No.
Name and surname
City
Country
Distance
Category
Team
Pay
1
Dana Hrušková
Praha
Czech Republic
5 KM Nordic Walking
F50
-
Paid
2
Vit Hruska
Prague
10 KM Nordic Walking
M50
3
Roman Lanča
Přerov
M40
4
Veronika Peterková
Pardubice
F30
5
Karel Ouhrabka
Liberec
M60
Rupertus NW
6
Romana Pelikánová
moravský beroun
7
Krzysztof Wilk
Nysa
Poland
8
Anna Knižková
Nová Lesná
Slovakia
F60
Tatranky
9
blankahrubo@gmail.com hrubošová
Zvolen
10
Kamila Kokešová
Návsí
F40
11
Juraj Vdovjak
12
Eva Vdovjaková
13
Deniska Kräemer
Znojmo
Raketky
14
Natálka Kobirjová
15
Edita Kubiszová
Český Těšín
16
Agnieszka Pinis
Blachownia
Nordic Team Częstochowa
17
Jakub Derus
Katowice
Katowicki Nordic Walking
18
Anna Kweczka-Janeczek
Częstochowa
19
Marcin Cieśluk
NW 5 km disabled people/postižení lidé/osoby niepełnosprawne
M1
20
Vlado Ballek
Kostiviarska
Ah Čierne-Skalité
21
Martin Ďuríček
Gemerská Poloma
M30
22
Daniel Wojtasiński
23
Jana Kovárová
Štrba
24
Světlana Jirsová
Kutná Hora
Nordic walking Kutná Hora
25
Olga Bednářová
26
Miloš Bednář
M70
27
Jaroslava Horáčková
Kolín
F18
28
Monika Havlová
Mostkovice
29
Krzysztof Zawadzki
zielona gora
NW CZŁAPSKI TEAM
30
Renata Berková
Praha 3
31
Ivana Krčová
Bruntál
NW Bruntál
32
Viera Pajgertová
Športový Nordick Walking Zvolen
33
Andy Hlaváč
Ratnovce
34
Karolina Hvozdová
Jirkov
35
Regina Petrášová
36
Libuše Tranová
37
Michal Mendl
Ledeč nad Sázavou
Lars HELETÁG
38
Zenon Stolarczyk
Wrocław
ONWF
39
Blanka Flisek
Kraków
F16
40
Zuzana Svobodová
41
Patricia Botkova
Šaľa
NORDIC WALKING SPORT SK
42
Bohuslava Chumlenová
Mělník
43
Petr Navara
Kopřivnice
44
Michał Praduń
45
Piotr Kordowski
Krakow
46
Bogusława Kordowska
47
Krzysiek Pukszta
prudnik
48
Miriama Balázsová
Rožňava
49
Jerzy Piotr Krakowski
Mielec
PTG Sokół 1893 Mielec
50
Maria Szot
Warszawa
51
Elżbieta Strabel
Śrem
52
Wojciech Strabel
Nordic Walking - Śrem
53
Karol Abel
Kalisz
CARLOS KALISZ
54
Miroslav Petruška
Trnava
55
Dalibor Staňa
Štramberk
LDN Kopřivnice
56
Jarmila Hrňová
Václavov u Bruntálu
57
Magda Klecz
58
Martin Bibko
Kosice
Speedbar
59
Agata Kowacz
Wałbrzych
60
Alena Pobořilová
Frýdek-Místek
61
Vladislava Daňková
Kralupy nad Vltavou
62
Marcin Klecz
63
Jana Laňová
Olomouc
64
Małgorzata WŁODARCZYK
Preczów
65
Andrzej Marchewka
66
Danuta Ślusarczyk
Prudnik
F70
Wesoły Borsuk Team
67
Marcin Ślusarczyk
68
Andrzej Ślusarczyk
69
Grzegorz Ślusarczyk
70
Karolina Ślusarczyk
71
Jiří Ferenčík
Moravskoslezský Kočov
72
Petr Cimprich
Nordic Walking Olomouc
73
Leszek Czereba
KNW BIAŁA
74
Anna Pohl
Biała
75
Jozef Kakaščík
Prešov
NW-Záborské
76
Alena Marinková
Zlaté Hory
77
Jana Škrabanová
78
Jitka Hebláková
Břidličná
SNĚŽENKY
79
Eva Novosádová
80
Libuše Kováříková
BŘIDLIČNÁ
81
Paweł Kaczmarczyk
Łyse
82
Marcin BREWCZYŃSKI
Polipack Team GWE
83
Bronislava Kutláková
84
Pavel Zaoral
85
Petr Dlabaja
Krnov
86
Aleksandra Raczynska
Chorzów
87
Martin Hajek
Brno
chodec.com
88
Radka Hájková
89
Iva Pechova
Buková
90
Šárka Parůžková
Bravantice
91
JANUSZ GASIŃSKI
Ożarów Mazowiecki
92
Šárka Macurová
93
Jiří Mikšík
M16
Moskyt Nordic Walking
94
Pepa Nedbal
Hulin
95
Marcela Machova
96
Dorota Nerc
RUMIA
97
Pavel Bures
Vincencov
98
Jiřina Tottová
Liběchov
99
Marcela Laurinová
Hošťálkovy
100
Krzysztof Człapski
101
Binarova Darina
Opava
102
Adriana Szczygieł
Bielsko-biała
103
Vladimíra Repaská
Štítina
104
Adam Adamczyk
K.S. Victoria Potęgowo
105
Jiří Bednařík
106
Petra Lalinska
107
JAN Kulczycki
Gdańsk
108
Urszula Lapšanská
Stará Ľubovňa
NW-RUNNING Stará Ľubovňa
109
Tomáš Hrbáček
Luhačovice
110
Karla Hrbáčková
111
Hanna Krajewska
Piła
Kijomaniacy Chodzież
112
Katarzyna Szpilman
Gdynia
113
Paweł Rybałtowski
OBORNIKI ŚLĄSKIE
Oborygeni
114
Jana Cíchová
Zlin
Nyordica Zlín Czechia
115
Lenka Němcová
Hrochův Týnec
116
Marcel Polak
Nordic Walking 5 km children and young people to 18 age/děti a mládež do 18 let/dzieci i młodzież do 18 r.ż.
M13
117
Kristina Schejbalová
118
Łukasz Polak
Oborniki Śląskie
119
Zenon Charczuk
OPOLE
Żółwik Opole
120
Richard Král
121
Ján Brádňanský
Banská Bystrica
122
Petr Odložil
Hrabová
Nordic Walking Fantastic
123
Vlodi Wroński
Warsaw
124
Vít Korduliak
125
Jozef Šoltés
126
Dusan Korduliak
Prerov
Nordic Walking Přerov
127
Dušan Greguš
Ružomberok
128
Viktor Lapšanský
Nordic Walking-Stará Ľubovňa
129
Lenka Lumpeová
Aš
130
Roman Hrašný
Stará Turá
131
Jan Tobolík
132
Sabina Paťorková
Ostrava
Moravskoslezská obchodní akademie
133
Petr Marek
The same accounts are valid for:
Or
Copyright © ONWF 2024 - all rights reserved