1
|
MARIUSZ MAJKRZAK
|
SUCHA BESKIDZKA
|
Poland
|
ONLINE - Nordic Walking
|
M1
|
WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO
|
Paid
|
2
|
Radosław Niepokój
|
Średnie Wielkie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
3
|
Jarek Wojtkiewicz
|
Bystre gm. Baligród
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
-
|
Paid
|
4
|
Małgorzata Kubiszyn
|
Wólka Krowicka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F19
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
5
|
Marta Skowron
|
Tarnobrzeg
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
F1
|
-
|
|
6
|
Tomasz Skowron
|
TARNOBRZEG
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
-
|
Paid
|
7
|
Erwina Wilusz
|
Iwonicz Zdrój
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F19
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
8
|
Ewelina Pankiewicz
|
Zawadzkie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F19
|
-
|
Paid
|
9
|
Tomasz Wojtowicz
|
Widacz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
|
10
|
Piotr Stępak
|
Tarnów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
11
|
Julia Tama
|
Sonina
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
F1
|
Jarosławskie Włóczykije
|
Paid
|
12
|
Monika Tama
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Jarosławskie Włóczykije
|
Paid
|
13
|
HALINA GASIŃSKA
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
ONLINE - Nordic Walking
|
F1
|
Grupa Wilki
|
Paid
|
14
|
Agnieszka Borowiec Wilk
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
15
|
Dorota Gacia
|
Horyniec Zdrój
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
16
|
Antoni Maciejko
|
Denkówek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
Kijowa Wataha
|
Paid
|
17
|
Barbara Kolb
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
18
|
Dorota Tomczyk
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
-
|
Paid
|
19
|
Dawid Wołosz
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
20
|
Jakub Sumara
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
21
|
Natalia Sudoł
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
F1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
22
|
Julia Letniowska
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
F1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
23
|
Aneta Byczek
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
F1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
24
|
Hubert Barnaś
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
25
|
Marek Franuszkiewicz
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
-
|
Paid
|
26
|
SŁAWOMIR RZEPECKI
|
Maków Mazowiecki
|
Poland
|
ONLINE - Nordic Walking
|
M1
|
-
|
Paid
|
27
|
Agata Tuzimek
|
Kurów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F19
|
Kur-team
|
Paid
|
28
|
Karol Kaliński
|
Stare Oleszyce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
29
|
Małgorzata Pukas
|
Ustrzyki Dolne
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Bieszczadzki Klub Nordic Walking
|
Paid
|
30
|
Ewa Kopeć
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
31
|
Jan Dypa
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
32
|
Krystyna Mazurkiewicz
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
33
|
Dorota Koczur
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
34
|
Czesława Mazan
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
35
|
Grzegorz Orzechowski
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
36
|
Maria Sudoł
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
37
|
Elżbieta Skowrońska
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
38
|
Anna Kurdziel
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
39
|
Teresa Kozak
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
40
|
Grażyna Król
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
41
|
Teresa Hanus
|
Krosno
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
Pasjonauci Krosno
|
Paid
|
42
|
Joanna Hanus
|
Krosno
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
F1
|
Pasjonauci Krosno
|
Paid
|
43
|
Karina Zając
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Strzyżowski Nordic Team
|
Paid
|
44
|
Katarzyna Gładysz
|
Borek Stary
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Lejdis of nordic
|
Paid
|
45
|
Mirosław Turza
|
Dachnów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
-
|
Paid
|
46
|
Halina Kołodziej
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
|
Paid
|
47
|
Ryszard Studnicki
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M70
|
-
|
Paid
|
48
|
Czmoch Marian
|
Łosice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M70
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
49
|
Anna Antosiewicz-Tama
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Jarosławskie Włóczykije
|
Paid
|
50
|
Jadwiga Walczak
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Jarosławskie Włóczykije
|
Paid
|
51
|
Wojciech Pasierb
|
Łąka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
Lejdis of nordic
|
Paid
|
52
|
Andrzej Góral
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
Solid Security Bydgoszcz
|
Paid
|
53
|
Katarzyna Pukacz-Krzanowska
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
-
|
Paid
|
54
|
Łukasz Tama
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Jarosławskie Włóczykije
|
Paid
|
55
|
Andrzej Matuła
|
Koniaczów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
Nadleśnictwo Jarosław
|
Paid
|
56
|
Paweł Fus
|
Radymno
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
Nadleśnictwo Jarosław
|
Paid
|
57
|
Monika Będkowska
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
F1
|
-
|
Paid
|
58
|
Tadeusz Wójcik
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M70
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
59
|
Paweł Kamiński
|
Ostrowiec Świętokrzyski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Kijowa Wataha
|
Paid
|
60
|
Ewa Wołkowicz
|
Radziszów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
61
|
Marian Górczany
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
NW-Team Jasło
|
|
62
|
Stanisława Sasak
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
63
|
Andrzej Nitka
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
64
|
Jacek Styś
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
65
|
Mariusz Kocurek
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
66
|
Małgorzata Ruszała
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
67
|
Halina Myśko
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
68
|
Wiesława Przybylska
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
69
|
Małgorzata Kachlik
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
70
|
Krystyna Madej
|
Jasło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
NW-Team Jasło
|
Paid
|
71
|
Krystyna Styga
|
Kolbuszowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Luki Team Polska
|
Paid
|
72
|
Kacper Kłak
|
Husów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
73
|
Aleksandra Kłak
|
Husów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
F1
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
74
|
Bernadeta Kłak
|
Husów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
75
|
Leon Kłak
|
Handzlówka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
76
|
Mariusz Kłak
|
Handzlówka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
77
|
Maksymilian Kłak
|
Handzlówka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
|
78
|
Magdalena Kłak
|
Handzlówka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
79
|
Aldona Bogacz
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
-
|
Paid
|
80
|
Aldona Socha
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
-
|
|
81
|
Bogusław Socha
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
Jarosławskie Włóczykije
|
Paid
|
82
|
Maciej Nowacki
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
-
|
Paid
|
83
|
Maciej Nowacki
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
Jarosławskie Włóczykije
|
|
84
|
Marta Sawicka
|
Krościenko Wyżne
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
85
|
Szymon Biały
|
Oleszyce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
-
|
|
86
|
Marek Pasierb
|
Rzeszów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
87
|
Ilona Sejmicka
|
Ostrowiec Świętokrzyski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
Kijowa Wataha
|
Paid
|
88
|
Stanisław Sejmicki
|
Ostrowiec Świętokrzyski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
Kijowa Wataha
|
Paid
|
89
|
Renata Wójcik
|
Nowe Sioło
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F19
|
-
|
Paid
|
90
|
Urszula Gwóźdź
|
Munina
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
-
|
Paid
|
91
|
Andrzej Gwóźdź
|
Munina
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
-
|
Paid
|
92
|
Agata Ziobro
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
Strzyżowski Nordic Team
|
Paid
|
93
|
Kamil Rokosz
|
Jarosław
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
Jarosławskie Włóczykije
|
Paid
|
94
|
Joanna Posikata
|
Kalinowice Zamość
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
-
|
Paid
|
95
|
Tadeusz Kubiszyn
|
Lubaczów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
96
|
Wiesława Kubiszyn
|
Lubaczów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
97
|
Elzbieta Zapalska-Serkis
|
Horyniec Zdrój
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
98
|
Teresa Hryciuk
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
99
|
Waldemar Hryciuk
|
Biała Podlaska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
100
|
Małgorzata Bonarska
|
Rzeszów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
-
|
Paid
|
101
|
Jacek Konik
|
Stefkowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Bieszczadzki Klub Nordic Walking
|
Paid
|
102
|
Mikołaj Konik
|
Stefkowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Bieszczadzki Klub Nordic Walking
|
Paid
|
103
|
Aleksandra Konik
|
Stefkowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Bieszczadzki Klub Nordic Walking
|
Paid
|
104
|
Andrzej Baliś
|
Kraków
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
-
|
|
105
|
Bożena Kończewska
|
Ustrzyki Dolne
|
Portugal
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Bieszczadzki Klub Nordic Walking
|
Paid
|
106
|
Barbara Tubek
|
Łańcut
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
|
107
|
Agnieszka Buczyńska
|
Świerzowa Polska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
-
|
|
108
|
Karol Jodłowski
|
Głogów Małopolski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Prestiżowy Team Nordic Walking
|
Paid
|
109
|
Małgorzata Jodłowska
|
Głogów Małopolski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Prestiżowy Team Nordic Walking
|
Paid
|
110
|
Mariusz Jodłowski
|
Głogów Małopolski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Prestiżowy Team Nordic Walking
|
Paid
|
111
|
Janina Husiatyńska
|
Horyniec-Zdrój
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F70
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
112
|
Joanna Zając
|
Lubaczów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
F1
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
113
|
Jaroslaw Ziomek
|
Tarnów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M19
|
PTG SOKÓŁ TARNÓW
|
Paid
|
114
|
Tomasz Świrszcz
|
Świdnik
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
Lublin chodzi z kijkami
|
Paid
|
115
|
Adam Skałka
|
Chełmiec
|
Poland
|
ONLINE - Nordic Walking
|
M1
|
Ogniste Patyki Nowy Sącz
|
|
116
|
Elżbieta Kozyra
|
Nowa Sarzyna
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Bolero
|
Paid
|
117
|
Kazimierz Marchut
|
Jelna
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M70
|
Nowosarzyńska Grupa Biegowa
|
Paid
|
118
|
Wanda Czarnota
|
Handzlówka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
119
|
Andrzej Czarnota
|
Handzlówka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
120
|
Franciszek Białek
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Strzyżowski Nordic Team
|
|
121
|
Barbara Majewska
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Strzyżowski Nordic Team
|
Paid
|
122
|
Małgorzata Drogoń
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
Strzyżowski Nordic Team
|
Paid
|
123
|
Henryk Kędzia
|
Tarnobrzeg
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
KS Esteka
|
Paid
|
124
|
Jakub Tomczyk
|
Huta Komorowska
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije
|
Paid
|
125
|
Wiesław Sondej
|
Czerniawka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
-
|
Paid
|
126
|
Andrzej Gągola
|
Tarnów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
PTG SOKÓŁ TARNÓW
|
Paid
|
127
|
Blanka Flisek
|
Kraków
|
Poland
|
ONLINE - Nordic Walking
|
F1
|
-
|
|
128
|
Marek Sokołowski
|
RYMANÓW-ZDRÓJ
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
PTG "Sokół" Rymanów
|
Paid
|
129
|
Jan Słowik
|
Hermanowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
Wybiegamy w przyszłość
|
Paid
|
130
|
Agnieszka Hałczyńska-Drozd
|
Nowosielce
|
Poland
|
ONLINE - Nordic Walking
|
F1
|
Stowarzyszenie Aktywna Gmina Zarszyn
|
Paid
|
131
|
Stanisław Kaliński
|
Stare Oleszyce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
132
|
Simko Zbigniew
|
Nowa Sarzyna
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M70
|
-
|
|
133
|
Katarzyna Zaremba
|
Horniec-Zdrój
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
134
|
Igor Krakowski
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
PTG Sokół 1893 Mielec
|
|
135
|
Jerzy Piotr Krakowski
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
PTG Sokół 1893 Mielec
|
|
136
|
Ewa Białek
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Strzyżowski Nordic Team
|
Paid
|
137
|
Aleksandra Fic
|
Rzeszów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Bulwarowe Patyczaki
|
Paid
|
138
|
Andrzej Faszczowy
|
HORYNIEC-ZDRÓJ
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
139
|
Zuzanna Faszczowa
|
HORYNIEC-ZDRÓJ
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
F1
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
140
|
Aneta Giełbaga
|
Kozłów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Active Team - KOZŁÓW
|
Paid
|
141
|
Rafał Szukała
|
Kozłów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Active Team - KOZŁÓW
|
|
142
|
Tomasz Domaradzki
|
KOZŁÓW
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Active Team - KOZŁÓW
|
Paid
|
143
|
Maciej Majewski
|
Strzyżów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
Strzyżowski Nordic Team
|
Paid
|
144
|
Anna Woś
|
ŁAŃCUT
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
Lejdis of nordic
|
Paid
|
145
|
Mikołaj Twardowski
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Dzieci i Młodzież do 18 lat.
|
M1
|
PTG Sokół 1893 Mielec
|
Paid
|
146
|
Monika Olechowska
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
-
|
Paid
|
147
|
Mariusz Szpunar
|
Sonina
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
Z Nurtem Sawy Nordic Walking Club
|
Paid
|
148
|
Witold Zych
|
Krosno
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M50
|
-
|
Paid
|
149
|
Katarzyna Kulczycka
|
Horyniec-zdroj
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
150
|
Grzegorz Żak
|
Rzeszow
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Jak nie My to kto? KB Ropczyce
|
|
151
|
Jerzy Źmuda
|
Gorzyce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
Gorzyce chodzi z kijkami
|
Paid
|
152
|
Jacek Zboch
|
Sandomierz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
Gorzyce chodzi z kijkami
|
Paid
|
153
|
Anna Farion
|
Nowy Lubliniec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F40
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
|
154
|
Gabriela Kalińska
|
Stare Oleszyce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F19
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
155
|
Jan Majewski
|
Gorzyce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M70
|
Gorzyce chodzi z kijkami
|
Paid
|
156
|
Iwona Zapalska-Czarny
|
Horyniec-Zdrój
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
157
|
Wioletta Kut
|
Cieszanów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F19
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
158
|
Danuta Kurdybacha
|
Horyniec-Zdrój
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
SPRING Horyniec-Zdroj
|
Paid
|
159
|
JANUSZ GASIŃSKI
|
Ożarów Mazowiecki
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M60
|
-
|
Paid
|
160
|
Dawid Wiktor
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
KLUB Sportowy ISKRA Mielec
|
Paid
|
161
|
Zbigniew Gancarz
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km Osoby z niepełnosprawnością
|
M1
|
KLUB Sportowy ISKRA Mielec
|
Paid
|
162
|
Irena Wiktor
|
Mielec
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F60
|
KLUB Sportowy ISKRA Mielec
|
Paid
|
163
|
Dorota Gibała
|
Rzeszów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
F50
|
klub.sportu.pl
|
Paid
|
164
|
Karol Olszański
|
Kraków
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km
|
M40
|
Fear The Return
|
|