Účastníci

číslo

Name and surname

Mesto

Krajina

Vzdialenosť

Kategória

Tím

Pay

1

Martin Sýkora

Trenčín

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

Klub Nordic Walking a okolie

2

Beáta Vácvalíková

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

3

Ivana Rosová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

4

Adriana Klemanová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

5

Anna Futejová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

6

Beáta Kubišová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

7

Dana Horečná

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

8

Katarína Irikovská

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

9

Andrea Kuráková

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

10

Hana Bujnová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

11

Erika Bobáňová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km osoby niedowidzące/ visually impaired

F1

OZ AMAZONKY

12

Edita Čačaná

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

13

Elena Mitterová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

14

Ľubica Trenčanová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

15

Viera Vachulová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

16

Alena Ďurčová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

17

Jana Kyselicová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

18

Michaela Kiššová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

19

Lucia Batunová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

20

Barbora Hanusová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

21

Lubka Adamciova

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

22

Miriam Kozíková

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

23

Jana Padúchová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

24

Alena Horňáková

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

25

Mária Zentková

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

26

Silvia Kubányiová

Sklabiná

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

Bežci VK

Paid

27

Magda Smílková

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

28

Mariana Faktorová

Slovakia

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

29

Peter Uličný

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

30

Martina Otrísalová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

31

Valéria Tkáčová

Slovensko

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

32

Nela Garajová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

33

Lubomír Gašpar

Salewa & Dynafit Tatranská Lomnica

Slovakia

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

34

Mária Apfelova

Dubové

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

OZ AMAZONKY

Paid

35

Jan Machowski

Koziegłowy

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

Nordic Team Częstochowa

Paid

36

Nela Dobrocká

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

Nordic Walking klub Lučenec

37

Lukáš Ďuriš

Zvolen

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M30

-

38

Zbigniew Jaworski

Kluszkowce

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

MARAS team

Paid

39

Lujza Jadutová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

40

Jaroslava Dysková

Poprad

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

41

Mária Danková

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

42

Ladislav Sventek

Skalité

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

ŠKP Čadca

Paid

43

Timea Kovarová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

44

Emma Lillie Podolska

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

45

Teraza Šimová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

Paid

46

Lara Cardoso

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

47

Janko Šimon

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

-

Paid

48

Lucia Slanináková

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

49

Lenka Šurinová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

50

Jana Michalková

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

Paid

51

Ema Michalková

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Štrba

Paid

52

Dana Mešová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

53

Vlado Hyclák

Bratislava

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

-

54

Viera Šmelková

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

55

Jozef Gurecka

Spišská Nová Ves

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

MARAS team

56

NW Žilina Jozef Krautschnieder

Žilina

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M60

-

57

Krzysztof Wilk

Nysa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

58

Kajetan Grodzki

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

ESJA TEAM

Paid

59

Ignacy Grodzki

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ESJA TEAM

Paid

60

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

61

Jaroslav Kubányi

Sklabiná

Slovakia

Nordic Walking 10km

M40

Bežci VK

Paid

62

Lászlóné Antos

Püspökladány

Hungary

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

63

blankahrubo@gmail.com hrubošová

Zvolen

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

64

Jana Kovárová

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

65

Zuzana Levocká

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

66

Adrián Michalko

Važec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

ŠK Kriváň Važec

67

Natália Rysuľová

Važec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Kriváň Važec

68

Nina Jacková

Važec

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

ŠK Kriváň Važec

69

Matej Juhás

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ŠK Kriváň Važec

70

Marek Sokołowski

RYMANÓW-ZDRÓJ

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

PTG "Sokół" Rymanów

71

Miroslava Juhásová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

ŠK Kriváň Važec

72

Volodymyr Nesolonyi

Kharkiv

Ukraine

Nordic Walking 5 km

M70

-

73

Olha Sadovnycha

Chernigiv

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

74

Lukas Novotny

Miloslavov

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

go-noow

75

Zuzana Novotna

Miloslavov

Slovakia

Nordic Walking 10km

F1

go-noow

Paid

76

Věra Rúžičková

Blovice

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Plzeňský Kraj

77

Adam Jarząbek

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

KS NW Bełchatów

Paid

78

Daša Juhásová

Štrba

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F13

-

Paid

79

Miron Rożynek

Wrocław

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

80

Ján Kalina

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 10km

M70

AVANTÚRA Slovensko

Paid

81

Ľubica Stanislavová

Mlynky

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F60

AVANTÚRA Slovensko

Paid

82

Anna Egriová

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F60

AVANTÚRA Slovensko

Paid

83

Liudmyla Kabanina (Людмила Кабанина)

ODESSA

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

LET’S GO ⚓️ ODESSA

Paid

84

Janusz Szpilman

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

WłóczyKije Gdynia

Paid

85

Wiktoria Naczk

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

Polipack Team GWE

Paid

86

Leonard Naczk

Lębork

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Polipack Team GWE

Paid

87

MAGDALENA BECZEK

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Polipack Team GWE

Paid

88

Zbigniew Rakowiecki

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Polipack Team GWE

Paid

89

KRZYSZTOF FRĄCKOWIAK

SIEDLCE

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

ŚWIADOMI SIEDLCE

Paid

90

Ján Púchy

Banská Bystrica

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M60

NW Banská Bystrica

Paid

91

Adam Ďuriček

Gemerská Poloma

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

-

Paid

92

Martin Ďuríček

Gemerská Poloma

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M30

-

Paid

93

Andrej Jacko

Nové Zámky

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

94

Jolanta Olczyk

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

KS NW Bełchatów

Paid

95

Dariusz Kosicki

Rokietnica

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Marsz Po Zdrowie

Paid

96

Juraj Vdovjak

Nová Lesná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

Tatranky

Paid

97

Maria Bahurinska

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F1

MARAS team

Paid

98

Anna Motyl

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

KS NW Bełchatów

99

Kamil Ostrowski

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

KS NW Bełchatów

Paid

100

Katarzyna Ostrowska

Bełchatów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

KS NW Bełchatów

Paid

101

Tomasz Ostrowski

Bełchatów

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

KS NW Bełchatów

Paid

102

Anna Ostrowska

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

KS NW Bełchatów

Paid

103

Beáta Benková

Rokycany

Slovakia

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

F1

Prešovská Walkerka

Paid

104

Maciej Kłos

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Polipack Team GWE

Paid

105

Andrzej Smolarski

Piła

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Kijomaniacy Chodzież

106

Mária Verešová

Žilina

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

107

Stanislav Vereš

Žilina

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

108

Marcin Cieśluk

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

M1

Nordic Team Częstochowa

109

Elżbieta Wojciechowska

Pakość

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

110

Henrieta Jámborová

Košice

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

111

Agnieszka Krawętek

Bełchatów

Poland

Nordic Walking 10km

F50

KS NW Bełchatów

Paid

112

Martyna Kaczmarek

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

Marsz Po Zdrowie

113

Igor Wawrzyniak

Gdynia

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Polipack Team GWE

Paid

114

Łukasz Bartosiewicz

Borkowo

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Luki Team Polska

Paid

115

Juraj Mohler

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

mlč Prešov

Paid

116

Stanislav Karpják

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

M50

mlč Prešov

Paid

117

HALINA GASIŃSKA

Ożarów mazowiecki

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Grupa Wilki

Paid

118

Renata Kasperowicz

Konin

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Triton Konin

Paid

119

Blanka Holingova

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

120

Mirela Lejkowska

Gowino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

121

Anna Rešovská

Dobšiná

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

122

Aleksandra Ostrochalska

Krępa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

123

Dariusz Piątek

Gniewino

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

M1

Polipack Team GWE

Paid

124

Barbara Wójcik

Chrząstawa Wielka

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

KS NW Bełchatów

Paid

125

Viera Pajgertová

Zvolen

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

Športový Nordick Walking Zvolen

Paid

126

Stanisław Zawisła

Plewiska

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

Marsz Po Zdrowie

Paid

127

Adam Marczyński

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Polipack Team GWE

Paid

128

Franciszek Marczyński

Gościcino

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Polipack Team GWE

Paid

129

Věra Bartoníčková

Kutná Hora

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic walking Kutná Hora

Paid

130

Lukáš Marčičiak

Martin

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M1

-

Paid

131

Světlana Jirsová

Kutná Hora

Czech Republic

Nordic Walking 10km

F50

Nordic walking Kutná Hora

Paid

132

Michał Pasik

Kalisz

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Kalisia Nordic Team

Paid

133

Ivana Žalio

Zábřeh

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Fantastic

Paid

134

Lenka Schwabová

Nemile

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Fantastic

Paid

135

Danuta Postek

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

136

Zuzana Budinská

Poprad

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F1

Tatranky

Paid

137

Zdeňka Odložilová

Hrabová

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Walking Fantastic

Paid

138

Alena Knápková

Zábřeh

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Fantastic

Paid

139

Mária Semanová

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

Prešovská Walkerka

Paid

140

Petr Odložil

Hrabová

Czech Republic

Nordic Walking 10km

M40

Nordic Walking Fantastic

Paid

141

Piotr Siwak

Rudna

Poland

Nordic Walking 10km

M60

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

142

eva.dvornicka@gamil.com Dvornická

Poprad

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

NW team Liptov

Paid

143

Jozef Dvornický

Poprad

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M60

NW team Liptov

Paid

144

Marcel Kulczycki

Edynburg

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

-

Paid

145

Alena Novotná

Čáslav

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic walking Kutná Hora

Paid

146

Marek Ondrasik

Hrušovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

M40

Czech Republic

147

Lea Ondrasikova

Hrušovany u Brna

Czech Republic

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

148

Petra Ondrasikova

Hrušovany u Brna

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F40

Czech Republic

149

Anna Vaňová

Nitra

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

150

Wojciech Strabel

Śrem

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Nordic Walking - Śrem

Paid

151

Karolina Główczewska

Nowy DWÓR WEJHEROWSKI

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Polipack Team GWE

Paid

152

František Zdeněk Schmid

Piešťany

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

-

Paid

153

Robert Schmid

Piešťany

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

154

Zdenko Schmid

Piešťany

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

155

ANNA Dobosz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

156

Jana Nedbalová

Breznička

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

157

Miroslav Nedbal

Breznička

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

158

Ildikó Kathiné Fazekas

Debrecen-Bánk

Hungary

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

159

Martyna Partyka

Huta Komorowska

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

160

Renata Partyka

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

161

Zygmunt Zawadzki

Bytom

Poland

Nordic Walking 10km

M70

Cidry Lotajom

Paid

162

Jaroslava Horáčková

Chotutice

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic walking Kutná Hora

Paid

163

Renata Berková

Praha 4

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic walking Kutná Hora

Paid

164

Zoltán Fekete

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

165

Dana Gulova

Košice

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

166

Enikő Pál

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

167

Dorota Tomczyk

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

168

Jakub Tomczyk

Huta Komorowska

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

169

Barbara Kolb

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

170

Ewa Franuszkiewicz

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

171

Marek Franuszkiewicz

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

172

Agnieszka Borowiec Wilk

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

173

Bogusława Bigos

Huta Komorowska

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

174

Dorota Krawczyk

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

175

Michaela Šímová

Nová Ves

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F40

-

176

Vladyslav Kukhar

Khmelnytskyi

Ukraine

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Nordic People Club

Paid

177

Rafał Szukała

Kozłów

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Active Team - KOZŁÓW

178

Aneta Giełbaga

Kozłów

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Active Team - KOZŁÓW

179

Tomasz Domaradzki

Kozłów

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Active Team - KOZŁÓW

180

Józef Piątkowski

Polkowice

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

181

BOGDAN GRYGOROWICZ

LUBIN

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

KGHM METRACO POLKOWICE

Paid

182

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Kijkomaniacy PPL

Paid

183

Ewa Kopeć

Majdan Królewski

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Klub Nordic Walking Hucieńskie Włóczy Kije

Paid

184

Dariusz Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

185

Małgorzata Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F1

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

186

Anna Franczak

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

187

Lidia Serówka

PIŁA

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

F1

-

188

Deményné Bérces Erika

Isaszeg

Hungary

Nordic Walking 5 km

F50

Power Nordic Walking Isaszeg

Paid

189

Demény Zoltán

Isaszeg

Hungary

Nordic Walking 5 km

M50

Power Nordic Walking Isaszeg

Paid

190

Orzechowski Mariusz

Sławoszewek

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Triton Konin

Paid

191

Honorata Młynarczyk-Jasińska

Konstantynów Łódzki

Poland

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

Paid

192

Jarmil Bleša

Morkovice-Slížany

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M60

Nordic Walking Slížany

Paid

193

Jana Fottová

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

194

Samuel Penxa

Poprad

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M16

MARAS team

Paid

195

Lidia Tylak

Żychlin

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Klub Biegacza Wartko

Paid

196

Dagmar Sahuľová

Fiľakovo

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

197

Kristina Pathóová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

198

Andrej Novosedlík

Brestovany

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

199

Maria Andrzejewska

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Partyzanci Konin

Paid

200

Andrea Riapošová

Heľpa

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

ŠK Heľpa Partička

Paid

201

Mariana Latináková

Heľpa

Slovakia

Nordic Walking 10km

F50

ŠK Heľpa Partička

Paid

202

Miroslava Mihňáková

Heľpa

Slovakia

Nordic Walking 10km

F1

ŠK Heľpa Partička

Paid

203

Renáta Mihňáková

Heľpa

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

ŠK Heľpa Partička

Paid

204

Katarzyna Kucharczyk

Rzgów

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Triton Konin

Paid

205

Wioletta Wanat

Konin

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Triton Konin

Paid

206

Dorota Sroczyńska

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Triton Konin

Paid

207

Renata Tomczak

Konin

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Triton Konin

Paid

208

Dariusz Tomczak

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Triton Konin

Paid

209

Anna Zawadzińska

Bielawy

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Triton Konin

Paid

210

Robert Zawadziński

Bielawy

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Triton Konin

Paid

211

Małgorzata Niedźwiecka

CZĘSTOCHOWA

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Team Częstochowa

Paid

212

Piotr Jan Rusin

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Triton Konin

Paid

213

Katarzyna Wydrzyńska

Konin

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Triton Konin

Paid

214

Marcin Kurzawiński

Konin

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Triton Konin

Paid

215

Marzena Ignaszak

Turek

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Triton Konin

Paid

216

Danica Kancková

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F50

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

217

Aneta Lewandowska

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Triton Konin

Paid

218

Beata Cegielska

Konin

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Triton Konin

Paid

219

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Triton Konin

Paid

220

Zbigniew Szczęśniak

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Team Częstochowa

Paid

221

Božena Ivanová

Tekovské Nemce

Slovakia

Nordic Walking 10km

F60

-

Paid

222

Krystyna Styga

Kolbuszowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Luki Team Polska

Paid

223

Jarmila Ďalogová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

224

Samuel Vaňo

Veľký Krtíš

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Walkeri VK

Paid

225

Alex Alman

Liptovsky Mikulas

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

-

Paid

226

Igor Alman

Liptovský Mikuláš

Slovakia

Nordic Walking 10km

M50

-

Paid

227

Igor Alman

Liptovský Mikuláš

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

-

228

Małgorzatado usunięcia Angielczyk do usunięcia

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

229

Henryka Owczarek

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F75

Marsz Po Zdrowie

Paid

230

Marianna Jusková

Chlmec

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

231

Michaela Ďalogová

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 21 km

F1

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

232

Teresa Grygiel

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

233

Marek Chłodnicki

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Marsz Po Zdrowie

Paid

234

Rafał Różański

Juszkowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

Polipack Team GWE

Paid

235

Tetiana Khmela

Khmelnitskiy

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

236

Edward Tomczyk

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

Marsz Po Zdrowie

Paid

237

Zygmunt Duszeńko

Lubin

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

M1

-

Paid

238

Elwira Duszeńko

Lubin

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

F1

-

Paid

239

Maria Szot

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

240

Jánosné Tóth

Téglás

Hungary

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Debrecen Sport Association

241

Katalin Hollóné Harmati

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking Debrecen Sport Association

242

Andy Hlaváč

Ratnovce

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

243

Bronislava Kutláková

Bruntál

Czech Republic

Nordic Walking 10km

F50

NW Bruntál

Paid

244

Zuzana Páleníková

Fiľakovo

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

245

Karel Ouhrabka

Liberec

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

M60

Rupertus NW

246

Maria Kiss

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Walking Debrecen Sport Association

247

Bc. Monika Watson

Praha

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

-

248

Monika Havlová

Prostějov

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

249

Viera Michlíková

Spišská Belá

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

TEAM SUSEDKY

Paid

250

Gabriela Krempaska

Spišská Belá

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

TEAM SUSEDKY

Paid

251

Krisztina Molnárné Kasza

Debrecen

Hungary

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Walking Debrecen Sport Association

252

Laura Šárová

Lučenec

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

Nordic Walking klub Lučenec

253

Beáta Demeková

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F70

-

254

Jozef Tomečko

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M70

-

255

Vladimír Ballek

Skalité

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M60

Ah Čierne-Skalité

Paid

256

Kristina Pavolkova

Blatné

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

257

Zuzana Balová

Veľký Krtíš

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Walkeri VK

Paid

258

Marcin Świderek

Skierniewice

Poland

Nordic Walking 21 km

M40

ESJA TEAM

259

Hegedűs Etelka

Püspökladány

Hungary

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

260

Eva Němcová

Přerov

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

261

Oksana Pavliuk

Khmelnitski

Ukraine

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

262

Anna Miśkowicz

Głogówek

Poland

Nordic Walking 10km

F60

NORDIC SPORT 2021

Paid

263

Jozef Kakaščík

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

NW-Záborské

Paid

264

Gabriela Mackova

Chlmec

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

265

Terézia Bihari

Püspökladány

Hungary

Nordic Walking 5 km

F70

-

Paid

266

Martin Babarík

Hrnčiarske Zalužany

Slovakia

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

267

Janosne Nagy

Püspökladány

Hungary

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

268

Vít Korduliak

Přerov

Czech Republic

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

-

Paid

269

Dusan Korduliak

Prerov

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

M50

Nordic Walking Přerov

Paid

270

Karol Baculik

Lučenec

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

Nordic Walking klub Lučenec

Paid

271

Róza Rövidné Bangó

Püspökladány

Hungary

Nordic Walking 5 km

F60

-

Paid

272

Jean luc PAINGRIS

SAINT MARCELLIN

France

Nordic Walking 10km

M60

Team France

Paid

273

Jozef Fabian

Vaľkovňa

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

274

Janka Pohorelcová

Závadka nad Hronom

Slovakia

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

275

Jacek Konik

Stefkowa

Poland

Nordic Walking 10km

M40

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

276

Mikołaj Konik

Stefkowa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M16

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

277

Aleksandra Konik

Stefkowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

278

Marcelina Klecz

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

-

Paid

279

Magda Klecz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

280

Marcin Klecz

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

281

Jozef Tomečko

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M70

-

282

Marcin Szulc

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

M30

Marsz Po Zdrowie

283

Adam Skałka

Chełmiec

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Walkers Team Nowy Sącz

284

Roman Oravec

Trenčín

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M50

-

Paid

285

Denisa Sivuľková

Kamienka

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

MARAS team

Paid

286

Denisa Sivuľková

Kamienka

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

287

Martin Sivuľka

Kamienka

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

MARAS team

Paid

288

Ewa Kozłowska

Warszawa

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

ESJA TEAM

Paid

289

Małgorzata Kozłowska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

F40

ESJA TEAM

Paid

290

Lukas Velcicky

Močenok

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M30

-

Paid

291

Mxxxx Xxxxx

Kraków

Poland

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

M1

NORDIC SPORT 2021

Paid

292

Bożena Kończewska

Ustrzyki Dolne

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Bieszczadzki Klub Nordic Walking

Paid

293

Douglas Weedman

OMAHA

United States

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

294

Ganna Kukhar

Khmalnysky

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

Nordic People Club

295

Ludovit Pollák

Rimavská Sobota

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

ONWF

Paid

296

Rastislav Polovka

Humenné

Slovakia

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

297

Dušan Greguš

Ružomberok

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M60

-

Paid

298

Galina Tatarova

Khmelnytskyi

Ukraine

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

F1

Nordic People Club

Paid

299

Nataliia Turanska

Khmelnytskyi

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic People Club

Paid

300

Radosław Olejko

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

301

Sylwia Reseman

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

302

JAN Kulczycki

Gdańsk

Poland

Nordic Walking 5 km

M70

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

303

Hanna Krajewska

Piła

Poland

Nordic Walking 5 km

F16

Kijomaniacy Chodzież

304

Adam Adamczyk

Warszawa

Poland

Nordic Walking 10km

M70

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

305

Izabela Ukleja

Bogdaniec

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

-

306

Robert Umrian

Šaľa

Slovakia

Nordic Walking 10km

M50

NORDIC WALKING SPORT SK

Paid

307

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Poland

Nordic Walking 10km

F60

Marsz Po Zdrowie

Paid

308

MAXIM PROSHCHENKO

Almaty

Kazakhstan

Nordic Walking 10km

M40

-

Paid

309

Anastasija Pronina

Khmelnytskyi

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

Nordic People Club

Paid

310

Miroslav Petruška

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 10km

M60

-

Paid

311

Lenka Lumpeová

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F50

-

Paid

312

Viktor Lapšanský

Stará Ľubovňa

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

Nordic Walking-Stará Ľubovňa

Paid

313

Arleta Kruszka

Poznań

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

314

Anna Wawrzyniak

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

315

Pavol Uličný

Chminianska Nová Ves

Slovakia

Nordic Walking 10km

M40

MARAS team

Paid

316

Anna Knižková

Nová Lesná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Tatranky

Paid

317

Jana Cíchová

Zlin

Czech Republic

Nordic Walking 5 km

F50

Nyordica Zlín Czechia

Paid

318

Ewa Raciborska

Warszawa

Poland

Nordic Walking 21 km

F40

ESJA TEAM

319

Marta Marczyńska

Gościcino

Poland

Nordic Walking 10km

F40

Polipack Team GWE

Paid

320

Radosław Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 10km

M50

Polipack Team GWE

Paid

321

Barbara Ponka

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

322

Mariusz Nowicz

Zabrze

Poland

Nordic Walking 10km

M1

Nowicz Team

Paid

323

Magdalena Nowicz

Zabrze

Poland

Nordic Walking 10km

F40

-

Paid

324

Patrik Junas

Liptovský Mikuláš

Slovakia

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M13

Junas

Paid

325

Jana Junasová Klímová

Liptovský Mikuláš

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

326

Eva Vdovjaková

Nová Lesná

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Tatranky

Paid

327

Jozef Šoltés

Prešov

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

-

Paid

328

Ganna Kukhar

Khmelnytskyi

Ukraine

Nordic Walking 10km

F1

-

Paid

329

Liliia Shchadylo

Khmelnytskyi

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F30

-

Paid

330

Olena Shved

Khmelnytskyi

Ukraine

Nordic Walking 10km

F50

-

Paid

331

Olena Loiko

Khmelnytskyi

Ukraine

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic People Club

Paid

332

Jarosław Wendt

WEJHEROWO

Poland

Nordic Walking 21 km

M50

ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING

333

Halina Terpiłowska

Gorzów Wlkp.

Poland

Nordic Walking 5 km

F60

Wataha Bogdaniec

334

Agnieszka Mielecka

Gąsawa

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Polipack Team GWE

Paid

335

Oskar Szulc

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

M1

Marsz Po Zdrowie

336

Blanka Szulc

Poznań

Poland

NW 5 km dzieci do 18 r.ż./ children to 18 y.

F1

Marsz Po Zdrowie

337

Helena Szulc

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F30

Marsz Po Zdrowie

338

Rafał Toporek

Przodkowo

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

M1

Polipack Team GWE

Paid

339

Iveta Kostalova

Trencin

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

-

Paid

340

Andrea Ruckova

Trencin

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

Klub Nordic Walking a okolie

Paid

341

Lesław Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 5 km

M50

Polipack Team GWE

Paid

342

Marzena Spychała

Gościcino

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

343

Katarzyna Kolmetz

Sasino

Poland

Nordic Walking 21 km

F50

Polipack Team GWE

Paid

344

Patricia Botkova

šaľa

Slovakia

Nordic Walking 10km

F40

NORDIC WALKING SPORT SK

Paid

345

Mária Novotná

Štrba

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic walking running Štrba

Paid

346

Roman Hrašný

Stará Turá

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M40

-

Paid

347

Ján Brádňanský

Banská Bystrica

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M40

NORDIC WALKING SPORT SK

Paid

348

Sabina Paťorková

Ostrava

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

F40

-

Paid

349

Jan Tobolík

Přerov

Czech Republic

Nordic Walking 21 km

M40

Nordic Walking Přerov

Paid

350

Lubomira Adamciova

Trencin

Slovakia

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

Klub Nordic Walking a okolie

Paid

351

Zuzana Bronisova

Trencin

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

352

Tatiana Klimová

Trencin

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

Klub Nordic Walking a okolie

Paid

353

Anna Kunicova Mravikova

Trencin

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

354

Zlatica Valachova

Trencin

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

-

Paid

355

Oľga Chochlíková

Trenčín

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F50

Klub Nordic Walking a okolie

Paid

356

Viera Jantosovicova

Trencin

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F40

Klub Nordic Walking a okolie

Paid

357

Robert Rafaj

Dubnica nad Váhom

Slovakia

Nordic Walking 5 km

M60

Nordic Walking centrum Trenčín

Paid

358

Lubomíra Rafajová

Dubnica nad Váhom

Slovakia

Nordic Walking 5 km

F60

Nordic Walking centrum Trenčín

Paid

359

Renata Szczecińska

Poznań

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Marsz Po Zdrowie

Paid

360

Petr Marek

Bruntál

Czech Republic

Nordic Walking 10km

M60

NW Bruntál

Paid

361

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

-

Paid

362

Zbigniew Gancarz

Mielec

Poland

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

M1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

363

Dawid Wiktor

Mielec

Poland

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

M1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

364

Irena Wiktor

Mielec

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

F1

KLUB Sportowy ISKRA Mielec

365

Karol Abel

Kalisz

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

M1

CARLOS KALISZ

Paid

366

Izabela Towarnicka

Gdynia

Poland

NW 5 km pozostałe osoby niepełnosprawne/ other disabled people

F1

Polipack Team GWE

Paid

367

Jaroslav Veigl

Trnava

Slovakia

Nordic Walking 21 km

M50

Trnafský Walker

Paid

368

Bogusław Radziejowski

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Nordic Team Częstochowa

369

Zenon Charczuk

OPOLE

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

M1

Żółwik Opole

Paid

370

Barbara Drewnowska

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Zasapani Hydro Trzcianka

Paid

371

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Poland

Nordic Walking 5 km

M75

Oborygeni

Paid

372

Daniel Wojtasiński

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

M40

Nordic Team Częstochowa

Paid

373

Anna Kweczka-Janeczek

Częstochowa

Poland

Nordic Walking 5 km

F40

Nordic Team Częstochowa

Paid

374

Mirosław Bierkus

Koszalin

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Baltin Mielenko

375

NIEBlanka NIEFlisek

Kraków

Poland

Nordic Walking 21 km

F1

Unlimited Sport 2.0

Paid

376

BARBARA ZACHARSKA

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

377

Jerzy ZACHARSKI

Trzcianka

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

Fabryka Nordica Trzcianka

Paid

378

Katarzyna Szpilman

Gdynia

Poland

Nordic Walking 5 km

F50

-

Paid

379

Krystyna Królikowska

Krepa Kaszubska

Poland

Nordic Walking 10km

F50

Polipack Team GWE

Paid

380

Krzysztof Człapski

Warszawa

Poland

Nordic Walking 5 km

M60

NW CZŁAPSKI TEAM

Paid

381

Chrystian Przybylski

Wejherowo

Poland

Nordic Walking 21 km

M60

Polipack Team GWE

Paid

382

Dorota Nerc

RUMIA

Poland

Nordic Walking 21 km

F60

-

Paid

383

Vlodi Wroński

Warsaw

Poland

Nordic Walking 10km

M70

K.S. Victoria Potęgowo

Paid

384

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Poland

NW 5 km osoby npsr ruchowa/ physical disability

F1

Nordic Team Częstochowa

Paid

Leave an email and stay up to date