1
|
MARIUSZ MAJKRZAK
|
SUCHA BESKIDZKA
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO
|
Paid
|
2
|
Magdalena Ankiersztejn-Bartczak
|
Warszawa
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
3
|
Marek Wyżlic
|
Toruń
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
4
|
Piotr Siwak
|
Rudna
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M60
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
5
|
Artur Ludwig
|
Wloclawek
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
6
|
Marta Trzcionkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
7
|
Łukasz Jędrzejewski
|
Bielsk
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M16
|
Klub HDK Legion Oddział Płock
|
Paid
|
8
|
Bożena Górska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
9
|
Tomasz Głowacki
|
Skrwilno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
10
|
Marcin Olech
|
Gdańsk
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
11
|
Anna Olech
|
Gdańsk
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
12
|
Marcin Radomski
|
Płock
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
13
|
Iwona Maślanka
|
Śmigiel
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
14
|
Elżbieta Ludwig
|
Fabianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
15
|
Agnieszka Kolasa
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
16
|
Katarzyna Kolmetz
|
Sasino
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
17
|
Renata RADOMSKA MAREK
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
18
|
Adam Marczyński
|
Gościcino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
19
|
Milena Brewczyńska
|
Łyse
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
20
|
Grażyna Bągard
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
21
|
KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK
|
Siedlce
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
ŚWIADOMI SIEDLCE
|
Paid
|
22
|
Magdalena Stolarska
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
23
|
Małgorzata Gorzel
|
Ciechocinek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
24
|
Renata Jędrasiak
|
LUBIN
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
25
|
Teresa Grygorowicz
|
LUBIN
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
26
|
Rafał Toporek
|
Przodkowo
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
27
|
Martyna Główczewska
|
Nowy DWÓR WEJHEROWSKI
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
28
|
Krzysztof Zawadzki
|
ZIELONA GORA
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
29
|
IRENEUSZ GRODZKI
|
GORZÓW WLKP.
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
MIASTO GORZÓW WLKP.
|
Paid
|
30
|
Tomasz Wojtowicz
|
Widacz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
31
|
Monika Gotowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
32
|
Mariusz Gotowski
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
33
|
Małgorzata Kubiszyn
|
Wólka Krowicka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
34
|
Dawid Sapuła
|
Lublin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
35
|
Małgorzatado usunięcia Angielczyk do usunięcia
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
-
|
Paid
|
36
|
Henryka Owczarek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
37
|
Edward Tomczyk
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
38
|
GRAŻYNA KUŹMIŃSKA
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
39
|
Tomasz Celiński
|
Otwock
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
TUPTUś Otwock
|
|
40
|
Adam Jarząbek
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
41
|
Elżbieta Wojciechowska
|
Pakość
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
|
42
|
Sylwia Czemerys
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
43
|
Katarzyna Woroniecka
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
TAJNIAKI 8:30
|
Paid
|
44
|
Arkadiusz Zdanowicz
|
Stanisławów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
45
|
Marzena Wójcik
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
46
|
Danuta Postek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
47
|
Agnieszka Kochmańska
|
Ciechanów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
48
|
Waldemar Hryciuk
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
49
|
Sylwia Kulesza
|
Barczewo
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
|
50
|
Ewa Łukowska
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
51
|
Ewa Łukowska
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
ONWF
|
|
52
|
Anna Bogusław
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
WłóczyKije Gdynia
|
Paid
|
53
|
Barbara Szmulewicz
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
54
|
Burna Iweta
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
55
|
Anna Jabłońska
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
WłóczyKije Gdynia
|
Paid
|
56
|
Beata Markowska
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
57
|
Helena Różańska
|
Płońsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
58
|
Jolanta Cholewka
|
Kostrzyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
59
|
Blanka Flisek
|
Kraków
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
60
|
BOGDAN GRYGOROWICZ
|
LUBIN
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
61
|
Ewa Siwek
|
Otwock
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
TUPTUś Otwock
|
|
62
|
Krzysztof Noskiewicz
|
Płock
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
63
|
Dorota Noskiewicz
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
64
|
Agnieszka Kalicińska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
65
|
Ewa Szewczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
66
|
Katarzyna Kalinowska
|
Legionowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
67
|
Sylwia Ochtabinska Ochtabinska
|
Legionowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
68
|
Ręklewska Aleksandra
|
Włocławek
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
69
|
Grażyna Nasternak
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
70
|
Wincenty Stanisławski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
71
|
Stanisław Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
72
|
Franciszek Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
73
|
Slawomir Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
74
|
Andrzej Olczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
75
|
Jolanta Olczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
76
|
Aneta Politańska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
77
|
Bożena Jurczyńska
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
78
|
Maciej Kłos
|
Gdańsk
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
79
|
Bogdan Gankowski
|
Płock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
TAJNIAKI 8:30
|
Paid
|
80
|
Halina Borowik-Jasinska
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
81
|
Marta Gaj
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
82
|
Paweł Połubiak
|
Siecino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
83
|
Beata Kamińska
|
Częstochowa
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
84
|
Daria Rokicińska
|
Skrwilno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
85
|
Zygmunt Duszeńko
|
Lubin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
-
|
Paid
|
86
|
Elwira Duszeńko
|
Lubin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
87
|
Kaja Nadolska
|
Brodnica
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
88
|
Agata Sędek
|
Sadowne
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
89
|
Radosław Ponka
|
Wejherowo
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
90
|
Aneta Wypych
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
91
|
Jacek Witucki
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
92
|
Marek Maliński
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
93
|
Joanna Trzcionkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
94
|
Roman Trzcionkowski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
95
|
Danuta Karpinska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
96
|
Piotr Jan Rusin
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
97
|
Klaudia Pluto-Prądzyńska
|
Jezierze
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
98
|
Hanna Sosnowska-rynio
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
99
|
Zbigniew Kaniak
|
Płońsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
100
|
Ryszard Strzechowski
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
101
|
Lucyna Szymańska
|
Kieźliny
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
-
|
|
102
|
Bożena Bończyszyn
|
Charbrowo
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
103
|
Beata Rajewska
|
Pila
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
104
|
Stanisław Patycki
|
Warszawa
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
105
|
Krzysztof Kurek
|
Piaski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
106
|
Wojciech Gajdzis
|
Gdańsk
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
107
|
Kazimierz Wiśniewski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
108
|
Edyta Rakowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
109
|
Marta Marciniak
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
110
|
Helena Bieńkowska
|
Płock
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
TAJNIAKI 8:30
|
Paid
|
111
|
Barbara Krzyżanowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
112
|
Lidia Serówka
|
PIŁA
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
|
113
|
Dariusz Jaksina
|
Ruciane Nida
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
114
|
Tomasz Guzowski
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
115
|
Katarzyna Ostrowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
116
|
Tomasz Ostrowski
|
Bełchatów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
117
|
Rafał Gaj
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
118
|
Agnieszka Dybeł
|
Częstochowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
119
|
Sebastian Rajewski
|
piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
120
|
Michał Pasik
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
121
|
Mirosław Bartczak
|
Częstochowa
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
122
|
adam brzozowski
|
pułtusk
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
123
|
Wojciech Łaszcz
|
Piła
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
JA I TY TO MY PIŁA
|
Paid
|
124
|
Piotr Polkowski
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
-
|
Paid
|
125
|
Dariusz Piątek
|
Gniewino
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
126
|
Bogusław Radziejowski
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
127
|
Magdalena Duda
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
128
|
Karina Bieńkowska
|
Płock
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
TAJNIAKI 8:30
|
|
129
|
Harald Wesner
|
Kwidzyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Toruń - Idziemy bez Ryzyka
|
Paid
|
130
|
Katarzyna Błaszkiewicz
|
Wytrwam Idziemy bez Ryzyka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Toruń - Idziemy bez Ryzyka
|
Paid
|
131
|
Zbigniew Szczęśniak
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
132
|
Izabela Szulczyńska
|
Lenartowice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
PLESZEWSKI KLUB,,AMAZONKI,,
|
Paid
|
133
|
Genowefa Szatkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
134
|
Alicja Danowska
|
Toruń
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Toruń - Idziemy bez Ryzyka
|
Paid
|
135
|
Sylwiusz Habrowski
|
Kalej
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
136
|
Dorota Kwidzińska
|
Luzino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
137
|
Franciszek Marczyński
|
Gościcino
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
138
|
Marta Marczyńska
|
Gościcino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
139
|
Dominik Kuźmicz
|
Maszewko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
-
|
Paid
|
140
|
Adam Kuźmicz
|
Maszewko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
141
|
Małgorzata Niedźwiecka
|
CZĘSTOCHOWA
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
142
|
Krzysztof Karczmarski
|
Kozienice
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Lonely Wolf Kris
|
Paid
|
143
|
Alicja Dmowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
|
144
|
Aleksandra Soborska-Gnap
|
Skrwilno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
145
|
TOMASZ GNAP
|
SKRWILNO
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
146
|
Robert Piekut Piekut
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
147
|
Grazyna Lachnik
|
Arnsdorf
|
Germany
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
148
|
Hubert Lachnik
|
Arnsdorf
|
Germany
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
149
|
ANDRZEJ Orciuch Orciuch
|
Rypin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
150
|
Ewa Gembuś
|
Blachownia
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
151
|
Danuta Bilińska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
152
|
Ryszard Żbikowski
|
Toruń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Toruń Idziemy bez Ryzyka
|
Paid
|
153
|
Andrzej Paczkowski
|
Sierpc
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
-
|
Paid
|
154
|
Katarzyna Jankowska
|
Pręczki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
155
|
Maciej Gudzio
|
Czerwonak
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
156
|
Leszek Korzep
|
Czerwonak
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
157
|
Tomasz Marczak
|
Lublin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
158
|
Tomasz Marczak
|
Aleksandria I
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
159
|
Gabriela Rudnicka
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
160
|
Justyna Rutz
|
Gościcino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
161
|
Christine FOUCHE
|
VAL DE REUIL
|
France
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
162
|
El Mokhtar BENHARI
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
163
|
Isabelle CHAINTREUIL
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
164
|
Guner SENOGLU
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
165
|
Christelle BURETTE
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
166
|
Nathalie LAFITTE
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
167
|
Joel DELOBEL
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
168
|
Denise DUTHEIL
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
169
|
Houleye Dia
|
VAL DE REUIL
|
France
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
170
|
Regina Lipińska
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
171
|
Zuzanna Gretkowska
|
Kwidzyn
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
172
|
Krystyna Anaczkowska
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
173
|
Mirosław Anaczkowski
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
174
|
Marianna Najda
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
175
|
Maria Pokojska
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
176
|
Jadwiga Halik-Lewandowska
|
Kwidzyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
|
177
|
Roman Lewandowski
|
Kwidzyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
178
|
REGINA LANGMESSER
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
179
|
Grażyna Malinowska
|
Sztum
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F70
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
180
|
Eugienusz Słonina
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
181
|
Barbara Gruszka
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
182
|
Barbara Krawczykowska
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
183
|
Ryszard Olszewski
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
184
|
Bożena Grabowska
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
185
|
Jan Kołpak
|
Sztum
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
186
|
Elżbieta Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
187
|
Wojciech Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
188
|
Mirela Lejkowska
|
Gowino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
189
|
Kacper Pluto-Prądzyński
|
Słupsk
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
190
|
Anna Pluto-Prądzyńska
|
Słupsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
191
|
Katarzyna Wydrzyńska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
192
|
Daniel Wojtasiński
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
193
|
AGNIESZKA CHWIEDUK
|
WŁOCŁAWEK
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
194
|
Anna Wawrzyniak
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
195
|
Marek Pierzchała
|
Luzino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
196
|
Izabela Towarnicka
|
Gdynia
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
197
|
Edyta Jaworska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
198
|
Jacek Grabowski
|
Sztum
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
199
|
Artur Pytlak
|
Knurów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
RAWIMEX
|
|
200
|
Agnieszka Ziółkowska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
201
|
Marta Szkopińska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
202
|
Katarzyna Bachanek
|
Toruń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Toruń - Idziemy bez Ryzyka
|
Paid
|
203
|
Hanna Szewczyk
|
Toruń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Toruń - Idziemy bez Ryzyka
|
Paid
|
204
|
Podsiadły Stanisław
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
205
|
Douglas Weedman
|
OMAHA
|
United States
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
|
206
|
Sylwia Reseman
|
Gościcino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
207
|
Radosław Olejko
|
Gościcino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
208
|
Barbara Bonkowska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
209
|
Paweł Bonkowski
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
210
|
Małgorzata Czekryszew
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
211
|
Barbara Drewnowska
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
212
|
NIEZbigniew NIESzczęśniak
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Team Częstochowa
|
|
213
|
Karolina Główczewska
|
Nowy DWÓR WEJHEROWSKI
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
214
|
Agnieszka Dyka-Leśniewska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
215
|
Jan Berner
|
Łask
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
216
|
Michał Żywicki
|
Brwinów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
217
|
Roman Szymański
|
Skrwilno
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
218
|
Roman Szwed
|
Częstochowa
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
219
|
Milena Struska
|
Otwock
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
TUPTUś Otwock
|
Paid
|
220
|
Alicja Bachanek
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
221
|
Jolanta Błądek
|
Łódź
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
222
|
Witold Błądek
|
Łódź
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
223
|
Robert Kowalak
|
Kostrzyn Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
224
|
Teresa Filipowicz
|
OZAROW MAZOWIECKI
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
225
|
Krzysztof Filipowicz
|
Ożarów maz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
226
|
Rafał Różański
|
Juszkowo
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
227
|
Andrzej Dziediewicz
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
228
|
Zuzanna Bielecka
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
229
|
Ola Musiał
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
230
|
Łukasz Kwaśny
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
231
|
Beata Cegielska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
232
|
Jolanta BARCZYK
|
CZĘSTOCHOWA
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
233
|
Maria Szot
|
Warszawa
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
234
|
Piotr Paludkiewicz
|
Czarny Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
235
|
HALINA GASIŃSKA
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Grupa Wilki
|
Paid
|
236
|
Dariusz Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
237
|
Małgorzata Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
238
|
Anna Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
239
|
Dorota Nerc
|
RUMIA
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
240
|
Stanisław Błaszczak
|
Skępe
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
-
|
Paid
|
241
|
Marcin BREWCZYŃSKI
|
Łyse
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
242
|
Jacek Krajnik
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Life Balance Place
|
Paid
|
243
|
Elżbieta Chaberska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
244
|
Hubert Malicki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
245
|
Iwona Keller
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
246
|
Czmoch Marian
|
Łosice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
247
|
Orzechowski Mariusz
|
Sławoszewek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
248
|
Barbara Ponka
|
Wejherowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
249
|
Krzysztof Człapski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
250
|
Roman Kriger
|
Papowo Toruńskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
MAPEI Polska
|
Paid
|
251
|
Oskar Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
252
|
Blanka Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
253
|
Dorota Sroczyńska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
254
|
Gabryela Wolska
|
Konin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Triton Konin
|
Paid
|
255
|
Aleksandra Kubiak
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
256
|
Anna Zawadzińska
|
Bielawy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
257
|
Lidia Tylak
|
Żychlin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Klub Biegacza Wartko
|
Paid
|
258
|
Anna Wieczorek
|
Golina
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
259
|
Magdalena Pawlicka
|
Golina
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
260
|
Agata Czkalska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
261
|
Adam Kowalczuk
|
Siedlce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
NoWi Siedlce
|
Paid
|
262
|
Elżbieta Kostrzewa
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
263
|
Magdalena Wysocka
|
Skórzec
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
NoWi Siedlce
|
Paid
|
264
|
Marzena Ignaszak
|
Turek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
265
|
Beata Trybińska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
266
|
Andrzej Żebrowski
|
Łódź
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
267
|
Grzegorz Mądry
|
Trzemeszno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
268
|
Katarzyna Kucharczyk
|
Rzgów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
269
|
Renata Cichocka
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
270
|
Urszula Pieńkowska
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
271
|
Sebastian Rajewski
|
Piła
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
272
|
anna czerwinska
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
273
|
Kamianowski Jan
|
Wysokie Mazowieckie
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
274
|
Katarzyna Szpilman
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
275
|
Daniel Kurdubski
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WKB Maratończyk Włocławek
|
Paid
|
276
|
Karol Lipiński
|
Szczecin
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN
|
|
277
|
Dariusz Ludwiczak
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
|
278
|
Dariusz Sommerfeld
|
Ząbki
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
279
|
Ewa Kozłowska
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
280
|
Małgorzata Kozłowska
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
281
|
Anna Padowicz
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
282
|
Beata Wołk
|
Trzcianka
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
283
|
Robert Lewandowski
|
Błonie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
284
|
Krzysztof Skiera
|
bydgoszcz
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Life Balance Place
|
Paid
|
285
|
Janusz Stolarski
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
286
|
Danuta Stolarska
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
287
|
Aleksandra Ostrochalska
|
Krępa Kaszubska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
288
|
Ryszard Komosiński
|
Skrwilno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
289
|
Małgorzata Komosińska
|
Skrwilno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
290
|
Krystyna Królikowska
|
Krepa Kaszubska
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
291
|
SŁAWOMIR RZEPECKI
|
Maków Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
292
|
JAN Kulczycki
|
Gdańsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
293
|
Lesław Spychała
|
Gościcino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
294
|
Marzena Spychała
|
Gościcino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
295
|
Renata Tomczak
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
296
|
Dariusz Tomczak
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
297
|
Roman Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
298
|
Izabela Okrzesik - Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
299
|
Zbigniew Pracki
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
300
|
Katarzyna Pracka
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
301
|
Marcin Kurzawiński
|
Konin
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
302
|
Darek Przyczyna
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
|
303
|
Robert Zawadziński
|
Bielawy
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
304
|
Agnieszka Krawętek
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
305
|
Aneta Lewandowska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
306
|
Radosław Wypychowski
|
Bielawy, gm. Kazimierz Biskupi
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
307
|
Leokadia Lubańska
|
Włocławek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
308
|
Tomasz Lubański
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
309
|
Krystyna Daroszewska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
310
|
DOMINIK JÓŹWIAK
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
311
|
MARIANNA JÓŹWIAK
|
Włocławek
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
312
|
Adam Wojciechowski
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
313
|
Katarzyna Wojciechowska
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
314
|
Anna Motyl
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
315
|
Kamila Czajkowska-Becker
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
316
|
Sławomir Becker
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
317
|
Andrzej Czekryszew
|
Włocławek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
318
|
Magdalena Malinowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
319
|
Andrzej Trojak
|
Rypin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
|
320
|
Stefan Szymański
|
Kieźliny
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
XV KOŁO PZERII DYWITY
|
Paid
|
321
|
Anna Korzec
|
Licze
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
322
|
Bogdan Rycąbel
|
Licze
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
LKS ZANTYR SZTUM
|
Paid
|
323
|
Marcin Świderek
|
Skierniewice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
324
|
Anna Pietrzyk
|
Kalisz Pomorski
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
F1
|
KaliszAnka
|
Paid
|
325
|
Karol Radzimski
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
326
|
Wiesław Kop
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
327
|
Andrzej Rusinowicz
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
328
|
Dorota Krawczyk
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
329
|
urszula Brzozowska
|
raszyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Żbiki Nordic Walking
|
|
330
|
Stanislaw Jedynak
|
raszyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
331
|
Mariola Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
332
|
Jarosław Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
333
|
Krzysztof Juszczak
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
Triton Konin
|
Paid
|
334
|
Marta Juszczak
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Triton Konin
|
Paid
|
335
|
Honorata Młynarczyk-Jasińska
|
Konstantynów Łódzki
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
336
|
Maria Kosińska
|
Rypin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
-
|
Paid
|
337
|
Ireneusz Rogala
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
338
|
Szymon Sypniewski
|
Stare Miasto
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
339
|
Ewa Raciborska
|
Warszawa
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
340
|
Barbara Dankiewicz
|
Łowicz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
|
341
|
Krzysztof Gołębiowski
|
Łódź
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
342
|
Leszek Borkowski
|
Grabianów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
NoWi Siedlce
|
Paid
|
343
|
Gabriela RESZKA
|
SKIERNIEWICE
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
344
|
Barbara Reszka
|
Skierniewice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
Kijowa Ekipa
|
Paid
|
345
|
Mirosław Bierkus
|
Koszalin
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Baltin Mielenko
|
|
346
|
Vlodi Wroński
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
347
|
WLADYSŁAW ZACZEK
|
Andrespol
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Andrespol Aktywnie
|
Paid
|
348
|
Chrystian Przybylski
|
Wejherowo
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
349
|
Anna Wróblewska
|
Krzyszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
350
|
Roman Madejski
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
351
|
Jan Kumaszka
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
352
|
Anna Ostrowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
353
|
Jan Łęcki
|
Gdynia
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
WłóczyKije Gdynia
|
|
354
|
JANUSZ GASIŃSKI
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
355
|
Karol Abel
|
Kalisz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
CARLOS KALISZ
|
Paid
|
356
|
Adam Adamczyk
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
357
|
Maja Kaczmarek
|
Wejherowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
WłóczyKije Gdynia
|
Paid
|
358
|
Krzysztof Marczak
|
Bełchatów
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
359
|
Joanna Walot
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|