Rożnowice, Rajd Nordic Walking/zawody online, Poland 2023

23-09-2023

Sign up and take part
in the competition

Partners

Information

Information about the event

Rajd ku pamięci Marka T. Stefaniaka
 
Zawody Nordic Walking odbędą się w formie online lub na żywo w formie rekreacyjnego Rajdu Nordic Walking zapraszmy na żywo!

Już 23.09 ruszamy nietypowo, bo TRENINGIEM NORDIC WALKING, który poprowadzi Helena Brzozowska i Marcin Szulc.
Będziemy pracować nad piękną techniką, mięśniami brzucha, łopatkami, będzie wzmacnianie i interwały! A wszystko to po przepięknej trasie, którą znamy z zawodów w Rożnowicach ?
Będzie również pyszne jedzonko przy ognisku, pogaduszki w fantastycznym gronie, a każdy Uczestnik dostanie 200pkt oraz... piękny medal!!! ?

Jeśli jesteście już zapisani na online, ale chcecie do nas dołączyć na żywo prosimy poinformujcie nas o tym mailowo liga@nordicwalkingpoland.pl!

Na uczestników rajdu Nordic Walking oraz Biegu Przełajowego czeka przepiękny pamiątkowy medal, pyszny posiłek i niesamowita atmosdera. Po latach spotkajmy się ponownie w przepięknych Rożnowicach by aktywnie i miło spędzić czas podczas Nordickowego Treningu! 

W celu zaliczenia zawodów online należy przesłać potwierdzenie przejścia trasy (screen aplikacji do mierzenia trasy lub swoje uśmiechnięte zdjęcie z trasy) pod postem otwierającym oblężenie na Naszym FB, lub na maila: liga@nordicwalkingpoland.pl :)

Ranga zawodów ONLINE - przelicznik punktów 200 (tyle punktów zdobywa najlepszy zawodnik)

Zdobyte przez Ciebie punkty, liczą się w cyklach:
- Liga Zachodu
- Polska Liga Nordic Walking
- Światowa Liga Nordic Walking

Regulamin Światowej Ligi Nordic Walking → REGULAMIN
Nie możesz się pojawić na zawodach? Chcesz by ktoś odebrał za Ciebie pakiet - wypełnij formularz DOKUMENTY
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do nich→ FAQ
Chcesz wiedzieć więcej o zawodach w Polskiej Lidze Nordic → zobacz FILM
Kolekcjonujesz medale? Zamów pamiątkową podkładkę już dziś Więcej informacji

Dokładny adres rajdu: Ośrodek MONAR Rożnowice 33, 64-610 Rożnowice

Marek Tadeusz Stefaniak (1950-2013)  - Wieloletni członek Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR. Do Rożnowic przyjechał na polecenie Marka Kotańskiego w 1996 roku by, na początku odbudować istniejący już ośrodek Markot, a następnie stworzyć prężnie działające Wielkopolskie Centrum Pomocy Bliźniemu. Wieloletni działacz sektora pozarządowego, wielki społecznik oraz lider na wielkopolskiej arenie pomocy osobom potrzebującym wsparcia.
Członek wielu komisji i zespołów, zapraszany do współpracy przez gremia z terenu całej Polski.
Był wzorem dla wielu działaczy, wybitnym specjalistą a przede wszystkim człowiekiem o niezwykłej wrażliwości na bliźnich, ucieleśnieniem idei zawartej w słowach Marka Kotańskiego "daj siebie innym".

Swoją pracę traktował jak misję, doskonale wiedział jak ważne jest dla każdego chorego, bezdomnego, uzależnionego człowieka poczucie, że może liczyć na czyjąś wyciągniętą w geście pomocy dłoń. On tę dłoń wyciągał i pomagał. Miał wielkie serce, ale także znakomity zmysł organizacyjny, który pozwolił mu stworzyć w Wielkopolsce świetnie działający, kompleksowy system wsparcia dla osób z różnych powodów wykluczonych społecznie. Wyróżnienia, jakimi został uhonorowany (m.in. nagroda Pro Publico Bono, tytuł Wolontariusza Roku, Poznaniaka Roku) to dowód uznania dla jego bogatego dorobku i ofiarnej postawy.

Organizatorzy: Wielkopolskie Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT, "NW Włóczykije", Nordic Walking Poland, Marsz Po Zdrowie

Event program

PLAN RAJDU NORDIC WALKING + Trening z Heleną i Marcinem ?

9:30 - odbiór pakietów
10:00 - rozgrzewka + trening + rozciąganie ?
12:00 - ognisko z grochóweczką i pogaduszkami ?

 

Mapa Miasteczka Rajdu

Trasa Rajdu

Competition route

Starter pack

Each participant will receive

Additionally there will be winnings

Leave an email and stay up to date

HTTP/1.0 200 OK Cache-Control: no-cache, private Date: Tue, 05 Mar 2024 00:03:14 GMT