Participants

No.

Name and surname

City

Country

Distance

Category

Team

Pay

1

Volodymyr Nesolonyi

Kharkiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F70

-

22 EUR

2

Magida AATAR

Epinay sous senart

France

Nordic Walking 5 km

F50

-

22 EUR

3

Lara Cardoso

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

4

Frementitisová Slavka

Košice

Slovakia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

5

Alexandra Bulavová

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F30

Nordic walking running Štrba

Paid

6

Nina Jacková

Važec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Kriváň Važec

Paid

7

Liliya Burlakova

Kyiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

8

Nicolas Nevelos

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

ŠK Štrba

Paid

9

Wioletta Wanat

Konin

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

NW Konin Warto nad Wartą

22 EUR

10

Mykola Lobodin

Kharkiv

Ukraine

Nordic Walking 10km

M70

-

22 EUR

11

Małgorzata Abramowicz

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F1

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

22 EUR

12

MAGDALENA BECZEK

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Polipack Team GWE

Paid

13

Zbigniew Rakowiecki

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Polipack Team GWE

Paid

14

Alena Hornáková

Trenčianska Teplá

Slovakia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

15

Mária Zentková

Svit

Slovakia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

16

Laura Šárová

Lučenec

Slovakia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Nordic Walking klub Lučenec

15 EUR

17

Vladimír Ballek

Skalité

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

Ah Čierne-Skalité

22 EUR

18

Zuzana Levocká

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic walking running Štrba

Paid

19

Anna Kweczka-Janeczek

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Team Częstochowa

Paid

20

Jiřina Šerfelová

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

Nordic walking running Štrba

Paid

21

Miro Chovan

Banská Bystrica

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

22

Adrián Michalko

Važec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

ŠK Kriváň Važec

Paid

23

Michal Mališ

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

24

Viera Pajgertová

Zvolen

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

25

Lubomíra Rafajová

Dubnica nad Váhom

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Walking centrum Trenčín

Paid

26

Robert Rafaj

Dubnica nad Vahom

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M60

Nordic Walking centrum Trenčín

Paid

27

Piotr Stępak

Tarnów

Poland

Nordic Walking 5 km

M16

-

Paid

28

Martin Bibko

Kosice

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M40

Speedbar

22 EUR

29

Alexandra Osiková

Važec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Kriváň Važec

Paid

30

Vratko Sorger

Tatranská Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ŠK Kriváň Važec

Paid

31

Mária Danková

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

32

Natália Rysuľová

Važec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Kriváň Važec

Paid

33

Matej Juhás

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ŠK Kriváň Važec

Paid

34

Miroslava Juhásová

ŠTRBA

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ŠK Kriváň Važec

10 EUR

35

Dáša Juhásová

ŠTRBA

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Kriváň Važec

Paid

36

Erwina Wilusz

Iwonicz-Zdrój

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Luki Team Polska

22 EUR

37

Kristina Pathóová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F16

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

38

Tereza Simová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Štrba

Paid

39

Janka Michalková

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Štrba

Paid

40

Šimon Janko

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

ŠK Štrba

Paid

41

Andres Tekeľ

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

ŠK Štrba

Paid

42

Emma Lillie Podolská

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Štrba

Paid

43

Ema Michalková

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Štrba

Paid

44

Lucia Slanináková

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ŠK Štrba

Paid

45

Lenka Šurínová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

46

Dávid Kašša

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ŠK Štrba

Paid

47

Tamara Rázgová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

48

Timea Kovárová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

49

Lujza Jadutová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

50

Matúš Kuruc

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ŠK Štrba

Paid

51

Simona Kurucová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

52

Maria Szot

Brzyska

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

53

Krzysztof Kurek

Plock

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

Paid

54

Maria Szot

Plock

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

-

22 EUR

55

Maria Szot

Brzyska

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

22 EUR

56

Veronika Kóňová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

57

Kararína Janovová

HYBE

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

Tatranky

22 EUR

58

Jakub Tomczyk

Huta Komorowska

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

Paid

59

Matus Jancik

Štrba

Slovakia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

15 EUR

60

Lubomír Gašpar

Salewa & Dynafit Tatranská Lomnica

Slovakia

Nordic Walking 10km

M50

-

22 EUR

61

Daniel Wojtasiński

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Nordic Team Częstochowa

Paid

62

Kopánka Miroslav Petruška

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

63

Alena Gregušková

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

64

Veronika Simová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

ŠK Štrba

Paid

65

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Nordic Team Częstochowa

Paid

66

Tomáš Gemza

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

ŠK Štrba

10 EUR

67

Marcin Cieśluk

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Nordic Team Częstochowa

Paid

68

Agnieszka Piekarz

Płońsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

69

Ján Kalina

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 10km

M70

AVANTÚRA Slovensko

Paid

70

Ľubica Stanislavová

Mlynky

Slovakia

Nordic Walking 10km

F60

AVANTÚRA Slovensko

Paid

71

Ľubica Stanislavová

Mlynky

Slovakia

Nordic Walking 10km

F60

AVANTÚRA Slovensko

22 EUR

72

Anna Egriová

Mlynky

Slovakia

Nordic Walking 10km

F60

AVANTÚRA Slovensko

Paid

73

Teresa Warchalska

Katowice

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

74

Mirosław Jachimowicz

Wierzbno

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Luki Team Polska

22 EUR

75

Renata Jachimowicz

Wierzbno

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Luki Team Polska

22 EUR

76

JERZY HRYNDIO

KATOWICE

Poland

Nordic Walking 10km

M60

STADION ŚLĄSKI

Paid

77

Krzysztof Zawadzki

zielona gora

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

78

Mykola Lobodin

Trostyanets

Ukraine

Nordic Walking 10km

M70

-

Paid

79

Silvia Kubányiová

Sklabiná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

Bežci VK

Paid

80

Jaroslav Kubányi

Sklabiná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

Bežci VK

Paid

81

Lenka Lumpeová

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

82

martina heskova

BRODSKE

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

83

Katarína Plavčanová

Poprad

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

22 EUR

84

Izabela Kowalska

Warsaw

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

85

Zuzana Páleníková

Fiľakovo

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

86

Anna Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

87

Dariusz Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

88

Małgorzata Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

89

Andrej Hlavac

Ratnovce

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

90

Zenon Charczuk

OPOLE

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Żółwik Opole

Paid

91

Artur Wołoszka

Wierzbno

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Luki Team Polska

Paid

92

Dariusz Piątek

Gniewino

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

-

Paid

93

Ignacy Grodzki

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

PASJA Nordic Walking

Paid

94

Anna Kozelníková

Sielnica

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Tatranky

Paid

95

Jana Tarkošová

Trstín

Slovakia

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

-

Paid

96

Martina Hermanova

Boleraz

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

97

Bezega Snezhana

Troctyanec

Ukraine

Nordic Walking 10km

M70

LET'S GO

22 EUR

98

Vlastimil Papež

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

Tatranky

Paid

99

JERZY HRYNDIO

KATOWICE

Poland

Nordic Walking 10km

M60

-

22 EUR

100

Ľuboš Crcha

Kremnica

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

101

Anna Juskova

Liptovský Mikuláš

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

102

Iveta Buociková

Liptovský Mikuláš

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

103

Lýdia Triščíková

MARAS team

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

104

Adam Skałka

Chełmiec

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

22 EUR

105

Peter Uličný

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

M1

-

Paid

106

Andrej Novosedlík

Brestovany

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

107

Adam Buczko

Krakow

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

-

Paid

108

Tomasz Wojtowicz

Widacz

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Luki Team Polska

22 EUR

109

Martina Vrbenská

Liptovský Mikuláš

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

110

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Polipack Team GWE

Paid

111

Krzysztof Stefaniak

Sosnowiec

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Katowicki Nordic Walking

Paid

112

Vlado Hyclák

Bratislava

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

113

Anna Motyl

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Luki Team Polska

Paid

114

Eva Dvornická

Poprad

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

115

Team Tatranska minerálka Hyclák

Bratislava

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

-

22 EUR

116

Lesław Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

117

Marzena Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

118

Anna Knižková

Nová Lesná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Tatranky

Paid

119

Zdenka Andraščiková

Badin

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Tatranky

Paid

120

Eva Vdovjaková

Nová Lesná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Tatranky

Paid

121

Martin Illéš

Vranov nad Topľou

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M1

-

Paid

122

Mária Novotná

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic walking running Štrba

Paid

123

Marek Ondrasik

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 10km

M1

Czech Republic

22 EUR

124

Petra Ondrasikova

Hrusovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F40

Czech Republic

22 EUR

125

JAN Kulczycki

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

-

Paid

126

Dorota Nerc

RUMIA

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

127

Rastislav Polovka

Humenné

Slovakia

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

128

Karol Abel

Kalisz

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

129

Marcin Szulc

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Marsz Po Zdrowie

22 EUR

130

Igor Siládi

Trebišov

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

131

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M70

PASJA Nordic Walking

22 EUR

132

Iveta Dobrocká

Banská Bystrica

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

133

Mária Semanová

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

134

Miriama Balázsová

Roznava

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

135

Adam Ďuriček

Gemerská Poloma

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

-

Paid

136

Martin Ďuríček

Gemerská Poloma

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M30

-

Paid

137

Jan Tobolík

Přerov

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M40

Nordic Walking Přerov

Paid

138

Jozef Fabian

Vaľkovňa

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

139

Janka Pohorelcová

Závadka nad Hronom

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

140

Michaela Ďalogová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 10km

F1

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

141

Jarmila Ďalogová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

142

Zina Dobrocká

Lučenec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F16

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

143

Nela Dobrocká

Lučenec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

144

Danica Kancková

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

145

Hana Dobrocká

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

146

Karol Baculik

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

147

Zlatica Bobáľová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

148

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

149

Fruzsina Szabo

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 10km

F40

Nordic Walking Debrecen Sport Association

Paid

150

Jana Kovárová

ŠK Štrba

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

Nordic walking running Štrba

Paid

151

Cyntia Dujsikova

Bratislava

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

152

Jozef Pazera

Spišské Hanušovce

Slovakia

Nordic Walking 10km

M1

-

Paid

153

Katarzyna Sędzik

Bytom

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Lecymy Durś

Paid

154

Beáta Demeková

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

155

Pavol Uličný

Chminianska Nová Ves

Slovakia

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

156

Marek Sokołowski

RYMANÓW-ZDRÓJ

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

PTG "Sokół" Rymanów

22 EUR

157

NW Sokolová

Košice - Sever

Slovakia

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

158

Roman Hrašný

Stará Turá

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

159

Paweł Malinowski

Kraków

Poland

Nordic Walking 10km

M1

-

Paid

160

Zuzana Sotnikova

Bratislava

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

161

Dana Gulova

Košice

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

162

Zuzana Szaniszloova

Košice

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

163

Jozef Kakaščík

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

164

Elżbieta Wojciechowska

Pakość

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

Polipack Team GWE

Paid

165

Rafał Toporek

Przodkowo

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

M1

Polipack Team GWE

Paid

166

Joanna Kołodziej

Ruda Śląska

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

22 EUR

167

Jozef Tomečko

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

168

Izabela Towarnicka

Gdynia

Poland

NW 5 km osoby niepełnosprawne/ disabled people

F1

Polipack Team GWE

Paid

169

Ján Brádňanský

Banská Bystrica

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M40

NORDIC WALKING SPORT SK

Paid

170

Agnieszka Krawętek

BEŁCHATÓW

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Luki Team Polska

Paid

171

Kacper Krzanowski

Jarosław

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Luki Team Polska

Paid

172

Małgorzata Szymska

Szczecin

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Luki Team Polska

Paid

173

Wiktoria Naczk

Lębork

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

Polipack Team GWE

Paid

174

Wiktoria Naczk

Lębork

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

-

22 EUR

175

Leonard Naczk

Lębork

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Polipack Team GWE

Paid

176

Aleksandra Raczynska

CHORZÓW

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

ONWF

Paid

177

Lesław Spychała

Biała

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

-

22 EUR

178

Marzena Spychała

Biała

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

-

22 EUR

179

Adam Marczyński

Goscicino

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Polipack Team GWE

Paid

180

Radosław Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

181

Barbara Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

182

Marta Marczyńska

Gościcino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

183

Mirela Lejkowska

Gowino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

184

Aleksandra Ostrochalska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

185

Igor Wawrzyniak

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Polipack Team GWE

Paid

186

Anna Wawrzyniak

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

187

Chrystian Przybylski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Polipack Team GWE

Paid

188

Dominik Kuźmicz

Maszewko

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Polipack Team GWE

Paid

189

Adam Kuźmicz

Maszewko

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

190

Krystyna Królikowska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

191

Sylwia Reseman

Zukowo

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

192

Radosław Olejko

Zukowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

193

Ján Sopúch

Žaškov

Slovakia

Nordic Walking 10km

M50

Tatranky

Paid

194

Katarzyna Szpilman

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

ESJA TEAM

Paid

195

Agnieszka Mielecka

Gąsawa

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Polipack Team GWE

Paid

196

Katarzyna Kolmetz

Sasino

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

197

Jarosław Wendt

SASINO

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

198

Adriana Szczygieł

Bielsko-biała

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

-

22 EUR

199

Anna Rešovská

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F1

-

Paid

200

Dušan Greguš

Ružomberok

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

Tatranky

Paid

201

Viktor Lapšanský

Stará Ľubovňa

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Walking-Stará Ľubovňa

Paid

202

Barbara Wójcik

Chrząstawa Wielka

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

Luki Team Polska

Paid

203

Jaroslav Veigl

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

Trnafský Walker

Paid

204

Sabina Paťorková

Ostrava

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F40

Czech Republic

Paid

205

Petr Marek

Bruntál

Czech Republic

Nordic Walking 10km

M50

NW Bruntál

Paid

206

Jana Cíchová

Zlin

Czech Republic

Nordic Walking 10km

F50

SG.3 Zlín CZ

Paid

Leave an email and stay up to date