Participants

No.

Name and surname

City

Country

Distance

Category

Team

Pay

1

Alicja Szymańska

Stare Bojanowo

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

-

Paid

2

Iwona Szymańska

Stare Bojanowo

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

-

Paid

3

Damian Szymański

Stare Bojanowo

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

-

Paid

4

Krzysztof Samek

Kalisz

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Kalisia Nordic Team

Paid

5

Marcel Polak

Wrocław

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Oborygeni

Paid

6

Magdalena Klaczyk

Borek Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Kijowe babki

85 PLN

7

Magdalena Suchanke

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

8

Ewa Wnęk

Kłodzko

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

9

Miron Rożynek

Wrocław

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

10

Agnieszka Drzygało-Świderska

Gryfino

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking osoby niepełnosprawne

F1

A. G. TEAM GRYFINO

Paid

11

Jerzy Buczkowski

Żnin

Poland

5 KM Nordic Walking

M80

-

Paid

12

Renata Lewandowska

Bydgoszcz

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Life Balance Place

Paid

13

Krzysztof Skiera

bydgoszcz

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Life Balance Place

Paid

14

Małgorzata Maciejewska

Gostyń

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

AKTYWNE

85 PLN

15

Tadeusz Berger

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Marsz Po Zdrowie

Paid

16

Nadia Aładowicz

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Life Balance Place

Paid

17

Anna Aładowicz

Bydgoszcz

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Life Balance Place

Paid

18

Małgorzata Glapiak

Gostyń

Poland

ONLINE - Bieg przełajowy 5 km

F1

-

85 PLN

19

Beata Falkowska

Wiry

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

20

Patryk Jaśkowski

Kościan

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

NORDIC SPORT 2021

Paid

21

Hubert Malicki

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

22

Ania Kaźmierska

Chodzież

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

23

Jarosław Roszak

Poznan

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Marsz Po Zdrowie

Paid

24

Orzechowski Mariusz

Sławoszewek

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Triton Konin

Paid

25

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Nordic Walking Lubasz

Paid

26

Magdalena Dąbrowska

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

27

Agnieszka Dudek

Granowo

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

28

Maria Liszczyńska

Gostyń

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

AKTYWNE

Paid

29

Rafał Jacek

KONIN

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Klub Biegacza Wartko

Paid

30

Bogumiła Bodus-Jeleń

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

31

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

32

Renata Bober

Suchy Las

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

33

Iga Sworowska

Gostyń

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

F1

-

Paid

34

Marcel Sworowski

Gostyń

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

M1

-

Paid

35

Maria Zawadzka

Lubin

Poland

10 KM Nordic Walking

F65

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

36

Piotr Siwak

Rudna

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

37

Bogdan Grygorowicz

Lubin

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

Malczyce Maszerują

Paid

38

Renata Jędrasiak

Lubin

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

39

Teresa Grygorowicz

Relays PGE World Cup 2023 Bełchatów, Poland

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

40

Zygmunt Duszeńko

Lubin

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

41

Artur Pytlak

Knurów

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

Rawimex

75 PLN

42

Aleksandra Gajewska

Gorzów Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

43

Eugeniusz Gajewski

Gorzów Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

MIASTO GORZÓW WLKP.

Paid

44

Żanetta Chruściel-Organista

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

45

Krzysztof Kurek

Płock

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

85 PLN

46

Andrzej Tereba

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

47

Antoni Bąk

Czepino

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

48

Henryka Owczarek

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F75

Marsz Po Zdrowie

Paid

49

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

Marsz Po Zdrowie

Paid

50

Edward Tomczyk

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M75

Marsz Po Zdrowie

Paid

51

Lidia Tylak

Żychlin

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Klub Biegacza Wartko

Paid

52

Lukasz Wódkowski

Znin

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

-

Paid

53

Błażej Wojnarowski

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Marsz Po Zdrowie

85 PLN

54

Anna Wieczorek

Golina

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Triton Konin

Paid

55

Piotr Dąbrowski

Gostyń

Poland

Bieg przełajowy 5 km

M1

-

Paid

56

Anna Brożyńska

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Triton Konin

Paid

57

Marzena Ignaszak

Turek

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Triton Konin

Paid

58

Marcin Kurzawiński

Konin

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Triton Konin

Paid

59

Dariusz Ludwiczak

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

60

Andżelika LUDWICZAK

Szczecin

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

61

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

PLESZEWSKI KLUB,,AMAZONKI,,

Paid

62

Jarosław Migdalczyk

Gorzów Wielkopolski

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

63

Mirosława Woronowicz

Złotniki

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

64

Magdalena Kałużna

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

65

Waldemar Kałużny

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

66

Sławomir WOJCIECHOWSKI

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

M16

Triton Konin

Paid

67

Stanisław Zawisła

Plewiska

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Marsz Po Zdrowie

Paid

68

Agnieszka Zajączkowska

Konin

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Triton Konin

Paid

69

Artur Bombelczyk

Czarnków

Poland

Bieg przełajowy 5 km

M1

Nordic Walking Lubasz

Paid

70

Radosław Wypychowski

Bielawy

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

Triton Konin

Paid

71

Kateryna Androsova

ODESSA

Ukraine

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F70

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

72

Jacek Krajnik

Bydgoszcz

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

Life Balance Place

Paid

73

RENATA TYLCZYŃSKA

KONIN

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Triton Konin

Paid

74

Beata Cegielska

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Triton Konin

Paid

75

Tomasz Stachowiak

Konarzewo

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

STĘSZEW TEAM

Paid

76

Gertruda Klebaniec

Borek Wlkp

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Kijowe babki

Paid

77

Danuta Postek

Poznań

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

Marsz Po Zdrowie

Paid

78

Marek Szuta

Sarbka/Czarnków

Poland

Bieg przełajowy 5 km

M1

Nordic Walking Lubasz

Paid

79

Marcin Lajborek

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

80

Magda Żylińska

plewiska

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

-

75 PLN

81

Katarzyna Bachanek

Toruń

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Toruń - Idziemy bez Ryzyka

Paid

82

Hanna Szewczyk

Toruń

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Toruń - Idziemy bez Ryzyka

Paid

83

Lidia Serówka

PIŁA

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

-

Paid

84

Martyna Kobierska

Chodzież

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

85

Damian Romański

Książ Wielkopolski

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

#Śremchodzi

Paid

86

Viktoriia Chabanova

ODESSA

Ukraine

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F50

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

87

Tymoteusz Walczak

Środa Śląska

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

M1

-

Paid

88

Antoni Walczak

Środa Śląska

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

M1

-

Paid

89

Sławomir Walczak

Środa Śląska

Poland

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

M1

-

Paid

90

Agnieszka Nowak

Gostyń

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

AKTYWNE

Paid

91

Bogdan Thomalla

Zabrze

Poland

5 KM Nordic Walking

M80

NORDIC SPORT 2021

Paid

92

Lidia Trzciołek

Piła

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

93

Dorota Sroczyńska

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

Triton Konin

Paid

94

Iwona Wilk

Katowice

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

NORDIC SPORT 2021

Paid

95

Jarosław Kabata

Tarnowskie Góry

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

NORDIC SPORT 2021

Paid

96

Błażej Bakiera

Piaski

Poland

5 KM Nordic Walking

M18

-

Paid

97

jarosław kacperski

Międzychód

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

-

Paid

98

Ireneusz Rogala

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

ROXKIJE ROKIETNICA

Paid

99

Anna Słowińska

Żuchlów

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

100

Mariusz Słotwiński

Żuchlów

Poland

10 KM Nordic Walking

M16

-

Paid

101

Maria Nowak

Gostyń

Poland

Bieg przełajowy 5 km

F1

-

Paid

102

Darek Stachara

Oborniki

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

NORDIC TEAM OBORNIKI

Paid

103

Marta Marciniak

Kalisz

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Kalisia Nordic Team

Paid

104

MARIUSZ MAJKRZAK

SUCHA BESKIDZKA

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M40

WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO

85 PLN

105

Katarzyna Kucharczyk

Rzgów

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Triton Konin

Paid

106

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

107

Adam Zabrzeski

Kiekrz

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

108

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

109

Beata Romanowska

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

Paid

110

Magdalena Stachowiak

Konarzewo

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

STĘSZEW TEAM

85 PLN

111

Eliza Janicka

Śrem

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

#Śremchodzi

Paid

112

Barbara Kasperkowiak

Borek Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

113

Marta Kmieć

Czapury

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

-

Paid

114

Wioleta Makowska

Śrem

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

#Śremchodzi

Paid

115

Honorata Grzemska

Gostyń

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

AKTYWNE

Paid

116

Darek Przyczyna

Konin

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Triton Konin

Paid

117

Robert Madaj

Witobel

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

STĘSZEW TEAM

Paid

118

Piotr Przymusiński

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

Marsz Po Zdrowie

Paid

119

Jolanta Wicher

Lubasz

Poland

Bieg przełajowy 5 km

F1

Nordic Walking Lubasz

Paid

120

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Nordic Walking Lubasz

Paid

121

Małgorzata Pałubicka

Lubasz

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

Nordic Walking Lubasz

Paid

122

Agata Czkalska

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Triton Konin

Paid

123

Małgorzata Krzyżaniak

Lusówko

Poland

10 KM Nordic Walking

F65

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

124

Jolanta Kusza

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

125

Marek Kasperkowiak

Borek Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

Paid

126

Katarzyna Ratajczak

Zbrudzewo

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

#Śremchodzi

Paid

127

Aleksander Utrajczak

Poznań

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M75

Marsz Po Zdrowie

Paid

128

Wioletta Kubicka

Gostyń Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

85 PLN

129

Justyna Kaźmierczak

Lubin

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

-

Paid

130

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

131

Przemek Filipiak

Police

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

Ekspedycja Nordic Team Szczecin

Paid

132

Marcin Pietrakowski

Jenin

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

133

Barbara Ziegler

Lipno

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

-

Paid

134

Katarzyna Sieracka

Leszno

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

135

Władysław Hałas

Borek Wlkp.

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

-

Paid

136

Róża Michalewicz

Borek Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

Kijowe babki

Paid

137

Arkadiusz Kaczmarek

Mosina

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Marsz Po Zdrowie

Paid

138

Beata Baraniak

Mosina

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Marsz Po Zdrowie

Paid

139

Celina Wyrwa

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

140

Janusz Wyrwa

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

141

Małgorzata Gaweł

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

142

Paulina Makuch

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

143

Anna Miśkowicz

Głogówek

Poland

10 KM Nordic Walking

F65

NORDIC SPORT 2021

Paid

144

Barbara Filipowicz

Krzeszyce

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

145

Rafał Żuchowski

Biedrusko

Poland

Bieg przełajowy 5 km

M1

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

146

Jolanta Cholewka

Kostrzyn

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

147

Jacek Basiński

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

Paid

148

Sylwia Stelmaszyk

Chomęcice

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

STĘSZEW TEAM

Paid

149

Piotr Zieliński

Stęszew

Poland

10 KM Nordic Walking

M65

STĘSZEW TEAM

Paid

150

Wiktoria Kontowska

Oborniki

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

NORDIC TEAM OBORNIKI

Paid

151

Zdzisława Adamiak

Borek Wlkp

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Kijowe babki

Paid

152

Robert Zawadziński

Bielawy

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Triton Konin

Paid

153

Mirosława Paździerska

Borek Wlkp

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Kijowe babki

Paid

154

Max Tomczyk

Kórnik

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Marsz Po Zdrowie

Paid

155

Tomasz Przybyłowicz

Środa Wielkopolska

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

156

Maciej Rudawski

Trzciel

Poland

10 KM Nordic Walking

M16

NORDIC SPORT 2021

Paid

157

Barbara Wójcik

Chrząstawa Wielka

Poland

10 KM Nordic Walking

F65

KS NW Bełchatów

Paid

158

Katarzyna Żok

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

159

Mariola Mulkowska

Złotniki

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

160

Lena Domagalska

Stęszew

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

STĘSZEW TEAM

Paid

161

Monika Domagalska

Stęszew

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

STĘSZEW TEAM

Paid

162

Martyna Żuchowska

Biedrusko

Poland

Marsz i bieg dla dzieci do 8 lat- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

F1

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

163

Mateusz Żuchowski

Biedrusko

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

164

Wiesław Kop

Piła

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

85 PLN

165

Andrzej Rusinowicz

Piła

Poland

5 KM Nordic Walking

M80

-

Paid

166

Maja Żuchowska

Biedrusko

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

167

Mateusz Żuchowski

Biedrusko

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

UKS GIMNAZJON Suchy Las

55 PLN

168

Jacek Tomczak

Stary Lubosz

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

169

Joanna Żuchowska

BIEDRUSKO

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

170

Wiesława Pisarek

Chodzież

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

171

Katarzyna Pajączek

CHODZIEŻ

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

172

Maciej Banaszkiewicz

Trzcianka

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

173

Bożena Spychalska

Chodziez

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

174

Agata Kozubowska

Chodzież

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

175

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

176

Teresa Grygiel

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

177

Waldemar Boeske

Studzieniec

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

178

Adam Drewnowski

Trzcianka

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Zasapani Hydro Trzcianka

85 PLN

179

Kaziemierz Jaszkiewicz

Chełkowo

Poland

10 KM Nordic Walking

M65

-

Paid

180

Katarzyna Jany

Czarnków

Poland

5 KM Nordic Walking

F18

Nordic Walking Lubasz

Paid

181

Dušan Greguš

Ružomberok

Slovakia

10 KM Nordic Walking

M65

-

85 PLN

182

Zofia Szcześniak

Śrem

Poland

5 KM Nordic Walking

F70

Nordic Walking - Śrem

Paid

183

Wojciech Strabel

Śrem

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

Nordic Walking - Śrem

Paid

184

Anna Kuczyńska

Oborniki

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

NORDIC TEAM OBORNIKI

Paid

185

Zbigniew Domański

Oborniki Śląskie

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

Paid

186

Anna Hen

Oborniki Śląskie

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

187

Iwona Maślanka

Śmigiel

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

NORDIC SPORT 2021

Paid

188

Marzena Kozicka

Golina

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Triton Konin

Paid

189

Zofia Boeske

Studzieniec

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

PATYCZAKI CHODZIEŻ

Paid

190

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Poland

5 KM Nordic Walking

M80

Oborygeni

Paid

191

Filip Kaczmarczyk

Suchy Las

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M1

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

192

Joanna Madalińska

Leszno

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

193

Marcin Madaliński

Leszno

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

194

Hieronim Winiarski

Janków Zaleśny

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Nordic Walking Krotoszyn

Paid

195

Gabriela Głębowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Pleszewskie Włóczykije

Paid

196

Małgorzata Szabel

Leszno

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

-

85 PLN

197

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Poland

10 KM Nordic Walking

M65

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

198

Krzysztof Zawadzki

ZIELONA GORA

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

199

Marcin Rosak

Zielona Góra

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

200

Piotr Jakubowski

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Triton Konin

Paid

201

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

NORDIC SPORT 2021

Paid

202

Izabela Dolatowska

Piaski

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

AKTYWNE

Paid

203

Joanna Czerska

Gostyń

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

AKTYWNE

Paid

204

Violetta Dembska

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

#Śremchodzi

Paid

205

Jarosław Jarych

Poznań

Poland

ONLINE - 10 KM Nordic Walking

M45

ESJA TEAM

Paid

206

Cezary Górniak

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

Triton Konin

Paid

207

Tomasz Polanowski

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

85 PLN

208

Agnieszka Wojtkowiak

Piaski

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

AKTYWNE

Paid

209

Katarzyna Ignaczak

Spławie

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Triton Konin

Paid

210

Szymon Szczeciński

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M10

Marsz Po Zdrowie

Paid

211

Łukasz Szczeciński

Poznań

Poland

Bieg przełajowy 5 km

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

212

Renata Szczecińska

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

213

Dorota Karaniewicz-Biedny

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

214

ANNA MATYJA

Śrem

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

#Śremchodzi

Paid

215

Maciej Gudzio

Czerwonak

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Nordic Walking Kiekrz Poland

Paid

216

Aneta Bugajska

Poznań

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Marsz Po Zdrowie

Paid

217

Ewa Szkyrpan

Rychlik

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

218

Arleta Kruszka

Poznań

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

Marsz Po Zdrowie

Paid

219

Felicja Wrąbel

Swarzędz

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

220

BORENKO IRYNA

ODESSA

Ukraine

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

221

Magdalena Pawlicka

Golina

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Triton Konin

85 PLN

222

IRYNA MOSKVA

Odesa

Ukraine

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

223

Aldona Brycka-Jaskierska

Gostyn

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

AKTYWNE

Paid

224

Yuliia Shurhina

ODESSA

Ukraine

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F40

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

225

Izabella Kontowska

Oborniki

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

NORDIC TEAM OBORNIKI

Paid

226

Roman Frąckowiak

Wieleń

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

NORDIC SPORT 2021

Paid

227

Izabela Okrzesik - Frąckowiak

Wieleń

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

NORDIC SPORT 2021

Paid

228

Wojciech Łaszcz

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

JA I TY TO MY PIŁA

Paid

229

Łaszcz Ewa

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

F1

JA I TY TO MY PIŁA

Paid

230

Robert Kowalak

Kostrzyn Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

M40

-

Paid

231

NIEAndrzej NIERusinowicz

Piła

Poland

5 KM Nordic Walking

M80

-

85 PLN

232

Dorota Krawczyk

Piła

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

-

Paid

233

Leszek Korzep

Czerwonak

Poland

10 KM Nordic Walking

M65

-

Paid

234

Agnieszka Karczewska

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Triton Konin

Paid

235

Artur Kaczmarczyk

Suchy Las

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

236

Izabela Haczyńska

Gorzów Wielkopolski

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

-

85 PLN

237

Małgorzata Niedźwiecka

CZĘSTOCHOWA

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Nordic Team Częstochowa

85 PLN

238

Bogdan Adamczyk

Bytów

Poland

5 KM Nordic Walking

M50

Baszta

Paid

239

Amelia Michalak

Lipia Góra

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F10

Kijomaniacy Chodzież

Paid

240

Justyna Michalak

Lipia Góra

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

Kijomaniacy Chodzież

Paid

241

Roman Madejski

Poznań

Poland

5 KM Nordic Walking

M70

ROXKIJE ROKIETNICA

Paid

242

Beata Wołk

Trzcianka

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

243

Karol Abel

Kalisz

Poland

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

M1

CARLOS KALISZ

Paid

244

Jolanta Kissel

Trzcianka

Poland

10 KM Nordic Walking

F65

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

245

Barbara Kaczmarczyk

Suchy Las

Poland

5 KM Nordic Walking

F40

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

246

Barbara Drewnowska

Trzcianka

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

247

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Poland

5 KM Nordic Walking

M60

-

Paid

248

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Poland

10 KM Nordic Walking

M65

-

Paid

249

Runowska Dorota

Drezdenko

Poland

10 KM Nordic Walking

F55

Team Janina

Paid

250

Jarosław Runowski

Drezdenko

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

Team Janina

Paid

251

Blanka Szulc

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

F1

Marsz Po Zdrowie

Paid

252

Oskar Szulc

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

M1

Marsz Po Zdrowie

Paid

253

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

254

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

10 KM Nordic Walking

M55

Marsz Po Zdrowie

Paid

255

Dorota Jemrych

Złotniki

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Paid

256

Bożena Grzegorczyk

Bielawy

Poland

5 KM Nordic Walking

F60

Triton Konin

85 PLN

257

Wioletta Wanat

Konin

Poland

5 KM Nordic Walking

F50

Triton Konin

Paid

258

Joanna Makuch

Trzcianka

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

259

BARBARA ZACHARSKA

Trzcianka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

F60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

260

Jerzy ZACHARSKI

Trzcianka

Poland

ONLINE - 5 KM Nordic Walking

M60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

261

Anna Koziarska

Konin

Poland

10 KM Nordic Walking

F16

Triton Konin

85 PLN

262

Adam Wojciechowski

Pleszew

Poland

10 KM Nordic Walking

M45

Kijkomaniacy PPL

Paid

263

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

10 KM Nordic Walking

F45

Kijkomaniacy PPL

Paid

Leave an email and stay up to date