1
|
MARIUSZ MAJKRZAK
|
SUCHA BESKIDZKA
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO
|
Paid
|
2
|
Marcelina Klecz
|
Warszawa
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
-
|
|
3
|
Magdalena Łopieńska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
|
4
|
Stanisław Patycki
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
5
|
Bartłomiej Dębski
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
6
|
Lucjan Wroński
|
Hornówek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
-
|
Paid
|
7
|
Sławomir Wasilewski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
-
|
Paid
|
8
|
Tomasz Guzowski
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
9
|
Luiza Panas
|
Zielonki
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
10
|
Beata Trybińska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
11
|
Ewa Szewczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
12
|
Izabela Szulczyńska
|
Lenartowice
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
F1
|
PLESZEWSKI KLUB,,AMAZONKI,,
|
Paid
|
13
|
Adam Grzechnik
|
Klaudyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
-
|
Paid
|
14
|
Anna Zawadzińska
|
Bielawy
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
15
|
Małgorzata Łozowicka
|
Lipków
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
16
|
Mirosław Bartczak
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
17
|
Jan Stanisławski
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
|
18
|
Anna Bucyk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
19
|
Iza Gromek
|
Kwirynów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
20
|
Adam Puszkarski
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Gosadi Nordic Team
|
Paid
|
21
|
Adam Klimczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Gosadi Nordic Team
|
Paid
|
22
|
Małgorzata Puszkarska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Gosadi Nordic Team
|
Paid
|
23
|
Krzysztof Filipowicz
|
Ożarów maz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
24
|
Oskar Plotkowski
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
-
|
Paid
|
25
|
Łukasz Kwaśny
|
Łódź
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
26
|
Marzena Ignaszak
|
Turek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
27
|
Erwina Wilusz
|
Iwonicz Zdrój
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
28
|
GRAŻYNA KUŹMIŃSKA
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
29
|
Krzysztof Samek
|
Kalisz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
30
|
Monika Żurawska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
31
|
Agnieszka Ziółkowska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
32
|
Dawid Sapuła
|
Lublin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
33
|
Tomasz Marczak
|
Aleksandria I
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
34
|
Karol Abel
|
Kalisz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
CARLOS KALISZ
|
Paid
|
35
|
Helena Różańska
|
Płońsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
36
|
Zbigniew Kaniak
|
Płońsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
37
|
Aleksander Pilichowski
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
38
|
Agata Świderska-Piaseczna
|
Jabłonna
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
39
|
Izabela Rychter
|
Warszawa
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Truskawki z Milanówka
|
Paid
|
40
|
Slawomir Sochacki
|
milanówek
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
Truskawki z Milanówka
|
Paid
|
41
|
Aneta Lewandowska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
42
|
Roman Płotkowski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
43
|
Anna Murawska - Furmanek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
44
|
Jacek Furmanek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
45
|
Agnieszka Murawska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
46
|
Borza Marek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
47
|
Marcin Rudzki
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
48
|
Ewa Grodzka
|
Zielonki Parcela
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
49
|
Janusz Chyra
|
Lubliniec
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
50
|
Tomasz Wojtowicz
|
Widacz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
51
|
Dariusz Narajczyk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
52
|
Asia Gałaś
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Hieny Nordica
|
Paid
|
53
|
Lidia Tylak
|
Żychlin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Klub Biegacza Wartko
|
Paid
|
54
|
Natalia Borowska-Ślusarczyk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
55
|
Beata Cegielska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
56
|
Bożena Jurczyńska
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
57
|
Daniel Wojtasiński
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
58
|
Renata Bilkiewicz
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
59
|
Dorota Sroczyńska
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
60
|
Genowefa Szatkowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
61
|
Teresa Gawłowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
62
|
Szymon Chmiel
|
Warszawa
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
63
|
Aneta Wypych
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
64
|
Agnieszka Kalicińska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
65
|
Marzena Wójcik
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
66
|
Andrzej Waloryszak
|
Radzymin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
|
67
|
Elżbieta Trzcińska
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
68
|
Hanna Salamończyk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
69
|
Magdalena Stolarska
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
70
|
Lilla Wierzba
|
Klaudyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
71
|
Marinna Kosińska
|
Stare Babice
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
72
|
Małgorzata Kosińska-Roszczyk
|
Stare Babice
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Stare Babice Nordic Walking
|
|
73
|
Adam Jarząbek
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
74
|
Aneta Fijołek
|
Borzęcin Duży
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
75
|
ANNA Dobosz
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
76
|
Rmigiusz Fijołek
|
Borzęcin Duży
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
77
|
Sylwester Klimek
|
Latchorzew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
78
|
Jolanta Olczyk
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
79
|
Beata Stępień
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
80
|
Kajetan Grodzki
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
81
|
Ignacy Grodzki
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
82
|
Alicja Słowińska
|
Siedlce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
83
|
KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK
|
Siedlce
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
ŚWIADOMI SIEDLCE
|
Paid
|
84
|
Piotr Jan Rusin
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
85
|
AGNIESZKA JASTRZĘBSKA-MAJAK
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
86
|
Wojciech Majak
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
87
|
Teresa Filipowicz
|
Ożarów maz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Grupa Wilki
|
Paid
|
88
|
Arkadiusz Zdanowicz
|
Stanisławów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
89
|
Robert Piekut Piekut
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
90
|
Piotr Polkowski
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
-
|
Paid
|
91
|
Paweł Rowiński
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
92
|
Dorota Nerc
|
RUMIA
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
93
|
Paweł Połubiak
|
Siecino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
94
|
Jan Machowski
|
Koziegłowy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
95
|
Bożena Reisch
|
Pruszków
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
96
|
Maria Szot
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
97
|
Janusz Reisch
|
Pruszków
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
98
|
Krzysztof Człapski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
99
|
Renata Gawor
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
100
|
Piotr Paludkiewicz
|
Czarny Las
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
101
|
Karol Zabłocki
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
-
|
Paid
|
102
|
Roman Kriger
|
Papowo Toruńskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
MAPEI Polska
|
Paid
|
103
|
JAN Kulczycki
|
Gdańsk
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
104
|
Alicja Ceglarska
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
ORT Łomianki
|
Paid
|
105
|
Ewa Twardowska
|
Wojcieszyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
106
|
Renata Powałowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
107
|
Joanna Wójcik
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
108
|
jowoanna@gmail.com||@__.C Wójcik
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
|
109
|
Joanna Bydler
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
110
|
Zbigniew Dymowski
|
Warszawa
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
111
|
Klaudia Hilla
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
112
|
Monika Faron
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
113
|
Michał Żywicki
|
Brwinów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
114
|
Iwona Maślanka
|
Śmigiel
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
115
|
Anna Niewiadomska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
|
116
|
Renata Cichocka
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
117
|
Andrzej Żytkowski
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
TKKF Krzna Biała Podlaska
|
|
118
|
Katarzyna Szwed
|
Leszno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Lesznowskie Kopytka
|
Paid
|
119
|
Zuzanna Śmiechowska-Soboń
|
Komorów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
|
120
|
Jolanta Śmiechowska
|
Kwirynów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
121
|
Podsiadły Stanisław
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
122
|
Izabela Kowalska
|
Warsaw
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
123
|
Dariusz Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
124
|
Małgorzata Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
125
|
Anna Franczak
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
126
|
Urszula Pieńkowska
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
127
|
Sabina Kłosek
|
Latchorzew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
128
|
irena Nowakowska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
129
|
Krzysztof Kłosiewicz
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
130
|
Teresa Hryciuk
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
131
|
Waldemar Hryciuk
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
132
|
Sebastian Badurek
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Ursus Team Nordic Walking
|
Paid
|
133
|
Dariusz Jaksina
|
Ruciane Nida
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
134
|
Agnieszka Krawczyk
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
135
|
Zenon Charczuk
|
OPOLE
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Żółwik Opole
|
Paid
|
136
|
Paweł Paluch
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
137
|
Marta Kowalczyk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
138
|
Wojciech Gajdzis
|
Gdańsk
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
139
|
Marcin Leśniewski
|
Babice Nowe
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
140
|
Jolanta Madej
|
Gdańsk
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
141
|
Elżbieta Kostrzewa
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
142
|
Ryszard Dzwonkowski
|
Wyględy
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
143
|
Zuzanna Obłuska
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
ORT Łomianki
|
Paid
|
144
|
Monika Murek-Obłuska
|
Łomianki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ORT
|
Paid
|
145
|
Zbigniew Szczęśniak
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
146
|
Daniel Kurdubski
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WKB Maratończyk Włocławek
|
Paid
|
147
|
Katarzyna Polewska
|
Macierzysz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
148
|
Radosław Polewski
|
Macierzysz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
149
|
Tomasz Nowaczyk
|
Płochocin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
150
|
SZYMON NOWAK
|
ZIELONKI PARCELA
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
151
|
Anna Lipka
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Babickie Antylopy
|
Paid
|
152
|
Małgorzata Murawska
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Babickie Antylopy
|
Paid
|
153
|
Małgorzata Karchut
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Babickie Antylopy
|
Paid
|
154
|
Dominika Bąkowska
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Babickie Antylopy
|
Paid
|
155
|
Joanna Engler
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Babickie Antylopy
|
Paid
|
156
|
Kamila Kulczyńska
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Babickie Antylopy
|
Paid
|
157
|
Dariusz Sommerfeld
|
Ząbki
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
158
|
Zuzanna Bielecka
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
159
|
Magdalena Wysocka
|
Skórzec
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
NoWi Siedlce
|
Paid
|
160
|
Magdalena Rokicka-Hebel
|
Sopot
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
161
|
Anna Matukin-Pakuszyńska
|
Opole
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
-
|
|
162
|
Agata Brygała
|
Gdańsk
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
163
|
Edyta Jaworska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
164
|
Katarzyna Szpilman
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
165
|
Magda Zielonka
|
grodzisk mazowiecki
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
166
|
Renata Pachnik
|
Pruszków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
167
|
Agnieszka Borucka
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
|
168
|
Michał Sadoch
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
169
|
Eryka Lewandowska
|
Blizne Jasinskiego
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
170
|
Barbara Newen-Tarczyk
|
Granica
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
171
|
Zuzanna Bieńkowska
|
Koczargi Stare
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
172
|
Ela Rożko
|
Brwinów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
173
|
Bartosz Sadoch
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
174
|
Rafał Sadoch
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
175
|
Marzena Kacprzak
|
Leszno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Lesznowskie Kopytka
|
|
176
|
Karol Stanicki
|
Feliksów
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
177
|
Krzysztof Karczmarski
|
Kozienice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
Lonely Wolf Kris
|
Paid
|
178
|
Janusz Stolarski
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
179
|
Danuta Stolarska
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
180
|
Anna Anna
|
Łomna
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
181
|
Anna Wrońska
|
Hornówek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
182
|
Renata Jabłońska
|
Zaborów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Lesznowskie Kopytka
|
|
183
|
Joanna Czajka
|
Borzęcin Duży
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Lesznowskie Kopytka
|
Paid
|
184
|
Iwona Keller
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
185
|
Katarzyna Nowy
|
Gdynia
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
186
|
Marcin Zwara
|
Latchorzew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
187
|
Julia Gajewska
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
188
|
Tomasz Ciągała
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
189
|
Krzysztof Gajewski
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
190
|
Katarzyna Gajewska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
191
|
Anna Małecka
|
Stare Babice
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
|
192
|
SŁAWOMIR RZEPECKI
|
Maków Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
193
|
Zuzanna Stavinska
|
Koczargi Stare
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
|
194
|
Łucja Klicka Klicka
|
Wyględy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Lesznowskie Kopytka
|
Paid
|
195
|
Iwona Janasz
|
Stare Babice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
196
|
Małgorzata Czerwińska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
197
|
Miroslaw Walawko
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
198
|
Marcin BREWCZYŃSKI
|
Łyse
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
199
|
Wojciech Łaszcz
|
Piła
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
JA I TY TO MY PIŁA
|
|
200
|
Małgorzata Niedźwiecka
|
CZĘSTOCHOWA
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
201
|
sylwia Dąbrowska-Felisiak
|
Wojcieszyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
202
|
Renata Tomczak
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Triton Konin
|
Paid
|
203
|
Dariusz Tomczak
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
204
|
Ewa Rowińska
|
Pruszków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
205
|
Agnieszka Stanicka
|
Błonie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F18
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
206
|
HALINA GASIŃSKA
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Grupa Wilki
|
Paid
|
207
|
Ewa Kopacz
|
HORNÓWEK
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
|
208
|
Katarzyna Jóźwik
|
Józefosław
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
209
|
Monika Miłosz-Nowak
|
Zielonki Parcela
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
210
|
Aneta Chądzyńska
|
Pruszków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
211
|
Artur Wroński
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
212
|
Szymon Sypniewski
|
Stare Miasto
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
213
|
Agnieszka Pinis
|
Blachownia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
214
|
Zbigniew Pracki
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
215
|
Katarzyna Pracka
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
216
|
Andrzej Dziediewicz
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
217
|
Magda Klecz
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
218
|
Marcin Klecz
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
219
|
Marcin Pilichowski
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Ursus Team Nordic Walking
|
Paid
|
220
|
Marcin Kurzawiński
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
221
|
Magdalena Duda
|
Częstochowa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
222
|
Aleksandra Rutkowska
|
Pruszków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Żbiki Nordic Walking
|
|
223
|
Agnieszka Krawętek
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
224
|
Agnieszka Dybeł
|
Częstochowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
225
|
Bogusław Radziejowski
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
226
|
Sławomir Becker
|
Włocławek
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
227
|
Kamila Czajkowska-Becker
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
228
|
Agata Czarnomska
|
Zielonki-Parcela
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
229
|
Tomasz Lubański
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
230
|
Leokadia Lubańska
|
Włocławek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
|
231
|
Tomasz Lubański
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
|
232
|
Krystyna Daroszewska
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
233
|
DOMINIK JÓŹWIAK
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
234
|
MARIANNA JÓŹWIAK
|
Włocławek
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
235
|
Anna Motyl
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
|
236
|
Janusz Opaliński
|
Wyględy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
237
|
Natan Wroński
|
Hornówek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
-
|
Paid
|
238
|
Aneta Grzybowska
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
239
|
Rafał Grzybowski
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
240
|
Hanna Raywer-Kusztelak
|
Pruszków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
241
|
Paweł Wroński
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
242
|
Przemysław Kusztelak
|
Pruszków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
243
|
Andrzej Czekryszew
|
Włocławek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
|
Paid
|
244
|
Magdalena Malinowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
245
|
Beata Kamińska
|
Częstochowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
246
|
Robert Lewandowski
|
Błonie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
247
|
Stefan Szymański
|
Kieźliny
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
XV KOŁO PZERII DYWITY
|
Paid
|
248
|
Karolina Komarowska
|
warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
249
|
Agata Zygmunt
|
Stare Babice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
250
|
Paulina Nowakowska
|
Borzęcin Mały
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
251
|
Anna Pietrzyk
|
Kalisz Pomorski
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne
|
F1
|
KaliszAnka
|
Paid
|
252
|
Małgorzata Bojakowska
|
Wyględy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
253
|
Maria Smolarska
|
Drzewica
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
254
|
Jolanta Błądek
|
Łódź
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
255
|
Witold Błądek
|
Łódź
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
256
|
Marcin Sęk
|
LIPKÓW
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
257
|
Monika Sęk
|
Lipków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
258
|
Monika Stanisławska
|
Stare Babice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
259
|
Maksymilian Stanicki
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M18
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
260
|
urszula.brzozowska@o2.pl Brzozowska
|
raszyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
Żbiki Nordic Walking
|
|
261
|
Stanislaw Jedynak
|
raszyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
262
|
Justyna Kowalska
|
Zielonki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
263
|
Joanna Czarnecka-Chomicz
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Outsiders NW Team
|
Paid
|
264
|
Grzegorz Podgórski
|
PRUSZKÓW
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Outsiders NW Team
|
Paid
|
265
|
Agnieszka Nowakowska
|
Wojcieszyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
266
|
Gabriela Rudnicka
|
Warszawa
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
267
|
Anna Padowicz
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
268
|
Honorata Młynarczyk-Jasińska
|
Konstantynów Łódzki
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
269
|
JANUSZ GASIŃSKi
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
-
|
|
270
|
Janusz Gasiński
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F65
|
-
|
|
271
|
Adam Kowalczuk
|
Siedlce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
NoWi Siedlce
|
Paid
|
272
|
Barbara Dankiewicz
|
Łowicz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
273
|
Ewa Raciborska
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
274
|
Bogna Olejniczak
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
275
|
Hubert Hejduk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
276
|
Witek Hejduk
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
277
|
Marta Hejduk
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
278
|
Krzysztof Gołębiowski
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
|
Paid
|
279
|
Leszek Borkowski
|
Grabianów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
NoWi Siedlce
|
Paid
|
280
|
Gabriela RESZKA
|
SKIERNIEWICE
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
281
|
Barbara Reszka
|
Skierniewice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
Kijowa Ekipa
|
Paid
|
282
|
Joanna Szymańska
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
283
|
Hanna Nowak
|
Pruszków
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
Żbiki Nordic Walking
|
|
284
|
Katarzyna Nowak
|
Pruszków
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Żbiki Nordic Walking
|
|
285
|
Magdalena Nowak-Dresler
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Avocado Wellness Club
|
Paid
|
286
|
Joanna Walot
|
Łódź
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
287
|
Czmoch Marian
|
Łosice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
288
|
Vlodi Wroński
|
Warszawa
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M70
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
289
|
Katarzyna Rudzka
|
Stare Babice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
290
|
WLADYSŁAW ZACZEK
|
Andrespol
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Andrespol Aktywnie
|
Paid
|
291
|
Bolesław Białowąs
|
Stare Babice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
292
|
Zofia Okulicz-Kozaryn
|
Stare Babice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
293
|
Danuta Dyszkowska
|
Zielonki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
294
|
Ewa Kozłowska
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
295
|
Iwona Leszczyńska
|
Warszawa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Stare Babice Nordic Walking
|
Paid
|
296
|
Marcin Świderek
|
Skierniewice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
297
|
Jan Kumaszka
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS NW Bełchatów
|
|
298
|
Katarzyna Ostrowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
299
|
Tomasz Ostrowski
|
Bełchatów
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
300
|
Anna Ostrowska
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
301
|
Marcin Świerczyński
|
Belchatow
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
302
|
Boguslaw Napierała
|
Bełchatów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
303
|
JANUSZ GASIŃSKI
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M65
|
-
|
Paid
|
304
|
Ewa Bosak
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
ESJA TEAM
|
|
305
|
Małgorzata Kozłowska
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
306
|
Adam Adamczyk
|
Warszawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
307
|
Krzysztof Marczak
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
KS NW Bełchatów
|
|
308
|
Dorota Szrejder
|
Nadarzyn
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Smocze Łapy Nadarzyn
|
Paid
|
309
|
Robert Hipp
|
Nadarzyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Smocze Łapy Nadarzyn
|
Paid
|
310
|
Marcin Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
|