Prądzyński
|
Jezierze
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
|
75
|
Zenon Stolarczyk
|
Wrocław
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
76
|
Czajczyński Marcin
|
Gizałki
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
77
|
Michał Stolarski
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
78
|
Magdalena Stolarska
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
79
|
Mariola Tyczka
|
Gniezno
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
80
|
Agata Kowalińska
|
Stawiszyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
81
|
Krzysztof Samek
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
82
|
Rafał Jacek
|
KONIN
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M10
|
Klub Biegacza Wartko
|
Paid
|
83
|
Katarzyna Andrzejewska
|
Stawiszyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
84
|
Grzegorz Jacek
|
KONIN
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Klub Biegacza Wartko
|
Paid
|
85
|
MACIEJ POPEK
|
WŁOCŁAWEK
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
86
|
Mazur Grażyna
|
Malczyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Malczyce Maszerują
|
Paid
|
87
|
Monika Białachowska
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
88
|
Miron Rożynek
|
Wrocław
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
89
|
Michał Chytrowski
|
Kowalew
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
|
90
|
Iwona Olczyńska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
91
|
Malwina Chytrowska
|
Kowalew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
FAMOT Team
|
|
92
|
IWONA Olczyńska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
|
93
|
Tomasz Lassota
|
Toruń
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
94
|
Mateusz Szablewski
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
FAMOT Team
|
Paid
|
95
|
Wanda Odon
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
96
|
Jagoda Kapitaniak
|
Kalisz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
97
|
Małgorzata Żbikowska
|
Toruń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
98
|
Karolina Domagalska
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
99
|
Danuta Koczberska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
100
|
Zofia Jankowska
|
Pleszew
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
101
|
Daria Jankowska
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
102
|
Paulina Marciniak
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
-
|
Paid
|
103
|
Halina Kułakowska
|
OLKUSZ
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
DRUŻYNA SMA
|
Paid
|
104
|
Małgorzata Szajda
|
Gniezno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
105
|
Bogusław Kijowski
|
Malczyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Malczyce Maszerują
|
Paid
|
106
|
Magdalena Sosnowska
|
Trzemeszno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
107
|
Mariola Kijowska
|
Malczyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Malczyce Maszerują
|
Paid
|
108
|
Gertruda Klebaniec
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Kijowe babki
|
Paid
|
109
|
Magdalena Klaczyk
|
Borek Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kijowe babki
|
Paid
|
110
|
Róża Michalewicz
|
Borek Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Kijowe babki
|
Paid
|
111
|
Mirosława Paździerska
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kijowe babki
|
Paid
|
112
|
Małgorzata Józefowicz
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
113
|
Anna Bruzi
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
114
|
Zenon Stolarczyk
|
Wrocław
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
ONWF
|
|
115
|
Ryszard Strzechowski
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
116
|
Grażyna Nasternak
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
117
|
Bożena Jurczyńska
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
118
|
Aleksandra Olejniczak
|
Trzemeszno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
119
|
Barbara Purzyńska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
120
|
Mieczysław Szczepaniak
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
121
|
Danuta Choryńska
|
Swarzędz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
122
|
Antoni Koperski
|
Pajeczno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
123
|
Patryk Jaśkowski
|
Kościan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
-
|
Paid
|
124
|
Artur Pytlak
|
Knurów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
RAWIMEX
|
|
125
|
Kamila Kolberg
|
Zieleń
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
126
|
Milena Struska
|
Otwock
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
TUPTUś Otwock
|
Paid
|
127
|
Daniel Romanowski
|
Rybnik
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M16
|
Katowicki Nordic Walking
|
Paid
|
128
|
Daniel Kurdubski
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WKB Maratończyk Włocławek
|
Paid
|
129
|
Elżbieta Zdzichowska
|
Aleksandrów Łódzki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
AleGazele NW
|
Paid
|
130
|
Regina Szymańska
|
Aleksandrów Łódzki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
AleGazele NW
|
Paid
|
131
|
Anna Kuczyńska
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NORDIC TEAM OBORNIKI
|
Paid
|
132
|
Kriss Przyborkiewicz
|
Toruń
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Pierniki Toruń
|
Paid
|
133
|
Maja Przyborkiewicz
|
Toruń
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Pierniki Toruń
|
Paid
|
134
|
Gosia Przyborkiewicz
|
Toruń
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
-
|
Paid
|
135
|
Ilona Kapitaniak
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
136
|
Anna Murawska - Furmanek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
137
|
Jacek Furmanek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
138
|
MARIUSZ MAJKRZAK
|
SUCHA BESKIDZKA
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO
|
Paid
|
139
|
KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK
|
SIEDLCE
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
ŚWIADOMI SIEDLCE
|
Paid
|
140
|
Marzena Wójcik
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
141
|
Janusz Król
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
142
|
Małgorzata Zajda
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
143
|
Stanisław Zawisła
|
Plewiska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
144
|
ELWIRA ŁUCKA
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
145
|
Damian Romański
|
Książ Wielkopolski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
146
|
Martin Bibko
|
Kosice
|
Slovakia
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Speedbar
|
Paid
|
147
|
MAGDALENA BECZEK
|
Gdańsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
148
|
Bogdan Cyrus
|
Strzebiń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
149
|
Jacek Krupicki
|
Kluczbork
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Żądło Nordic Walking
|
Paid
|
150
|
Beata Marczak
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
151
|
Marta Rożniakowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
152
|
Jolanta Jędrzejczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
153
|
Dominik Kott
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Kalisia Nordic Team
|
|
154
|
Hania Pompa
|
Bełchatów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
155
|
Zygmunt Zawadzki
|
Bytom
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
Cidry Lotajom
|
Paid
|
156
|
Waldemar Wawrzyniak
|
Plewiska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
157
|
Grażyna Wielicka-Macioszek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
158
|
Dariusz Maciejewski
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
FAMOT Team
|
Paid
|
159
|
Agata Kowacz
|
Wałbrzych
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
Speedbar
|
Paid
|
160
|
Ewa Jurek
|
Westrza
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
161
|
Stanisław Budny
|
Ostrów Wlkp
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M10
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
162
|
Franciszek Budny
|
Ostrów Wlkp
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
163
|
Slawomir Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
164
|
Andrzej Gawin
|
Miastko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niedowidzące
|
M1
|
-
|
Paid
|
165
|
Magnus Sulowski
|
Bolechówko
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
166
|
Paweł Sulowski
|
Bolechówko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
167
|
Andrzej Józefowicz
|
Kalisz/Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
168
|
Joanna Szepeta-Wiśniewska
|
Czapury
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
169
|
Aldona Siwik
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Trzej królowie
|
Paid
|
170
|
Maciej Król
|
Ludwików
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Trzej królowie
|
Paid
|
171
|
Iwona Król
|
Ludwików
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Trzej królowie
|
Paid
|
172
|
Mateusz Wypych
|
Kowalew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
|
173
|
Karol Ogrodnik
|
Kowalew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
|
174
|
Katarzyna Wroblewska-Seniuk
|
Rokietnica
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
175
|
Wojciech Seniuk
|
Rokietnica
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
176
|
Ewa Dusiel
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
177
|
Beata Kamińska
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
178
|
Dorota Mogielska-Dybek
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
179
|
Ola Dybek
|
Bełchatów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
180
|
Janusz Walter
|
Mikołów
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
181
|
Rafał Gaj
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
182
|
Barbara Reszka
|
Skierniewice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
Kijowa Ekipa
|
Paid
|
183
|
Gabriela RESZKA
|
SKIERNIEWICE
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
184
|
Małgorzata Kotleszka
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
185
|
Joanna Czerska
|
Gostyń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
AKTYWNE
|
Paid
|
186
|
Monika Paziewicz
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Bolące Piszczele Bełchatów
|
Paid
|
187
|
Urszula Siewierska
|
Relays PGE World Cup 2023 Bełchatów, Poland
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
Bolące Piszczele Bełchatów
|
Paid
|
188
|
Beata Stępień
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
189
|
Bogusław Wawrzyniak
|
Gorzyce Wielkie
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
|
190
|
Radosław Ponka
|
Wejherowo
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
191
|
Emilia Plackowska
|
Złotniki
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
192
|
Oskar Plackowski
|
Złotniki
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
193
|
Anna Woronowicz-Plackowska
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
194
|
Mirosława Woronowicz
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
195
|
Przemysław Jankowski
|
Wierzyce
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
196
|
Mirosław Jurewicz
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
197
|
REGINA LANGMESSER
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
198
|
Barbara Gruszka
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
199
|
Ewa Zieleniak
|
Kwidzyn
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
200
|
Eugienusz Słonina
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
201
|
Ewa Jurewicz
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
202
|
Maciej Jankowski
|
Poznań
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
203
|
Michal Nawrocki
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M80
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
204
|
Filip Krystkowiak
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
205
|
Maksymilian Krystkowiak
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
206
|
Danuta Bukowska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
207
|
Martyna Kęsy
|
Bełchatów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
208
|
Grzegorz Wolnik
|
Gołuchów
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
209
|
Grzegorz Wolnik
|
Gołuchów
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
210
|
Joanna Jaskulska
|
Hanowo 7
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
211
|
Marzena Stankowska
|
Trzemeszno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
212
|
Błażej Wojnarowski
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
213
|
Marta Matusiak
|
Zielona Łąka
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
214
|
Kinga Matusiak
|
Zielona Łąka
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
215
|
Natalia Borowska-Ślusarczyk
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
216
|
Agnieszka RUBACH-KOŃCZYŃSKA
|
Psarskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
217
|
Marek Kasałka
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
218
|
Lidia Tylak
|
Żychlin
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Klub Biegacza Wartko
|
Paid
|
219
|
Piotr Stępak
|
Tarnów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M80
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
220
|
Barbara Wójcik
|
Chrząstawa Wielka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
221
|
Roman Sądkiewicz
|
Grodzisk
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
222
|
Joanna Andrysiak-Kott
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
223
|
Wiesława Pisarek
|
Chodzież
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
PATYCZAKI CHODZIEŻ
|
Paid
|
224
|
Agnieszka Benke-Lasota
|
Studzieniec/Chodzież
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
225
|
Hubert Malicki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
226
|
Przemysław Lasota
|
Studzieniec/Chodzież
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
-
|
|
227
|
Anna Rachelska
|
Witkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
228
|
Gabriela Głębowska
|
Pleszew
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
-
|
Paid
|
229
|
Karol Stiller
|
Kusięta
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M16
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
230
|
Dawid Gełeta
|
Poznań
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
231
|
Iwona Wnęk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Bolące Piszczele Bełchatów
|
|
232
|
jacek Wypuszcz
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
233
|
Lucjan Wawrzyniak
|
Zielona Łąka
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
234
|
Maria Klewenhagen
|
Czarnków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
235
|
Maja Żuchowska
|
Biedrusko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
236
|
Mateusz Żuchowski
|
Biedrusko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M10
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
237
|
Joanna Żuchowska
|
BIEDRUSKO
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
238
|
Janina Husiatyńska
|
Horyniec-Zdrój
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
239
|
Krzysztof Kurek
|
Piaski
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
240
|
Marcin Zemła
|
Międzyrzec Podlaski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
TKKF Krzna Biała Podlaska
|
Paid
|
241
|
Mariusz Brotkiewicz
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
242
|
Marcin Cieśluk
|
Częstochowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
243
|
Mirosław Kubiszyn
|
Wólka Krowicka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
244
|
Mirosław Kubiszyn
|
Lubaczów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
-
|
|
245
|
Sandra Barron
|
Pleszew
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
-
|
|
246
|
Małgorzata Kubiszyn
|
Lubaczów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
247
|
Justyna Sobanska
|
Brzezie
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
|
248
|
Helena Syldatk
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
249
|
Teresa Kumaszka
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
250
|
Zygmunt Zmysłowski
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
251
|
Małgorzata Dobrowolska
|
Chocz
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
252
|
Angelika Kalle
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Bolące Piszczele Bełchatów
|
Paid
|
253
|
Krzysztof Skiera
|
bydgoszcz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Life Balance Place
|
|
254
|
Jolanta Kissel
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
255
|
Teresa Grygiel
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
256
|
Marek Chłodnicki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
257
|
Krzysztof Zawadzki
|
ZIELONA GORA
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
258
|
Jadwiga Halik-Lewandowska
|
Kwidzyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
259
|
Roman Lewandowski
|
Kwidzyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
260
|
Izabella Kontowska
|
Oborniki
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
NORDIC TEAM OBORNIKI
|
Paid
|
261
|
Jacek Jędraszko
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M10
|
-
|
Paid
|
262
|
Małgorzata Angielczyk
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
263
|
Henryka Owczarek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
264
|
Edward Tomczyk
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
265
|
Bogdan Thomalla
|
Zabrze
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Ekipa Na Kijach
|
Paid
|
266
|
Irena Małka
|
Gliwice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
267
|
Marcin Korbel
|
Bukowiec
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
LZS/CBL Justynów
|
Paid
|
268
|
Ilona Stępień-Krajda
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
269
|
Wacław Żbikowski
|
Kowalówka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
-
|
Paid
|
270
|
Danuta Stęplewska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
271
|
Aneta Majda
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
272
|
Anna Sobaniec
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
273
|
Bożena Górska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
274
|
Tomasz Czajka
|
Karminek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
FAMOT Team
|
Paid
|
275
|
Bereska Irena
|
Nakło Śląskie
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
276
|
Jan Wala
|
Goraj
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
277
|
Genowefa Szatkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
278
|
Sabina Gelmuda
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
279
|
Gabriela Sulecka
|
Świecie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
F1
|
-
|
Paid
|
280
|
Beata Raczka
|
Śmieszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
281
|
Grzegorz Rączka
|
Śmieszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
282
|
Maciej Kłos
|
Gdańsk
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
283
|
Katarzyna Jany
|
Czarnków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
284
|
Jan Stanisławski
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
285
|
Karolina Witucka
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
286
|
Lidia Derbich
|
Kowalew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
FAMOT Team
|
Paid
|
287
|
Mariusz Derbich
|
Kowalew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
FAMOT Team
|
Paid
|
288
|
Elzbieta Zapalska-Serkis
|
Horyniec Zdrój
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
289
|
Marcin BREWCZYŃSKI
|
Łyse
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
290
|
Ewelina Pankiewicz
|
Zawadzkie
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
|
291
|
Wojtek Antczak
|
Pleszew
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
|
292
|
Lucyna Politowicz
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
293
|
Małgorzata Nawrocka
|
Pleszew
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
294
|
PIOTR NAWROCKI
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
295
|
Alan Antczak
|
Pleszew
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
|
296
|
Magdalena Nawrocka
|
Pleszew
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Pleszewskie Włóczykije
|
Paid
|
297
|
Katarzyna Markiewicz
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
298
|
Magdalena Suchanke
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
299
|
Lidia Aleksandrowicz
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
300
|
IRENEUSZ GRODZKI
|
GORZÓW WLKP.
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
MIASTO GORZÓW WLKP.
|
|
301
|
Waldemar Sochacki
|
Kluczbork
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Żądło Nordic Walking
|
Paid
|
302
|
Zdzisław Jędrzejczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
303
|
Teresa Gawłowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
304
|
Adam Jarząbek
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
305
|
Marian Małka
|
Gliwice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
306
|
Henryk Kusza
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
307
|
Michał Gruszka
|
Lubliniec
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
308
|
Aleksandra Sztandur
|
Wiry
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
309
|
Adam Zabrzeski
|
Kiekrz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
310
|
Hanna Zabrzeska
|
Kiekrz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
311
|
Hieronim Winiarski
|
Janków Zaleśny
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Walking Krotoszyn
|
Paid
|
312
|
Ewa Karaszewska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
313
|
Elżbieta Wojciechowska
|
Pakość
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
314
|
Milena Struska
|
Otwock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
TUPTUś Otwock
|
|
315
|
Marcin Świerczyński
|
Belchatow
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
316
|
Boguslaw Napierała
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
317
|
Magdalena Pilak
|
Kluczbork
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Żądło Nordic Walking
|
Paid
|
318
|
Joanna Piłat
|
Kluczbork
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Żądło Nordic Walking
|
Paid
|
319
|
Kazimierz Dudek
|
CHOJNÓW
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Dom z Keramzytu S.C.Dariusz Sywak
|
Paid
|
320
|
Sylwia Stefańska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
321
|
Alicja Zdrzałek
|
Tarnowskie Góry
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
322
|
Piotr Falkowski
|
Wiry
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
|
323
|
Piotr Falkowski
|
Wiry
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
324
|
Beata Falkowska
|
Wiry
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
325
|
Mirosław Bartczak
|
Częstochowa
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
326
|
Monika Komischke
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
327
|
Zuzanna Herc
|
Kalisz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
328
|
Justyna Kowalczyk
|
Dobra Nadzieja
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
|
329
|
Patrycja Bar
|
Kluczbork
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Żądło Nordic Walking
|
Paid
|
330
|
Alicja Konarczyk
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
331
|
Dominika Cybulska Lis
|
Kopalina
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
-
|
|
332
|
Wioletta Ciągała
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
333
|
Tomasz Ciągała
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
334
|
Magdalena Kałużna
|
Suchy Las
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
335
|
Waldemar Kałużny
|
Suchy Las
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
336
|
Anna Bucyk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
337
|
Danuta Świderska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
338
|
Jacek Witucki
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
339
|
Marta Zdanowicz
|
Stanisławów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
340
|
Arkadiusz Zdanowicz
|
Stanisławów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
341
|
Izabela lotka
|
Stary Tomyśl
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
TEAM BEROTU
|
Paid
|
342
|
Jakub Lotka
|
Stary tomyśl
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
TEAM BEROTU
|
Paid
|
343
|
Elżbieta Ludwig
|
Fabianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
344
|
Jolanta Wicher
|
Lubasz
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
345
|
Jarek Wojtkiewicz
|
Bystre gm. Baligród
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
346
|
Danuta Postek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
347
|
Urszula Pompa
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
348
|
Piotr Sadowski
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
349
|
Małgorzata Krakowiak
|
Wiry
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
350
|
Mariusz Watarski
|
Lodz
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
351
|
Anna Wieczorek
|
Golina
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
352
|
Zofia Szcześniak
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
353
|
Elżbieta Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
354
|
Wojciech Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
355
|
Celina Wyrwa
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
356
|
Janusz Wyrwa
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
357
|
Małgorzata Gaweł
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
358
|
Leonard Niechwiadowicz
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
359
|
Małgorzata Niechwiadowicz
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
360
|
Paulina Makuch
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
361
|
Agnieszka Dybeł
|
Częstochowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
F1
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
362
|
Dariusz Piątek
|
Gniewino
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
363
|
Tomasz Marczak
|
Aleksandria I
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M80
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
364
|
Korpecki Zefiryn
|
Wieruszów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
365
|
Aneta Słomian
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
366
|
Katarzyna Pajączek
|
CHODZIEŻ
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
PATYCZAKI CHODZIEŻ
|
Paid
|
367
|
MAŁGORZATA JANKOWSKA
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
368
|
Barbara Ziegler
|
LIpno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F70
|
-
|
Paid
|
369
|
Kazimierz Jaszkiewicz
|
Chełkowo
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
370
|
Katarzyna Sieracka
|
Leszno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
371
|
Dariusz Parzyszek
|
Karczew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
TUPTUś Otwock
|
Paid
|
372
|
Marek Pasierb
|
Rzeszów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
373
|
Ewa Szczepkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
374
|
Zofia Czajkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
375
|
Elżbieta Trzcińska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
376
|
Kamil Marciniak
|
Kalisz
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
377
|
Marta Marciniak
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
378
|
Edmund Jurdziński
|
Przeźmierowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
379
|
Ewa Dobrzańska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
380
|
Barbara Chodnicka
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
381
|
Janina Mućka
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
382
|
Regina Jasińska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
383
|
Aleksandra Obidowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F80
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
384
|
Krystyna Chęcińska
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
385
|
Artur Kaczmarczyk
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
386
|
Bogumiła Bodus-Jeleń
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
387
|
Monika Nowaczyk
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
388
|
Lidia Nowaczyk
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
389
|
Eugeniusz Fengier
|
Zielona Łąka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
390
|
Izabela Haczyńska
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
-
|
Paid
|
391
|
Cyprian Fedorski
|
Sulechów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
-
|
Paid
|
392
|
Anna Fedorska
|
Sulechów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
393
|
Paweł Fedorski
|
Sulechów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
394
|
Marek Maliński
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
395
|
Danuta Bilińska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
396
|
Tadeusz Kasprzak
|
OSIEK
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
-
|
Paid
|
397
|
Marek Czakiert
|
Ostrołęka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
398
|
Edyta Kędzierska
|
KONIN
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
399
|
Jan Machowski
|
Koziegłowy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
400
|
Renata Gawor
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
401
|
Dariusz Jaksina
|
Ruciane Nida
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
-
|
|
402
|
Janina Kurzyńska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
403
|
Janina Kurzyńska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
404
|
Daniela Jaszczak
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
405
|
Lucyna Dowgiałło
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
406
|
Wiesława Bieńkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
407
|
Roman Trzcionkowski
|
Warszawa
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
408
|
Barbara Krzyżanowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
409
|
Agnieszka Jasiukiewicz
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
410
|
Stanisław Patycki
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
411
|
Elżbieta Bieganowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
412
|
Wiesława Głowacka
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
413
|
Żaneta Kierzkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
414
|
Agnieszka Kolasa
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
415
|
Hanna Salamończyk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
416
|
Leszek Korzep
|
Czerwonak
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
417
|
Lesia Kushmar
|
Czarnków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
418
|
Ryszard Żbikowski
|
Toruń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
419
|
Bożena Spychalska
|
Chodziez
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
PATYCZAKI CHODZIEŻ
|
Paid
|
420
|
Joanna Stanny
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
421
|
Dorota Jemrych
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
422
|
Miłosz Kasprzak
|
Kalisz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
423
|
Sylwia Kasprzak
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
424
|
Tomasz Wojtowicz
|
Widacz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
425
|
Wincenty Stanisławski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
426
|
Ania Kaźmierska
|
Chodzież
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
PATYCZAKI CHODZIEŻ
|
Paid
|
427
|
Małgorzata Fornalczyk
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
428
|
Grzegorz Marek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
429
|
Jan Urbaniak
|
Topola Osiedle
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
430
|
Artur Bombelczyk
|
Czarnków
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
431
|
Ireneusz Rogala
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
432
|
Anna Miśkowicz
|
Głogówek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
433
|
Zofia Boeske
|
Studzieniec
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
PATYCZAKI CHODZIEŻ
|
Paid
|
434
|
Marek Szuta
|
Sarbka/Czarnków
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
435
|
Hanna Szewczyk
|
Toruń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Toruń - Idziemy bez Ryzyka
|
Paid
|
436
|
Zenon Charczuk
|
OPOLE
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Żółwik Opole
|
Paid
|
437
|
Leonard Naczk
|
Lębork
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
438
|
Jolanta Kusza
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
439
|
Jacek Grabowski
|
Sztum
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
440
|
Bożena Grabowska
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
441
|
Jan Kołpak
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
442
|
Ryszard Olszewski
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
443
|
Zygmunt Raniś
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
444
|
Maria Figiel
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
445
|
Wojtek Figiel
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
446
|
Krystyna Matusiak
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
447
|
Agnieszka Wojtkowiak
|
Piaski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
AKTYWNE
|
Paid
|
448
|
Beata Sanecka
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
449
|
Magdalena Dąbrowska
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
450
|
Grazyna Lachnik
|
Arnsdorf
|
Germany
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
451
|
Marcin Pietrakowski
|
Jenin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
452
|
Barbara Krawczykowska
|
sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
|
453
|
Monika Fabjanowska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
454
|
Sławomir Sobczyk
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
455
|
Ewa Sobczyk
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
456
|
Tamara Hajdziony
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
457
|
Magdalena Knapik
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
458
|
Mateusz Raczyński
|
Kalisz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
459
|
Stanisław Mączkowski
|
Kalisz
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
460
|
Iwona Tarnawska
|
Kalisz
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
461
|
Aleksandra Sawińska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
462
|
Katarzyna Sztylka
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
463
|
Iwona Wilk
|
Katowice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
464
|
Jarosław Kabata
|
Tarnowskie Góry
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
465
|
Żanetta Chruściel-Organista
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
466
|
Patryk Grenda
|
Kalisz
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
467
|
Wioletta Grenda
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
468
|
Tomasz Kowaliński
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
469
|
Anna Wielądek
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
470
|
Wiesława Kubiszyn
|
Lubaczów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
471
|
Tadeusz Kubiszyn
|
Lubaczów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
472
|
Anna ADAMEK-BOBER
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
473
|
Jolanta Błądek
|
Łódź
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
474
|
Witold Błądek
|
Łódź
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
475
|
Karolina Kałuża
|
Ozorków
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
AleGazele NW
|
Paid
|
476
|
Emilia Rykała
|
Lubaczów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
477
|
Irena Rykała
|
Lubaczów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
478
|
Zuzanna Bielecka
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
479
|
Krystyna Styga
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Luki Team Polska
|
Paid
|
480
|
Stanisław Kaliński
|
Oleszyce
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
481
|
Łukasz Jaworski
|
Wysoka
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
482
|
Ewa Szkyrpan
|
Rychlik
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
F1
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
483
|
Joanna Zając
|
Lubaczów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
F1
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
484
|
Danuta Kurdybacha
|
Horyniec-Zdrój
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
485
|
Dorota Gacia
|
Horyniec Zdrój
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
486
|
Katarzyna Kulczycka
|
Horyniec-zdroj
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
487
|
Andrzej Olczyk
|
BEŁCHATÓW
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
488
|
Jolanta Olczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
489
|
Sylwia Reseman
|
Gościcino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
490
|
Radosław Olejko
|
Gościcino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
491
|
Zdzisława Adamiak
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Kijowe babki
|
Paid
|
492
|
Mariola Mulkowska
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
493
|
Wojciech Gajdzis
|
Gdańsk
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
-
|
Paid
|
494
|
Janusz Kubat
|
Borowno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
495
|
Cezary Górniak
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Triton Konin
|
Paid
|
496
|
Robert Lewandowski
|
Błonie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
497
|
Wiesław Szymczak
|
Zduny
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
498
|
Paweł Wilk
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
499
|
Dorota Tomczyk
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
500
|
Jakub Tomczyk
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M80
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
501
|
Barbara Kolb
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
502
|
Ewa Franuszkiewicz
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
503
|
Marek Franuszkiewicz
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
504
|
Agnieszka Borowiec Wilk
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
505
|
Ewa Kopeć
|
Majdan Królewski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
506
|
Krzysztof Człapski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
507
|
Konrad Czekalak
|
Stare Krasnodęby
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
AleGazele NW
|
Paid
|
508
|
Beata Wawrzyniak
|
Plezsew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
-
|
Paid
|
509
|
Mikołaj Czekalak
|
Stare Krasnodęby
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
AleGazele NW
|
Paid
|
510
|
Igor Czekalak
|
Stare Krasnodęby
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
AleGazele NW
|
Paid
|
511
|
Adam Marczyński
|
Gościcino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
512
|
Katarzyna Ratajczak
|
Zbrudzewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
513
|
Grazyna Lachnik
|
Arnsdorf
|
Germany
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
|
514
|
Hubert Lachnik
|
Arnsdorf
|
Germany
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
515
|
Krzysztof Karczmarski
|
Kozienice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Lonely Wolf Kris
|
Paid
|
516
|
Żaneta Raczyńska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
517
|
Artur Raczyński
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
518
|
Mirela Lejkowska
|
Gowino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
519
|
Dorota Kwidzińska
|
Luzino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
520
|
Yuliia Shurhina
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
521
|
KURAKINA IRYNA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F40
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
522
|
BORENKO IRYNA
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
Paid
|
523
|
Agnieszka Ziółkowska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
524
|
Karolina Sobieraj
|
Kalisz
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
525
|
Iwona Maślanka
|
Śmigiel
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
526
|
Małgorzata Pałubicka
|
Lubasz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
527
|
Sylwiusz Habrowski
|
Kalej
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
528
|
Michał Praduń
|
Kraków
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
-
|
Paid
|
529
|
Zuzanna Gretkowska
|
Kwidzyn
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
530
|
Krystyna Królikowska
|
Krepa Kaszubska
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
531
|
Justyna Rutz
|
Gościcino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
532
|
Ewa Gembuś
|
Blachownia
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
533
|
Rafał Plewiński
|
Banino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
534
|
Justyna Stanek
|
Rzeszów
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Walker
|
Paid
|
535
|
Marian Kaczmarek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Marsz Po Zdrowie
|
|
536
|
Rafał Toporek
|
Przodkowo
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
537
|
Agnieszka Pinis
|
Blachownia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
538
|
Magdalena Pawlicka
|
Golina
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
539
|
BOGDAN GRYGOROWICZ
|
LUBIN
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
540
|
Izabela Towarnicka
|
Gdynia
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
541
|
Franciszek Marczyński
|
Gościcino
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
542
|
Marta Marczyńska
|
Gościcino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
543
|
Barbara Ponka
|
Wejherowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
544
|
Jolanta Cholewka
|
Kostrzyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
545
|
Czmoch Marian
|
Łosice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
546
|
Beata Cegielska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Triton Konin
|
Paid
|
547
|
Teresa Hryciuk
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
548
|
Waldemar Hryciuk
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
549
|
Monika Olechowska
|
Mielec
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
550
|
PRZEMYSŁAW JAMROSZCZYK
|
Sosnica 16A
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
551
|
Krzysztof Wilczek
|
Zębowice
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
552
|
Joanna Rasała
|
Witkowo
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
553
|
Anna Pasik
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
554
|
Michał Pasik
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
555
|
Antek Bąk
|
Czepino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
556
|
Krzysztof Wilk
|
Nysa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
-
|
Paid
|
557
|
Maria Szot
|
Warszawa
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
558
|
Izabela Szulczyńska
|
Lenartowice
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
PLESZEWSKI KLUB,,AMAZONKI,,
|
Paid
|
559
|
Anna Koziarska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Triton Konin
|
Paid
|
560
|
Zbigniew Szczęśniak
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
561
|
Małgorzata Niedźwiecka
|
CZĘSTOCHOWA
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
562
|
Bogusław Radziejowski
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
563
|
Monika Mrówczyńska
|
Łódź
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
-
|
Paid
|
564
|
Karol Zabłocki
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
-
|
Paid
|
565
|
Edyta Jaworska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
566
|
Ewa Ślęzak
|
Biedrusko
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
567
|
Barbara Kaczmarczyk
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
568
|
Filip Kaczmarczyk
|
Suchy Las
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
569
|
Orzechowski Mariusz
|
Sławoszewek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Triton Konin
|
Paid
|
570
|
Lesław Spychała
|
Gościcino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
571
|
Marzena Spychała
|
Gościcino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
572
|
Andżelika LUDWICZAK
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
573
|
Danuta Harasimowicz
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
574
|
Marek Borza
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
575
|
Ewa Szczepkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
576
|
Elżbieta Trzcińska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
577
|
Zofia Czajkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
578
|
Iwona Keller
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
579
|
Elżbieta Kostrzewa
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
-
|
Paid
|
580
|
Estera Grenda
|
Ozorków
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
AleGazele NW
|
Paid
|
581
|
Karolina Tarkowska
|
Dobra
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
AleGazele NW
|
|
582
|
Katarzyna Przytuła
|
Aleksandrów Łódzki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
AleGazele NW
|
Paid
|
583
|
ANNA Dobosz
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
584
|
Darek Przyczyna
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Triton Konin
|
Paid
|
585
|
Anna Czekalak
|
Stare Krasnodęby
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
AleGazele NW
|
Paid
|
586
|
Joanna Makuch
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
587
|
Anna Kweczka-Janeczek
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
588
|
Renata RADOMSKA MAREK
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
589
|
Robert Szal
|
Nowy Targ
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
|
590
|
Bożena Grzegorczyk
|
Bielawy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
591
|
Tomasz Celiński
|
Otwock
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
TUPTUś Otwock
|
Paid
|
592
|
Dawid Szymański
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M80
|
Triton Konin
|
Paid
|
593
|
Michał Żywicki
|
Brwinów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M80
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
594
|
Dariusz Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
595
|
Małgorzata Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
596
|
Anna Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
597
|
Daniel Wojtasiński
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
598
|
Roman Kriger
|
Papowo Toruńskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
MAPEI Polska
|
Paid
|
599
|
Ola Musiał
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
600
|
Urszula Pieńkowska
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
601
|
Jolanta BARCZYK
|
CZĘSTOCHOWA
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
602
|
Janusz Chyra
|
Lubliniec
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
603
|
Katarzyna Szpilman
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
|
604
|
Lucyna Skrzątek
|
Tarnowskie Góry
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
605
|
Agnieszka Dyka-Leśniewska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
606
|
Stefan Szymański
|
Kieźliny
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
XV KOŁO PZERII DYWITY
|
|
607
|
Blanka Flisek
|
Kraków
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
608
|
Sławomir Drzewiecki
|
Gliwice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
609
|
Anna Zawadzińska
|
Bielawy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
610
|
Maja Kaczmarek
|
Wejherowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
WłóczyKije Gdynia
|
|
611
|
Barbara Filipowicz
|
Krzeszyce
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
612
|
Lidia Serówka
|
PIŁA
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
F1
|
-
|
Paid
|
613
|
HALINA GASIŃSKA
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Grupa Wilki
|
|
614
|
Jarosław Jarych
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
615
|
Marcin Madaliński
|
Leszno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
616
|
Sebastian Karpiński
|
Wyżyny-Zachód
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
RK Athletics Warszawa
|
Paid
|
617
|
Marek Pierzchała
|
Luzino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
618
|
Andrzej Gągola
|
Tarnów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
PTG SOKÓŁ TARNÓW
|
Paid
|
619
|
Aneta Lewandowska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Triton Konin
|
Paid
|
620
|
Ewa Kozłowska
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
621
|
Małgorzata Kozłowska
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
622
|
Rafał Różański
|
Juszkowo
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
623
|
Piotr Paludkiewicz
|
Czarny Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
624
|
Julita Hagel
|
Lubin
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
625
|
Małgorzata Szczudlik
|
Trzemeszno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
626
|
Grzegorz Mądry
|
Trzemeszno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
627
|
Dorota Sroczyńska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Triton Konin
|
Paid
|
628
|
Richard Král
|
Prague
|
Czech Republic
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
629
|
Marcin Świderek
|
Skierniewice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
630
|
Marzena Ignaszak
|
Turek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Triton Konin
|
Paid
|
631
|
Marek Kubicki
|
Brzeziny
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
632
|
Małgorzata Kubicka
|
Brzeziny
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
633
|
Beata Trybińska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
634
|
Sebastian Rajewski
|
Piła
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
635
|
Alicja Bachanek
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
636
|
Henryk Kędzia
|
Tarnobrzeg
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS Esteka
|
|
637
|
jarosław kacperski
|
Międzychód
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
-
|
Paid
|
638
|
sylwia kasprzak
|
kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
|
639
|
Dariusz Ludwiczak
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
640
|
Janusz Stolarski
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
641
|
Danuta Stolarska
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
642
|
Robert Kowalak
|
Kostrzyn Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
643
|
Tomasz Polanowski
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
|
644
|
Igor Wawrzyniak
|
Gdynia
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M10
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
645
|
Aleksandra Ostrochalska
|
Krępa Kaszubska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
646
|
SŁAWOMIR RZEPECKI
|
Maków Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
647
|
Dawid Wiktor
|
Mielec
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
KLUB Sportowy ISKRA Mielec
|
Paid
|
648
|
Irena Wiktor
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
F1
|
KLUB Sportowy ISKRA Mielec
|
Paid
|
649
|
Hanna Krajewska
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F80
|
Kijomaniacy Chodzież
|
|
650
|
Zbigniew Gancarz
|
MIELEC
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
KLUB Sportowy ISKRA Mielec
|
Paid
|
651
|
Jerzy Źmuda
|
jGorzyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Gorzyce chodzi z kijkami
|
|
652
|
Jacek Zboch
|
Sandomierz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Gorzyce chodzi z kijkami
|
|
653
|
Jan Majewski
|
Gorzyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Gorzyce chodzi z kijkami
|
|
654
|
Renata Tomczak
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
655
|
Dariusz Tomczak
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Triton Konin
|
Paid
|
656
|
Lidia Matlak
|
Gniezno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
-
|
|
657
|
Agnieszka Mielecka
|
Gąsawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
658
|
JAN Kulczycki
|
Gdańsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
659
|
Cécile Lefort
|
Paris
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
-
|
|
660
|
André Lefort
|
Paris
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
|
661
|
Jacek Krajnik
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Life Balance Place
|
Paid
|
662
|
Izabela Okrzesik - Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
663
|
Roman Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
664
|
Zbigniew Pracki
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
665
|
Katarzyna Pracka
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
666
|
Łukasz Kwaśny
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Triton Konin
|
Paid
|
667
|
Aleksandra Maliniak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F10
|
Oborygeni
|
Paid
|
668
|
Katarzyna Wydrzyńska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
669
|
Magdalena Duda
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
670
|
Marcin Kurzawiński
|
Konin
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
671
|
Wioletta Wanat
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
672
|
Robert Zawadziński
|
Bielawy
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Triton Konin
|
Paid
|
673
|
Agnieszka Krawętek
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
674
|
Gabryela Wolska
|
Konin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Triton Konin
|
Paid
|
675
|
Aleksandra Kubiak
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
676
|
Agata Czkalska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
677
|
Maciej Gudzio
|
Czerwonak
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
678
|
Andrzej Czekryszew
|
Włocławek
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
679
|
Arleta Kruszka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
680
|
Radosław Wypychowski
|
Bielawy, gm. Kazimierz Biskupi
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Triton Konin
|
Paid
|
681
|
DOMINIK JÓŹWIAK
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M80
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
682
|
ŁUKASZ JÓŹWIAK
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
|
683
|
Izabela Pancer
|
Luboń
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
684
|
Krystyna Daroszewska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
685
|
Anna Motyl
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
686
|
Angelika Gościniak
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
687
|
Leokadia Lubańska
|
Włocławek
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
688
|
Tomasz Lubański
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
689
|
MARIANNA JÓŹWIAK
|
Włocławek
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
690
|
Sławomir Becker
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
691
|
Kamila Czajkowska-Becker
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
692
|
Dorota Nerc
|
RUMIA
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
|
693
|
Paweł Rybałtowski
|
OBORNIKI ŚLĄSKIE
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Oborygeni
|
Paid
|
694
|
Ewa Szewczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
695
|
Magdalena Malinowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
696
|
Agnieszka Kalicińska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
697
|
Tomasz Wujek
|
Poznań
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
698
|
Roman Szwed
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
699
|
Anna Korzec
|
Licze
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
700
|
Bogdan Rycąbel
|
Licze
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
701
|
Barbara Wawrzyniak
|
Plewiska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
702
|
Czesława Wawrzyniak
|
Luboń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
703
|
Adam Wojciechowski
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
704
|
Katarzyna Wojciechowska
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
705
|
Karol Radzimski
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
706
|
Krzysztof Juszczak
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
Triton Konin
|
Paid
|
707
|
Marta Juszczak
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Triton Konin
|
Paid
|
708
|
Oskar Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
709
|
Blanka Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
710
|
Mariola Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
711
|
Jarosław Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
712
|
Anna Wawrzyniak
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
713
|
Katarzyna Kucharczyk
|
Rzgów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F45
|
Triton Konin
|
Paid
|
714
|
Paweł Bieszke
|
Wojcieszyce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
715
|
Katarzyna Ostrowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
716
|
Tomasz Ostrowski
|
Bełchatów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
717
|
Szymon Sypniewski
|
Stare Miasto
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M45
|
Triton Konin
|
Paid
|
718
|
Barbara Dankiewicz
|
Łowicz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
719
|
Bogna Olejniczak
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
|
720
|
Krzysztof Gołębiowski
|
Łódź
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
721
|
Urszula Fiedler-Maliniak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Oborygeni
|
Paid
|
722
|
Wiesław Kop
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
723
|
Andrzej Rusinowicz
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
724
|
Dorota Krawczyk
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
725
|
Vlodi Wroński
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
726
|
WLADYSŁAW ZACZEK
|
Andrespol
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Andrespol Aktywnie
|
Paid
|
727
|
Beata Wołk
|
Trzcianka
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
728
|
Barbara Drewnowska
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F55
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
729
|
Jarosław Runowski
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M55
|
Team Janina
|
Paid
|
730
|
Runowska Dorota
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F65
|
Team Janina
|
Paid
|
731
|
Chrystian Przybylski
|
Wejherowo
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
732
|
Franciszek Czekajło
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
733
|
Anna Wróblewska
|
Krzyszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
734
|
Roman Madejski
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
735
|
Jan Kumaszka
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
736
|
Anna Ostrowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
737
|
JANUSZ GASIŃSKI
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
|
738
|
Honorata Młynarczyk-Jasińska
|
Konstantynów Łódzki
|
Poland
|
NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne - pozostała niepełnosprawność
|
F1
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
739
|
Marcel Polak
|
Wrocław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Oborygeni
|
Paid
|
740
|
Łukasz Szczeciński
|
Poznań
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
741
|
Szymon Szczeciński
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
742
|
Renata Szczecińska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
743
|
Adam Adamczyk
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
744
|
Krzysztof Marczak
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M65
|
KS NW Bełchatów
|
|
745
|
Karol Abel
|
Kalisz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
M1
|
CARLOS KALISZ
|
Paid
|
746
|
BARBARA ZACHARSKA
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
747
|
Jerzy ZACHARSKI
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
748
|
Anna Pietrzyk
|
Kalisz Pomorski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne ruchowo
|
F1
|
KaliszAnka
|
Paid
|
749
|
Gorge Frank
|
Wrocław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Oborygeni
|
Paid
|
750
|
Łukasz Polak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Oborygeni
|
|
751
|
Joanna Walot
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
752
|
Marcin Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|