1
|
Yuliia Shurhina
|
ODESSA
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F30
|
LET’S GO ⚓️ ODESSA
|
|
2
|
Людмила Кириченко
|
Харків
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET'S GO
|
|
3
|
Dariusz Boruczyński
|
Police
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
4
|
Piotr Przymusiński
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
Marsz Po Zdrowie
|
|
5
|
MARIUSZ MAJKRZAK
|
SUCHA BESKIDZKA
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M40
|
WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO
|
Paid
|
6
|
Agnieszka Krawętek
|
BEŁCHATÓW
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
KS NW Bełchatów
|
|
7
|
Maciej Piechota
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
-
|
|
8
|
Marcin Połczyński
|
Puszczykowo
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
-
|
|
9
|
Renata Jędrasiak
|
LUBIN
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
|
10
|
Danuta Murawska
|
Mosina
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
11
|
Adam Stachowiak
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
12
|
Kuba Stachowiak
|
poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
13
|
Filip Stachowiak
|
poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
14
|
Sebastian Wiśniewski
|
poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
15
|
Mikołaj Wiśniewski
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
16
|
Marcin Jagiełka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
17
|
Bożena Szulc-Andrzejczak
|
Skwierzyna
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
18
|
Miron Rożynek
|
Wrocław
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
19
|
Michał Pasik
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
20
|
LIDIA PĘKSA
|
poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
21
|
Bruno Wajsberg
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
|
22
|
walczak ryszard
|
zielona góra
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
23
|
Leon Wiśniewski
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
24
|
Jerzy Skwirut
|
Przemyśl
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
25
|
Michał Wilamowski
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Oborygeni
|
Paid
|
26
|
Jolanta Nagadowska
|
Poznań
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
27
|
Maria Karpińska
|
Poznań
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
28
|
Paweł Chojnacki
|
Szczecin/Mierzyn
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
29
|
Stanisław Budny
|
OSTRÓW WLKP
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
30
|
Franciszek Budny
|
OSTRÓW WLKP
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
31
|
Dominik Piotrowski
|
Chodzież
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
32
|
Głowacka Lucyna
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
33
|
Weronika Rosak
|
Zielona Góra
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
34
|
Krzysztof Gągół
|
Głogów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
|
35
|
Marcin Rosak
|
Zielona Góra
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
36
|
Krzysztofa Biront
|
Świniary
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
37
|
Elwira Duszeńko
|
Lubin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
38
|
Zygmunt Duszeńko
|
Lubin
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
-
|
Paid
|
39
|
Anna Kędzierska
|
Strzelce Krajeńskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
40
|
Sebastian Karpiński
|
Wyżyny-Zachód
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
RK Athletics Warszawa
|
Paid
|
41
|
Izabela Towarnicka
|
Gdynia
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
42
|
Wojciech Cholewiński
|
Murowana Goślina
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Hernik Team
|
Paid
|
43
|
Joanna Andrysiak-Kott
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
44
|
Maciej Banaszkiewicz
|
Trzcianka
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
45
|
Małgorzata Banaszkiewicz
|
Trzcianka
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
46
|
Janusz Połczyński
|
PUSZCSZYKOWO
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
47
|
Ewa Samek
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
48
|
Krzysztof Samek
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
49
|
Franciszek Marczyński
|
Gościcino
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
50
|
Paulina Potera
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
51
|
Zuzanna Grzybek
|
Poznan
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
52
|
Krzysztof Grzybek
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
53
|
Hanna Napiontek-Kubanek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
54
|
Joanna Napierała
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
55
|
Filip Zimniak
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
-
|
Paid
|
56
|
Zosia Zimniak
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
-
|
Paid
|
57
|
Henryk Kusza
|
SUCHY LAS
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
58
|
Marta Zdanowicz
|
Słupsk
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dwa Kije Słupsk
|
Paid
|
59
|
Yuliia Ostapchuk
|
Kyiv
|
Ukraine
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Guide Walker
|
Paid
|
60
|
Małgorzata Dziuba Jankowska
|
Budziejewo
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
|
61
|
Katarzyna Kolmetz
|
Sasino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
|
62
|
Beata Falkowska
|
Wiry
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
63
|
Emilia Kapsa
|
Luboń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
64
|
Jan Stanisławski
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
65
|
Maja Andrzejewska
|
Poznań
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
66
|
Renata Bober
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
67
|
Hanna Krupa
|
Poznań
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
68
|
Bożena Wiśniewska
|
POLKOWICE
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
69
|
Ruslan Rubel
|
Kyiv
|
Ukraine
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Guide Walker
|
Paid
|
70
|
Marcin Mucha
|
Pawłówek
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Łączą nas Pasje Bydgoszcz
|
Paid
|
71
|
Grażyna Kietrys
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
72
|
Rohozhyna Iryna
|
Kijów
|
Ukraine
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Guide Walker
|
Paid
|
73
|
Anna Pasik
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
74
|
Anna Szturma
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
75
|
Katarzyna Mrówczyńska
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
76
|
Iwona Zielińska
|
Kłodzko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
|
77
|
Małgorzata Tazbir
|
Piekary Sląskie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
78
|
Andrzej Zawadzki
|
Kielce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
79
|
Robert Wlaźlak
|
Kłodzko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
80
|
Teresa Stach
|
Olsztyn
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
81
|
Oskar Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
82
|
Marian Salamon
|
Kłodzko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
83
|
Blanka Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
84
|
Bogdan Rębosz
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
85
|
Barbara Lindenau Bryja
|
Kłodzko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
86
|
Ewa Pochwat
|
Częstochowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
87
|
Jacek Nowacki
|
Warszawa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
88
|
Monika Inglot
|
Chorzów
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
89
|
Andrzej Fijałkowski
|
Kłodzko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
90
|
Dariusz Dobrowolski
|
Kielce
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
91
|
Maria Białoń
|
Kłodzko
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
92
|
Jacek Białek
|
Łódź
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
93
|
Zbigniew Raczek
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
94
|
Roman Połomski
|
Bielsko-Biała
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
95
|
Józef Plichta
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
96
|
Mieczysław Kaciotys
|
Gdańsk
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
97
|
Wiesław Trzpil
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
98
|
Zbigniew Macek
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
99
|
NIEKrzysztof NIEJanusik
|
Częstochowa
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
-
|
Paid
|
100
|
Małgorzata Strelczuk
|
Piekary Sląskie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
101
|
Krzysztof Bartosz
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
102
|
Mariola Macek
|
Bielsko-Biała
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
103
|
Barbara Szalbierz
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
104
|
Lidia Piechowicz
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stowarzyszenie CROSS
|
Paid
|
105
|
Jan Parzybut
|
Pniewy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Postep Pniewy Team
|
Paid
|
106
|
Magdalena Kałużna
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
107
|
NIEWaldemar NIEKałużny
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
108
|
Damian Romański
|
Książ Wielkopolski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
109
|
Lena Pluta
|
Piła
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
ChodzeBoLubie Szamocin
|
Paid
|
110
|
Krzysztof Fot
|
Poznań (Poznań-Jeżyce)
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
111
|
Aneta Lewandowska
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
112
|
Wojtek Figiel
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
113
|
Maria Figiel
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
114
|
Ewa Grzelak
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
115
|
Adam Zabrzeski
|
Kiekrz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
116
|
Hanna Zabrzeska
|
Kiekrz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
117
|
Anita Hoffmann-Rosa
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
118
|
Zhdanova Eteri
|
Kiev
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
LET'S GO
|
|
119
|
Monika Pachowicz
|
Margonin
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Aktywny Margonin
|
Paid
|
120
|
Zygmunt Zmysłowski
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
121
|
Gertruda Klebaniec
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kijowe babki
|
Paid
|
122
|
Marian Kaczmarek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
123
|
Magdalena Klaczyk
|
Borek Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kijowe babki
|
Paid
|
124
|
Zdzisława Adamiak
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kijowe babki
|
Paid
|
125
|
Danuta Łabędzka
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kijowe babki
|
Paid
|
126
|
Róża Michalewicz
|
Borek Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kijowe babki
|
Paid
|
127
|
Rafał Plewiński
|
Banino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M16
|
Nordic Team Częstochowa
|
Paid
|
128
|
Honorata Mazur
|
Wągrowiec
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
129
|
Karol Stawniak
|
Żnin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NO TEAM
|
Paid
|
130
|
Aleksandra Olejniczak
|
Trzemeszno
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
131
|
Anna Siwek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
132
|
Adam Kończak
|
POLKOWICE
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
133
|
Kamila Kolberg
|
Zieleń
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
134
|
Nelli Buhaienko
|
Krivoy Rog
|
Ukraine
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
-
|
|
135
|
Aleksandra Gajewska
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
136
|
Aleksandra Gajewska
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
|
137
|
Żaneta Raczyńska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
138
|
Artur Raczyński
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
139
|
Monika Mizera
|
Santok
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
140
|
Anna Waszak
|
Śrem
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
141
|
Katarzyna Ratajczak
|
Zbrudzewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
142
|
Radosław Ponka
|
Wejherowo
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
143
|
Justyna Kowalczyk
|
Dobra Nadzieja
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
144
|
Radosław Olejko
|
Żukowo
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
145
|
Ania Wujek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
146
|
Monika Domagała
|
Janczewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
147
|
Adam Marczyński
|
Goscicino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
148
|
Marzena Stankowska
|
Trzemeszno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
149
|
Maria Ułasewicz
|
Kuźnica Czarnkowska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
150
|
Danuta Krycka
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
151
|
Kasia Rogowska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
152
|
Mirosława Paździerska
|
Borek Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kijowe babki
|
Paid
|
153
|
Małgorzata Szajda
|
Gniezno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
154
|
Magdalena Sosnowska
|
Trzemeszno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkowe Trzemeszno
|
Paid
|
155
|
Marta Marczyńska
|
Gościcino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
156
|
Bartosz Feil
|
Katowice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M14
|
-
|
Paid
|
157
|
Andrzej Węglarz
|
Kraków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M14
|
-
|
Paid
|
158
|
Sonia Bartek
|
Chomęcice
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
159
|
Chrystian Przybylski
|
Wejherowo
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M60
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
160
|
Teresa Grygiel
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
161
|
Marek Chłodnicki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
162
|
Agata Wrotecka
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
163
|
Martin Bibko
|
Kosice
|
Slovakia
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Speedbar
|
Paid
|
164
|
Mirosława Graczyk
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
165
|
Marek Menzel
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
166
|
Agata Kowacz
|
Wałbrzych
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Speedbar
|
Paid
|
167
|
Edward Gołębiewski
|
Pobiedziska
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
168
|
Grzegorz Krugiołka
|
Pniewy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Aktywnie w Pniewach
|
Paid
|
169
|
Maria Adamska
|
Trzcianka
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
170
|
Łukasz Adamski
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
171
|
Edward Tomczyk
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
172
|
Ola Adamska
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
173
|
Jan Piduch
|
POZNAŃ
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Przybylak Team
|
Paid
|
174
|
Elżbieta Gałkowska
|
Tuczno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
175
|
Maria Trepczyńska
|
Gorzów wlkp
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
176
|
Jadwiga Migdalczyk
|
Gorzów wlkp
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
177
|
Dorota Górska
|
Bezrzecze
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
178
|
Barbara Sakowicz
|
Czarnków
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
179
|
Mariola Mulkowska
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
180
|
Stanisław Zawisła
|
Plewiska
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
181
|
Justyna Michalak
|
Lipia Góra
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
182
|
Janusz Cetera
|
Dziwnówek
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
183
|
IRENEUSZ GRODZKI
|
GORZÓW WLKP.
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
MIASTO GORZÓW WLKP.
|
Paid
|
184
|
Arkadiusz Sławski
|
Golina
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Partyzanci Konin
|
Paid
|
185
|
Anna STĘPIEŃ
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Bolące Piszczele Bełchatów
|
Paid
|
186
|
Kinga Przybylska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
187
|
Piotr Kwarta
|
Czerwonak
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
188
|
Magdalena Knapik
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
189
|
Maciej Olszański
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
190
|
Patryk Kusza
|
Lusówko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
191
|
Róża Majchrzak
|
Janczewo
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
192
|
Joanna Rochatka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
193
|
Anna Kostecka
|
Baranowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
194
|
Barbara Janik
|
Piła
|
Poland
|
ONLINE - Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
195
|
NIE Maciej NIE Janik
|
Piła
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
196
|
Angelika Gościniak
|
Pleszew
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
197
|
Zuzanna Konieczna
|
Budziejewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
198
|
Krystyna Wawrzyniak
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
-
|
Paid
|
199
|
Grażyna Sowińska
|
Poznań- Skórzewo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
200
|
Henryka Owczarek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
201
|
Jolanta Cholewka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
202
|
Eugeniusz Gajewski
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
MIASTO GORZÓW WLKP.
|
Paid
|
203
|
Agnieszka Sieg-Szymańska
|
Gorzów Wlkp.
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
204
|
Andrzej Rusinowicz
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
205
|
Marek Cichocki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
206
|
Adrianna Janeczek
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
207
|
Wioleta Prokopowicz
|
Wawrów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
208
|
Adam Barłożek
|
Ciszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
209
|
Izabela Antończyk Antończyk
|
Gmina Santok
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
210
|
Jarosław Migdalczyk
|
Gorzów Wlkp.
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Grodzki Team Gorzów Wlkp.
|
Paid
|
211
|
Ewa ŚWIERCZ
|
Dobra
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
212
|
Grażyna Smarszcz
|
Lębork
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
LĘBORSKIE LWY
|
Paid
|
213
|
Wiesław Smarszcz
|
Lębork
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
LĘBORSKIE LWY
|
Paid
|
214
|
Barbara Wójcik
|
Chrząstawa Wielka
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F60
|
KS NW Bełchatów
|
Paid
|
215
|
Agnieszka Blatkiewicz
|
Gorzów Wlkp.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
Stal Gorzów
|
Paid
|
216
|
ANNA MATYJA
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
217
|
Urszula Siewierska
|
Bełchatów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Bolące Piszczele Bełchatów
|
Paid
|
218
|
Monika Fabjanowska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
219
|
Krzysztof Wieczorek
|
Dębe
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
220
|
Bronisław Sikora
|
Leszno
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
221
|
Aleksandra Sawińska
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
222
|
Anna Bruzi
|
Pleszew
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
223
|
Monika Nowaczyk
|
Pleszew
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
224
|
Lidia Nowaczyk
|
Pleszew
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
225
|
Eugeniusz Fengier
|
Zielona Łąka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
226
|
Katarzyna Nowy
|
Gdynia
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
227
|
Sławomir Sobczyk
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
228
|
Ewa Sobczyk
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
229
|
Krystyna Antczak
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
230
|
Agnieszka Wróbel
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
231
|
Magdalena Chlasta
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
232
|
Karolina Kluk
|
Wawrów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
233
|
Joanna Szczepaniak
|
Gorzów Wlkp
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
thekijes
|
|
234
|
Paweł Połubiak
|
Siecino
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
235
|
Rafał Toporek
|
Przodkowo
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
236
|
Julita Kozłowska
|
Sieraków
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
237
|
Monika Pogorzelska
|
Kościan
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
238
|
Aleksander Pogorzelski
|
Kościan
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
239
|
Ewa Karpienia
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
240
|
BOGDAN GRYGOROWICZ
|
LUBIN
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
KGHM METRACO POLKOWICE
|
Paid
|
241
|
Katarzyna Szpilman
|
Gdynia
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
242
|
Tomasz Nowaczyk
|
Gniezno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
Żbiki Nordic Walking
|
Paid
|
243
|
Iwona Maślanka
|
Śmigiel
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
244
|
Liliana Zachciał
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Namaste Oborniki
|
Paid
|
245
|
Adam Drewnowski
|
Trzcianka
|
Poland
|
ONLINE - Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
246
|
Barbara Drewnowska
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
247
|
Justyna Walkowiak
|
Puszczykowo
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
248
|
Anna Bułak
|
Olsztyn
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F14
|
-
|
Paid
|
249
|
Agnieszka Kuszyńska
|
KONIN
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Partyzanci Konin
|
Paid
|
250
|
KASIA KUJAWA
|
MYCIELIN 51
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
251
|
Karolina Jung
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
252
|
Izabela Szulczyńska
|
Lenartowice
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
PLESZEWSKI KLUB,,AMAZONKI,,
|
Paid
|
253
|
Dariusz Tomczak
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
254
|
Norbert Zodrow
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F14
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
255
|
Łukasz Polak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Oborygeni
|
Paid
|
256
|
Tomasz Igłowski
|
Toruń
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Partyzanci Konin
|
Paid
|
257
|
Magdalena Dębowska
|
Konin
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Partyzanci Konin
|
Paid
|
258
|
Kamila RADKE
|
Kawnice
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Partyzanci Konin
|
Paid
|
259
|
Slawomir Budny
|
OSTRÓW WLKP.
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
260
|
Bogumiła Bodus-Jeleń
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
261
|
Mira Krzyżaniak
|
Luboń
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
262
|
Iwona Chwiałkowska
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Namaste Oborniki
|
Paid
|
263
|
Igor Wawrzyniak
|
Gdynia
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M14
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
264
|
Małgorzata Krakowiak
|
Wiry
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
265
|
Regina Dąbrowiecka
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F75
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
266
|
Katarzyna Krajdocha
|
Międzyrzecz
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
|
267
|
Maria Krzymińska
|
Leszno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
268
|
artur frąckowiak
|
tulce
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Parka🙂
|
Paid
|
269
|
Arleta Frąckowiak
|
Tulce
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Parka🙂
|
Paid
|
270
|
Marcin Klawczyński
|
Pniewy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Aktywnie w Pniewach
|
Paid
|
271
|
Anna ADAMEK-BOBER
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
272
|
Lidia Matlak
|
Gniezno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
273
|
Kwiryna Rozczyńska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
274
|
Aneta Bugajska
|
PUSZCZYKOWO
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
275
|
Mariusz Brotkiewicz
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
276
|
Alicja Tobys
|
Piotrowo Drugie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
277
|
Ryszard Tobys
|
Piotrowo Drugie
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
278
|
Krystyna Matusiak
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
279
|
Grażyna Skórnicka
|
Szamotuły
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
Paid
|
280
|
Katarzyna Latuska
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
thekijes
|
Paid
|
281
|
Elżbieta Jaworek-Klatta
|
Gorzów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
thekijes
|
Paid
|
282
|
Krzysztof Zawadzki
|
zielona gora
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
283
|
Dorota Jemrych
|
Złotniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
284
|
Jolanta Kusza
|
Suchy Las
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
285
|
Dorota Karaniewicz-Biedny
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
286
|
Mariusz Górny
|
POZNAŃ
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Marsz Po Zdrowie
|
|
287
|
Marta Rogowska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
288
|
Maja Kaczmarek
|
Wejherowo
|
Poland
|
ONLINE - 21 KM Nordic Walking
|
F40
|
WłóczyKije Gdynia
|
Paid
|
289
|
Krystian Jach
|
Wronki
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
290
|
Monika Mantaj
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Namaste Oborniki
|
Paid
|
291
|
Marzena Strzyżewska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
292
|
Karolina Młodożyńska
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Namaste Oborniki
|
Paid
|
293
|
Beata Wołk
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
294
|
Małgorzata Szczudlik
|
Trzemeszno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
295
|
Grzegorz Mądry
|
Trzemeszno
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M60
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
296
|
Sebastian Dworzyński
|
Miały
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
-
|
Paid
|
297
|
Weronika Haufa-Dworzyńska
|
Miały
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
298
|
Zefiryn Korpecki
|
Wieruszów
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
299
|
Ryszard Blaszka
|
Kiekrz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
300
|
Michał Blaszka
|
Kiekrz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
301
|
Sławomir Sternberg
|
Trzcianka
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
302
|
Jan Urbaniak
|
Topola Osiedle
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
303
|
Małgorzata Chwalisz
|
Łomnica
|
Poland
|
ONLINE - 10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Zasapani Hydro Trzcianka
|
Paid
|
304
|
Marcin Maciaszek
|
Wawrów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
305
|
Ania Maciaszek
|
Wawrów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Aktywnie pozytywnie Gmina Santok
|
Paid
|
306
|
Dorota Krawczyk
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
307
|
Robert Kowalak
|
Kostrzyn Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
308
|
Małgorzata Tarnowska
|
Kruszewnia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
Paid
|
309
|
Andrii Steklov
|
Kiev
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Scandi Fun
|
Paid
|
310
|
Olena Chernikova
|
Киев
|
Ukraine
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F50
|
LET'S GO
|
Paid
|
311
|
Aleksandra Jarych
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Dynamic
|
Paid
|
312
|
Maria Opaczewska
|
Poznan
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
313
|
Małgorzata MACIEJEWSKA
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Dynamic
|
Paid
|
314
|
Katarzyna Tarant
|
poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Dynamic
|
Paid
|
315
|
Włodzimierz Kuczyński
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
316
|
Katarzyna Kucharczyk
|
Rzgów
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
317
|
Małgorzata Tarant
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Dynamic
|
Paid
|
318
|
Jarosław Jarych
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
ESJA TEAM
|
Paid
|
319
|
Izabela Okrzesik - Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
NORDIC SPORT 2021
|
Paid
|
320
|
Roman Frąckowiak
|
Wieleń
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
321
|
Monika Twardowska
|
Luboń
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dynamic
|
Paid
|
322
|
Katarzyna Kąkolewska
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Dynamic
|
Paid
|
323
|
Gaweł Strządała
|
Wrocław
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
324
|
Agnieszka Kozłowska
|
Poznań
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
Dynamic
|
|
325
|
Bożena Strządała
|
Wrocław
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
326
|
Sylwia Reseman
|
Żukowo
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
327
|
Krzysztof Świtała
|
Góra
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
328
|
NIEAleksandra NIEMaliniak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F13
|
Oborygeni
|
Paid
|
329
|
Urszula Fiedler-Maliniak
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Oborygeni
|
Paid
|
330
|
Tadeusz Kasprzak
|
OSIEK
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
-
|
Paid
|
331
|
Magdalena Biechońska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
332
|
Marcin Pietrakowski
|
Jenin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
K.S. Victoria Potęgowo
|
Paid
|
333
|
Wioletta Wanat
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Triton Konin
|
Paid
|
334
|
Adam Kuźmicz
|
Maszewko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
335
|
Anna Kuczyńska
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
NORDIC TEAM OBORNIKI
|
Paid
|
336
|
Krystyna Królikowska
|
Krępa Kaszubska
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
337
|
Aleksandra Ostrochalska
|
Krępa Kaszubska
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
338
|
Karol Abel
|
Kalisz
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M50
|
CARLOS KALISZ
|
Paid
|
339
|
Zuzanna Sikora
|
Murowana Goślina
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
340
|
Dariusz Ludwiczak
|
Szczecin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
341
|
Barbara Ponka
|
Wejherowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
342
|
Anna Wawrzyniak
|
Gdynia
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
343
|
Marcin Bojanowski
|
Oborniki
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
344
|
Wacław Żbikowski
|
Wieruszów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
345
|
Tomasz Wujek
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
346
|
Maciej Kłos
|
Gdańsk
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M16
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
347
|
Bogna Felczak
|
Koziegłowy
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
-
|
|
348
|
JAN Kulczycki
|
Gdańsk
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M70
|
NW CZŁAPSKI TEAM
|
Paid
|
349
|
Adam Pajęcki
|
Kowal
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Parakulos Kowal
|
Paid
|
350
|
Piotr Kolanek
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
351
|
Katarzyna Wojciechowska
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
352
|
Arleta Kruszka
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
353
|
Edmund Jurdziński
|
Przeźmierowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
UKS GIMNAZJON Suchy Las
|
Paid
|
354
|
Hanna Szulc
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
355
|
Karolina Szada-Borzyszkowska
|
POZNAN
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
-
|
Paid
|
356
|
Franciszek Czekajło
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M70
|
-
|
Paid
|
357
|
ALBERT SKIERŚ
|
ZIELONA GÓRA
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY 64
|
|
358
|
Dominika Skowrońska
|
Plewiska
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
359
|
Rafał Miękisiak
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M14
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
360
|
Jakub Lotka
|
Stary tomyśl
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M30
|
TEAM BEROTU
|
Paid
|
361
|
Izabela lotka
|
Stary Tomyśl
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
TEAM BEROTU
|
Paid
|
362
|
Paweł Rybałtowski
|
OBORNIKI ŚLĄSKIE
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Oborygeni
|
Paid
|
363
|
Danuta Choryńska
|
Swarzędz
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
F70
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
364
|
Danuta Postek
|
Poznań
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
365
|
Krzysztof Zgrzebnicki
|
Polkowice
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
366
|
JOANNA SULEJA
|
STARGARD
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
367
|
Kazimierz Dudek
|
CHOJNÓW
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
Dom z Keramzytu S.C.Dariusz Sywak
|
Paid
|
368
|
Konstanty Stołbiak
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
369
|
Maciej Gudzio
|
Czerwonak
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
370
|
Danuta Bukowska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
371
|
Danuta Rychlewska-Słodowa
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
372
|
Zbigniew Miękisiak
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
#Śremchodzi
|
Paid
|
373
|
Edyta Bałuch
|
Swarzędz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
374
|
Andrzej Wietrzycki
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
375
|
Jan Wala
|
Goraj
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
376
|
Agnieszka Dudek
|
Granowo
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
377
|
Katarzyna Rybacka
|
Kłodawa
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
378
|
Renata Markiewicz
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
379
|
Marzena Spychała
|
Gościcino
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F50
|
Polipack Team GWE
|
Paid
|
380
|
Iwona Król
|
Ludwików
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Trzej królowie
|
Paid
|
381
|
Waldemar Sochacki
|
Kluczbork
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Żądło Nordic Walking
|
Paid
|
382
|
Katarzyna Jany
|
Czarnków
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
383
|
Felicja Wrąbel
|
Swarzędz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
384
|
Maciej Jr Król
|
Ludwików
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M13
|
Trzej królowie
|
Paid
|
385
|
Wojciech Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
386
|
Elżbieta Strabel
|
Śrem
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
Nordic Walking - Śrem
|
Paid
|
387
|
Krzysztof Ciesielski
|
Gniezno
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
FAST WALKER
|
|
388
|
Aldona Siwik
|
Ostrów Wielkopolski
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Trzej królowie
|
Paid
|
389
|
Agnieszka Stefańska
|
Darżyno
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F14
|
-
|
|
390
|
Eliza Stefańska
|
Darżyno
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
-
|
|
391
|
Ksawery Stefański
|
Darżyno
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
M13
|
-
|
|
392
|
Adam Wojciechowski
|
Pleszew
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Kijkomaniacy PPL
|
Paid
|
393
|
Jolanta Kissel
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F60
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
394
|
Krzysztof Skiera
|
bydgoszcz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Life Balance Place
|
Paid
|
395
|
SŁAWOMIR RZEPECKI
|
Maków Mazowiecki
|
Poland
|
ONLINE - 5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
396
|
NIE Mariola NIE Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
397
|
Marzanna Nizioł
|
Wawrów
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
398
|
Renata Krugiołka
|
Pniewy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Aktywnie w Pniewach
|
|
399
|
Leszek Korzep
|
Czerwonak
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
400
|
Ula Markiewicz
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
401
|
Anna Pietrzyk
|
Kalisz Pomorski
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
F1
|
KaliszAnka
|
Paid
|
402
|
Andrzej Góral
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne
|
M1
|
Solid Security Bydgoszcz
|
Paid
|
403
|
Andżelika LUDWICZAK
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
404
|
Jerzy ZACHARSKI
|
Trzcianka
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
405
|
Szymon Sypniewski
|
Stare Miasto
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
406
|
BARBARA ZACHARSKA
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
407
|
Roman Wiśniewski
|
Kalisz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Kalisia Nordic Team
|
Paid
|
408
|
Joanna Walot
|
Łódź
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F16
|
-
|
Paid
|
409
|
Krzysztof Stępień
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
Zurawiniec Trenuje
|
Paid
|
410
|
Renata Szczecińska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
411
|
Magdalena Klamrowska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Nordic Walking Kiekrz Poland
|
Paid
|
412
|
Hanna Szczecińska
|
Poznań
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Marsz Po Zdrowie
|
|
413
|
Joanna Makuch
|
Trzcianka
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
414
|
Barbara Pluta
|
Piła
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
415
|
Alicja Sowińska
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
416
|
Sylwia Udzik
|
Lubasz
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
417
|
Stanisław Przybylak
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M75
|
Przybylak Team
|
Paid
|
418
|
Ewa Piotrowska
|
Chodzież
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
419
|
Nina Kłapeć-Kołtuniak
|
Chodzież
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F1
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
420
|
Elżbieta Mostowska-Nowak
|
Lipno
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
421
|
Barbara Ziegler
|
LIpno
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F70
|
-
|
Paid
|
422
|
Anna Mizgier-Wolańska
|
Strzelce
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
423
|
Lidia Bihuniak
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
424
|
Patrycja Pakuła-Sielska
|
Poznań
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
425
|
Małgorzata Abramowicz
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F16
|
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
|
Paid
|
426
|
Karolina Kędzierska
|
Szczecin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
|
427
|
Maciej Kucharski
|
Warszawa
|
Poland
|
ONLINE - 21 KM Nordic Walking
|
M16
|
-
|
Paid
|
428
|
Beata Pawlak
|
Gorzów Wlkp
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F50
|
Dream Team Nordic Walking Wawrów
|
Paid
|
429
|
Jolanta Wicher
|
Lubasz
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
F1
|
Nordic Walking Lubasz
|
Paid
|
430
|
Amelia Michalak
|
Lipia Góra
|
Poland
|
Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.
|
F13
|
Kijomaniacy Chodzież
|
Paid
|
431
|
Szymon Szczeciński
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
432
|
Paulina Makuch
|
Szlichtyngowa
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
433
|
Łukasz Szczeciński
|
Poznań
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
434
|
Maksymilian Krystkowiak
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
435
|
Filip Krystkowiak
|
Poznań
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
436
|
Anna Matukin-Pakuszyńska
|
Opole
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
437
|
Marcin Kurzawiński
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M40
|
Triton Konin
|
Paid
|
438
|
Anna Wróblewska
|
Krzyszkowo
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
439
|
Maciej Król
|
LUDWIKÓW
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
440
|
Roman Madejski
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M70
|
ROXKIJE ROKIETNICA
|
Paid
|
441
|
Dawid Bałuch
|
Swarzędz
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
442
|
Mateusz Bałuch
|
Swarzędz
|
Poland
|
Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem
|
M1
|
Marsz Po Zdrowie
|
|
443
|
MARCIN ŻURAWIK
|
Koło
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Saint Gobain Squad
|
Paid
|
444
|
Władyslawa Piątek
|
STARGARD
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F60
|
-
|
Paid
|
445
|
Marcin Zimniak
|
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Trzej królowie
|
Paid
|
446
|
Hubert Malicki
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
447
|
Joanna Ciecierska
|
Koziegłowy
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
448
|
NIE Jarek NIE Szulc
|
Bydgoszcz
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M60
|
-
|
Paid
|
449
|
Maria Janas
|
Czerwonak
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
450
|
Karolina Duszyńska
|
Pecna
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F40
|
-
|
Paid
|
451
|
Robert Zawadziński
|
Bielawy
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
452
|
Magda Trzaskowska
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F40
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
453
|
Patrycja Miładowska
|
Trzcianka
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
Fabryka Nordica Trzcianka
|
Paid
|
454
|
Lesław Spychała
|
Gościcino
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M50
|
-
|
Paid
|
455
|
Dariusz Sielski
|
Poznań
|
Poland
|
Bieg przełajowy 5 km
|
M1
|
All-Paw-Drive Team
|
Paid
|
456
|
Beata Matyjasik
|
Inowrocław
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
457
|
Beata Kostrzewska
|
Toruń
|
Poland
|
Rekreacyjny Nordic Walking 5 km
|
F1
|
-
|
Paid
|
458
|
Darek Przyczyna
|
Konin
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Triton Konin
|
Paid
|
459
|
Tadeusz Berger
|
Poznań
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
M60
|
Marsz Po Zdrowie
|
Paid
|
460
|
Daria Chrzanowska
|
Wrocław
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
-
|
|
461
|
Runowska Dorota
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
F50
|
Team Janina
|
Paid
|
462
|
Jarosław Runowski
|
Drezdenko
|
Poland
|
10 KM Nordic Walking
|
M50
|
Team Janina
|
Paid
|
463
|
Janusz Sobkiewicz
|
Oborniki Śląskie
|
Poland
|
21 KM Nordic Walking
|
M40
|
-
|
Paid
|
464
|
Aleksandra Gardiasz
|
Konin
|
Poland
|
5 KM Nordic Walking
|
F30
|
NW Konin Warto nad Wartą
|
Paid
|